Sobota
23.05.2020
nr 144 (5410 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Czy powinni posiadać ?  (NOWY TEMAT)

Autor: MAK  godzina: 08:15
Czy myśliwi powinni posiadać broń ? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=MQgvKnEWgnQ) A może tylko ci posiadający rekomendacje lokalnego partyjnego buca ? Dalej martwcie się ustawą łowiecką i dalej pozwalajcie zielonym, czerwonym, czarnym lub tęczowym towarzyszom pouczać, nauczać, rządzić, dzielić i wykluczać ! ....i zabraniać buca nazwać bucem, a głupka głupkiem pod np. pod hasłem: "post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum" biorąc to forum jako najbliższy przykład.

Autor: Małodoświadczony  godzina: 08:54
Dlaczego pominales miejsce zdarzenia? No tak bo wystarczy że mysliwy a to, że mialo to miejsce na Ukrainie to juz malo wygodne......

Autor: WIARUS  godzina: 08:54
Trzeba było zrobić lepsze zdjęcie - rzecz działa się na Ukrainie - o czym, chyba celowo tylko dla swoich celów nie piszesz! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-mysliwy-zastrzelil-7-osob-tragiczny-final-wyjazdu-na-ryby,nId,4510233)
PS Może zdarzyć się taka sytuacja w każdym miejscu na świecie ale wychodzi na to, że manipulujesz!

Autor: specmisiek  godzina: 09:05
A w ogóle nie wiadomo czy to był myśliwy. Poznałem emerytowanego majora z Ukrainy. Byliśmy razem w trasie w pracy. Opowiadał mi, że na Ukrainie teraz wielu ludzi ma broń. Większość nielegalnie. Ten artykuł to ewidentna nagonka...

Autor: MAK  godzina: 09:28
Jesteś Małodoświadczony ze nie zauważyłeś iż to nie ja "pominales miejsce zdarzenia". Ja ! Ja "celowo tylko dla swoich celów nie piszesz!" Kolego Wiarus !? Dziękuje specmiśku iż napisałeś o tym co Tobie opowiadał emerytowany major z Ukrainy ! O tym nikt nie widział ! To znaczy nikt nie wiedział co i kto Tobie opowiadał.