Sobota
23.05.2020
nr 144 (5410 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "Ale to już było i nie wróci więcej"

Autor: Mark - 2  godzina: 10:26
naganiacz A od kiedy ty jesteś "lewacki intelektualista" - przecież to co podałem wyżej, to tylko słowa z twego tekstu z dn. 22-05-20 godz. 15:08. Więc jak to, nie rozumiesz sam swoich słów. To po co takie "teksty" piszesz - czyżby "polecenie z góry". :))

Autor: narzynacz  godzina: 11:05
Nie ogarniasz tematu W skrócie to jest tekst dzieła reaktora trójki po ktorym tak płczą salony popelniony przy pisaniu wielkiego dzieła .... W sumie jest szansa że znać to bedzie wiecej osób bo jak rabiej czy biedroń albo ktos z tych klimatów dorwie sie do koryta mogą z tego zrobić lekture szkolną

Autor: Mark - 2  godzina: 11:41
Fakt nie ogarniam, to podaj odnośnik do źródła, aby można było sprawdzić czy ten "redaktor" takie "byki sadzi". A może nawet go zapytać co to według niego jest np. "alwistycznym" czy "zwierzeciem" lub "domniemanej checi bycia pokrytą". :))

Autor: broni  godzina: 12:17
Gdyby nie "prawaki" z PR narobili w portki i nie zaczeli kombinowac jak glupie zrebie pod gore, to taki ktos jak ja mialby "Kazika" w kategorii szarpidrut, o ktorym nic bym nie wiedzial. Teraz dzieki "prawakom" wiem, ze potrafi pisac zgrabne teksty z duzym ladunkiem emocjalno-moralnym i nie peka ze strachu, wiec brawo "Kazik" Pzdr.DB Ps. Oczywistym jest, ze "prawaki" to nie zadna prawica, to bolszewicy za 500+ itp.

Autor: narzynacz  godzina: 15:01
Ta broni .....niedzwiecki to błąd 5 lat temu powinni go zwolnić ale dyscyplinarnie za masowe kasowanie głosłosów i granie szajsu przez co trojka gwaltownie traciła udzialy w rynku Po 2 prawaki nie mają takiego doswiadczenia w intrygach i prowokacjach ja kapusie kiszczaka . On już dobrze wieszial co kiedy i jak dać na liste oraz jak glosy policzyć .....piękne zwięczenie kariery Finiszował tak jak go prowaszono czy tresowano

Autor: narzynacz  godzina: 15:03
Ty sje mark nie wychylaj bo cie alej złaja za brak oczytania w spółczesnej literaturze polskiej

Autor: broni  godzina: 15:29
Ad.narzynacz Zgadzam sie z Toba, ze "prawaki" nie maja doswiadczenia, ale to twoj bol, nie moj. Pzdr.DB

Autor: Mark - 2  godzina: 15:30
naganiacz Chyba piszesz ze smartfona, (bo "strach się bać" jak z komputera stacjonarnego lub laptopa), a to by potwierdzało to co kiedyś wyczytałem w necie: "Dać pisowcowi smartfona, to tak jak małpie brzytwę". Bo twoje ostanie "wypociny", czyli to: "Ty sje mark nie wychylaj bo cie alej złaja za brak oczytania w spółczesnej literaturze polskiej". Potwierdzają to w 100%. A tak na koniec, to co to jest "spółczesna literatura polska" Bez odbioru, szkoda czasu na jakiekolwiek dyskusje z przedstawicielami "wiodącej sekty" w "tym kraju".:))