Piątek
22.05.2020
nr 143 (5409 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: Golson do Ciebie

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 08:41
fiorek a jakim i w jakiej dziedzinie jesteś to autorytetem którego mam potrzebę i czas czy też powinienem wysłuchiwać ? Równie dobrze mogę włączyć TVN i przynajmniej dziewczyny będą ładne a nie tracić czas na tyrady starego satyra :))

Autor: fiorek  godzina: 08:59
Strażnik, to że wróżę karierę dwom czołowym czekistom z łowieckiego, nie świadczy o aspirowaniu do jakiegokolwiek autorytetu.Żadna ładna dziewczyna z TVN nie przepowie Ci, że za Twoją walkę z reakcyjnymi siłami na łowieckim przypadnie Ci fucha ŁK, a naganiaczowi kuwetowego.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 09:05
kudłatyx i Golson Pokażcie mi jednego prezydenta który przyszedł z programem społecznym czy gospodarczym i go zrealizował ? Tego akurat mi nie pokażecie za to można pokazać kilka rzeczy bardzo nieprzyjemnych począwszy od Dudy a skończywszy na Wałęsie. Pytanie tylko czy chce się to widzieć. Gadanina o prezydentach wszystkich polaków, niezależności itd jest dobra na wykłady w przedszkolach - tam jeszcze ktoś w to uwierzy.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 09:13
fiorek walczysz to Ty tutaj równie mocna co Golson - zawsze go ubezpieczasz :)) Moją karierą się nie martw, nie trać czasu na sprawy nieistotne, które w żadnym wypadku Cię nie dotyczą :) Lepiej poczytaj sobie MArksa - przecież go uwielbiasz, przybliż nieco forumowiczom swoja wizję świata wg Twojego guru, a potem rozejrzyj się dookoła. P.S ..... może jakiejś latarni se poszukaj :))

Autor: fiorek  godzina: 09:59
Strażnik, o ubezpieczaniu w walce nic nie wiesz, w wojsku przecie nie byłeś. Marks nie jest moim guru, ale ponieważ go nie czytałeś , do głowy by Ci nie przyszło, jak i gdzie jest wykorzystywane to co ten Żyd z brodą wymyślił.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 11:04
Tomek Skoro nic nie wiem i niczego nie czytałem to mnie oświeć i kolegów również -zamiast serwować mi jakieś dyletanckie frazesy - koszałki opałki - nic więcej.

Autor: Duży Miś  godzina: 11:24
Przecież to widać, gdzie pomysły tego Żyda z brodą są wykorzystywane. Po skowycie czerwonych można się zorientować o celności trafienia. fiorek tak się składa, że jest coraz większy dostęp do materiałów, które miały pójść z dymem, ale nie poszły. Bo niektórzy sobie doopochrony zostawili. Analizując historię najnowszą z udostępnianymi materiałami, świadczą o jednym. Dekomunizacja dopiero teraz powoli się zaczyna. Nie jest to tempo zadawalające, ale już coś. Nic dziwnego, że PO tak pcha się do władzy. Celem jest likwidacja IPN, ABW,CBA i innych trzyliterówek. Bo za dużo zaczyna wypływać niewygodnych faktów. Kto TW, kto uczestniczył w złodziejstwie, itd. Można pluć na 500+ , ale nie zmieni to faktu, że jest to forma kredytowania gospodarki i zwiększanie popytu wewnętrznego. W innych krajach taka forma jest nazywana pomocą socjalną, a u nas rozdawnictwem. No cóż goebelsowska propaganda zawsze szuka pożywki, TVP i TVN to porównywalne szczujnie. Oglądanie propagandy w TV jest szkodliwe dla zdrowia psychicznego. Bo człowiek się zastanawia jakim gnidami są ci politycy, skoro brednie przez nich wypowiadane nawet przedszkolaka zadziwiają. Ale brzęczenie szekli, rubli,euro i dolarów ma wynagrodzić te ględzenie.

Autor: fiorek  godzina: 16:07
Marek ja za Ciebie do szkoły chodził nie będę. Nie uczyłeś się, to do czytelni. I poczytaj może Keynesa, Kuznetsa, Galbraitha przy okazji. Ja tego uczyłem się w tzw. komunistycznej szkole. Do jakich szkół chodziliście z Dużym Misiem i naganiaczem(on do żadnej) Wal pan śmiało. D Miś zaczyna rozprawiać o teoriach mnożnikowych, ale nie wie co to jest.

Autor: fiorek  godzina: 17:00
duży miś , nie pisz o żydzie z brodą, bo w w ogóle nie wiesz o co chodzi i myślę, że nigdy się nie dowiesz, bo jesteś za krótki.

Autor: broni  godzina: 17:27
Ad. Duży Miś Znowu masz napad "atykomunizmu" drogi i ogromny antykomunisto, rozdawanie pieniedzy to komuszy zwyczaj przekupstwa, szkodliwy moralnie i ekonomicznie, bo zamiast inwestowac to sie rozdaje. Kolejna rzecz to IPN, moze wiesz kogo jeszcze nie ekshumowano, bo np. ekshumowano gen. Sikorskiego i okazalo sie, ze jednak nie zyje co bylo wiadomo bez tej kosztownej niesmacznej szopki. Poza tym IPN to polska nieudolna odmiana bolszewickiej "CZEKA" wiec nasladuje komuchow. Na ekonomii znasz jak nasz premier historyk, a na komunizmie jak chyba sam Lenin. Slawny "Kisiel" powiedzial, ze "od komunistow gorsi sa tylko antykomunisci" i mial racje. Pzdr.DB