Wtorek
02.06.2020
nr 154 (5420 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: na odchodne

Autor: Kadamus  godzina: 05:46
Bambizm: Zabije lisicę bo morduje pisklaczki Nie zabije lisicy, bo zginą liski Zabije waderę, bo morduje śliczne jelonki Bambi Nie zabije wadery, bo zginą śliczne wilcze szczeniaczki Zabije śliczne wilcze szczeniaczki, bo będą w przyszłości mordowały śliczne jelonki bambi Zabije myśliwego podcinając szczeble ambony, bo on morduje śliczne jelonki, liski i co tam jeszcze żyje. Jedyna logika w tym steku bredni - ma ochotę coś lub kogoś zabić i tylko szuka pretekstu.

Autor: Duży Miś  godzina: 09:32
Myśliwym jest ten który potrafi zdjąć palec ze spustu, a nie ten co najwięcej strzela zwierzyny. Po to są okresy polowań, aby wtedy pozyskiwać, a okresy ochronne, aby można podglądać zwierzynę w stanie wolnym. Nieudacznictwo nie rozumie praw przyrody i na siłę chce je poprawiać. I dzięki takim niedouczonym poprawiaczom mamy opinię taką, a nie inną. A chwalenie się strzelaniem karmiącej liszki jest aktem odwagi, czy głupoty?

Autor: broni  godzina: 10:21
O kurcze blade, coraz madrzejsze wpisy, az mi puchnie monitor od tych madrosci; Na wszelki wypadek dla medrcow; ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 9) lisy - od dnia 1 czerwca do dnia 31 marca, a na terenach obwodów łowieckich, w których występuje głuszec lub cietrzew lub prowadzono w ostatnich 2 latach kalendarzowych zasiedlenia zająca, bażanta lub kuropatwy - przez cały rok; ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Strzelenie lisa to klopot, bo wypada go zakopac, wiec dodatkowa robota, patrz zdjecie i zwroc uwage na lopatke piechoty. Dodam, ze strzelam do kazdego lisa ktory znajdzie sie w zasiegu sztucera, a nawet kilka lat temu otrzymalem dyplom za zajecie drugiego miejsca za ilosc strzelonych drapieznikow. Pzdr.DB

Autor: Alej.....  godzina: 10:43
Czyli morderca dyplomowany...

Autor: broni  godzina: 10:47
Dokladnie!!! Pzdr.DB

Autor: Kadamus  godzina: 19:16
Alej, zabiłeś kiedyś komara? Jak tak, to jesteś wg twojej wykładni - mordercą bez dyplomu 🤗