Poniedziałek
25.05.2020
nr 146 (5412 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Anżej D. w wyścigu o tron nabiera rozpędu...

Autor: 28rafal  godzina: 04:19
narzynacz,,,chwasty co 4-5 dni wyrywam. Dużo tego nie mam to bez problemu daję radę. drago,,wymyśliłem:-) pompą wypłuczę dno pod rurą i włożę trzecią rurę.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 06:22
Tak sięgam pamięcią do lat 70 - tych i zastanawiam się , czy za swojego życia doczekam się rządów , w których będą mądrzy , uczciwi ludzie , którzy będą myśleć o przyszłości Polski i Polaków ? Póki co jest coraz gorzej .

Autor: 28rafal  godzina: 07:00
kriss/sieradz ,,,,. Nie doczekasz. Nikt nie doczeka..

Autor: narzynacz  godzina: 10:03
Mnie to śmieszy ...... Zycie nie jest koncertem życzeń Nie ma ideałów . Nikt nigdy nie bedzie zadowolony do konca . 3 dzień pada ....wszystko rosnie jak biedronkowe kurczaki na sterydach ....

Autor: Cyzio  godzina: 11:42
Noo i anszejkowi słupki poparcia. Papatki.

Autor: Golson  godzina: 13:01
Akurat słupki poparcia to Anżejkowi spadają... Jeszcze ze dwa tygodnie i naginacz będzie tu pisał, że porażka Anżeja była zaplanowana przez mikrostratega i to oznaka wyjątkowej strategii PiSu.

Autor: narzynacz  godzina: 15:44
Niechybnie nadchodzi koniec świata bo mamy wysyp proroków .....

Autor: 28rafal  godzina: 16:00
drago,,sukces mnie przerósł. Jutro jadę po rury. Wody tony,może bez pompy będę podlewał.

Autor: pięta  godzina: 19:32
Zanim oddacie swój cenny głos zapoznajcie się z wstawką kolegi MAKA na temat tejże osoby arcy ciekawe i skrywane co pan na to panie narzynacz../..ten Dolny Śląsk toże nie jest wolny od ukraińskich jeszcze ze słynnej akcji WISŁA nieprawdaż"?

Autor: narzynacz  godzina: 20:54
Moze jakąś zaczystke pieta proponujesz? Co radzisz ? Rezać czy jednak pal ? Jakimi siłami ? WOT czy po staropolsku pospolite ruszenie ?

Autor: drago  godzina: 21:50
;-) dajcie spokój...poczekajmy na erupcję u kandydatów...... Momenty będą.. 28Rafał... czyli wracasz do tradycyjnych metod ;-) , w warstwie wodonośnej się instalujesz.. A niech Cię ZALEJE 1 ! ....

Autor: pięta  godzina: 22:08
U Polaków rezunów raczej nie było kolego narzynacz to przyszło z napływem ludzi z terenów Siczy Zaporoskiej a niektórym te dzikie pola tak ukształtowały światopogląd ,że inaczej już nie potrafią się zachowywać co widać słychać i czuć. A za co kolega MAK załapał czerwieńca ktoś wie ?