Sobota
23.05.2020
nr 144 (5410 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: kartonik.  (NOWY TEMAT)

Autor: zygi  godzina: 12:39
Na tym forum dzieją się różne cuda na kiju. Od miesiąca mam żółty kartonik ale nie wiem za co bo nikt mnie o tym nie informował z jakiego powodu go otrzymałem. Szanowana Redakcja portalu to zwykłe / no nie napiszę co / bo nie wykonują roboty , za którą mają płacone / chyba /. No to teraz pewnie dostanę kolejną karę. Tyle tylko, że zgodnie z regulaminem,Szanowana Redakcja nie jest uczestnikiem forum. Ale co tam, im wszystko wolno. PROSZĘ POINFORMOWAĆ MNIE ZA CO OTRZYMAŁEM ŻÓŁTY KARTONIK I CZEMU TA KARA TAK DŁUGO TRWA.

Autor: Redakcja portalu  godzina: 13:45
Po zakończeniu okresu zawieszania, czyli ostatnio 25 kwietnia, czerwona kartka zamienia sie na żółtą na okres 30 dni. Gdyby w tym okresie kasowane były posty kwalifikujące się do ostrzeżenia, to udzielenie ostrzeżenia rozpoczyna nowy okres 30 dni żółtej kartki. Przy okazji dzìękujemy, że pomimo tego, że na forum dzieją się różne cuda na kiju, pozostaje Kolega jego wiernym użytkownikiem.

Autor: broni  godzina: 14:16
Ad.zygi Problem w tym, ze trzeba umiec sie wpisywac w tworzenie "zaczynu" o ktorym pisal kiedys admin, cytuje; "Wystarczy mi, jezeli ze zbiorowej mysli uzytkowników portalu powstanie zaczyn, który spowoduje, ze PZL bedzie organizacja transpatentna, szanujaca jawnosc dzialania organów ipodmiotowosc swoich czlonków oraz dzialajaca na ich rzecz." koniec cytatu. Np. mnie nie interesuje jaki kolor stringow nosza urzedniczki ZO itp. z kim pije kawe LO i w jakiej ilosci oraz ile kuropatw sploszono na jakims polowaniu, a nawet sie ciesze, ze takimi wielkimi transparentosciami nikt nie zawraca mi glowy. W nastepstwie takiego lekcewazacego stosunku do "zaczynu" otrzymuje kartke za kartka. Pzdr.DB

Autor: zygi  godzina: 19:32
Dziękuję Redakcji za szybką odpowiedź. Co do uczestnictwa na tym forum. Jak Redakcja wie to jestem z tych nielicznych,którzy na tym forum są prawie od początku. Od czasów jeszcze jak można było dokonywać wpisów "na czarno" i będę na tym forum jeszcze, do kiedy nie wiem ale nie mam zamiaru rezygnować.Może Redakcji nie na rękę moje wpisy ale i mnie nie na rękę Wasze postępowanie wobec niektórych uczestników a w tym i mnie.Obiecuję,że nie będę się wahał przed krytycznymi wpisami wobec innych uczestników ani Redakcji. Bulwersuje mnie fakt,że Redakcja nie traktuje równo wszystkich. Dalej twierdzę,że jednym wolno więcej a innym mniej. Przykład, proszę bardzo. Jeden z byłych uczestników tego forum obrażał na potęgę nas myśliwych pisząc o nas jako o "bydle składkowym', ubliżał nam w różny sposób pośrednio i bezpośrednio,że jesteśmy członkami organizacji przestępczej,członkami mafii i esbekami. Redakcja na to nie reagowała. Nie tylko nam ubliżał.Również ministrom,członkom ZG PZŁ,członkom ZO i ZK, i co?,ano nic bo to był Wasz człowiek. Jemu było wolno bo podobno jak ktoś nie jest uczestnikiem tego forum to wolno. Natomiast jeden z uczestników tego forum dość negatywnie wypowiedział się o osobie z poza forum to dostał zawieszenie i czerwoną kartkę. Poszukajcie sobie w archiwum to znajdziecie takich i innych przykładów pod dostatkiem. Wy śmiecie mówić o równości i transparentności na tym forum?, chyba nie znacie znaczenia tych słów. Kiedyś mi tłumaczono,że na HP wolno, okazuje się,że nie wszystkim.