Wtorek
02.06.2020
nr 154 (5420 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Do lasu by sie nie nachodzic.

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 03:19
Nie. Kocha duuuulary i to cała tajemnica

Autor: Kubuś1  godzina: 06:38
Redakcji on pasuję bo pluje na PZŁ , dlatego On może wszystko na tym forum.

Autor: Włodas  godzina: 10:07
Samuel... a co tu ma odmienność poglądów, czego miałyby dotyczyć te poglądy ???? Jakiejś głupawej jeżdżącej zabawki ??? Jak uważasz, że to się nadaje w myślistwie to .....Zdrówko...????!!!!

Autor: 1585  godzina: 13:06
Wlodas, zobacz kilka lat temu za noktowizje to samo srodowisko za napisanie, ze bedzie uzywana na polowaniu, by zastosowalo wobec osoby to twierdzacej metode Charlesa Lyncha z Virginii. Dzis uzywaja I fotki sobie robia, nawet tematy zakladaja. Jak dzis pisze o nowosciach, bardziej zartobliwie, choc na polowaniach sa dzis nawet rowery mysliwskie,to deska z kolkiem im przeszkadza, z opona terenowa, poruszajaca sie cicho. Za kilkanascie lat mlode pokolenie mysliwych bedzie na nich jezdzilo po polnych I lesnych drogach, wsrod lanow zboz, wiosna wypatrujac kozlow, podjezdzalo pod ambony, by nie pozostawiac zapachu, sciezki zapachowej podczas wchodzenia na nia, .... wiecej luzu. Pozdr.DB.

Autor: 1585  godzina: 13:10
Doktorku nie pluje na pzl, wez piss pod jednym nickiem, bo ludzi w blad wprowadzic razem z panem Markiem. On tez teraz wielonikowiec. Uspokujta sie chlopaki!

Autor: Lupus A.S  godzina: 13:42
Cześć kalkulator . Jak tam u ciebie pogoda ? Coś szybko ciebie ułaskawił sam najwyższy tym bardziej dziwne bo po kolejnym razie czas oczekiwania na pisanie się wydłuża no ale ty reformator za wielkiej wody z wiedzą łowiecką kopiuj wklej z interneta to i fory u królika większe . Wiem rozumie i szanuję 😂😂😂💪

Autor: Martes  godzina: 16:03
Numerek chłopaki to u szewca gwoździe prostują !

Autor: 1585  godzina: 16:04
Ja nie wnikam czym sie zajmujesz zawodowo. Robota jak robota.

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 16:06
Tego typu wynalazki jak i kalibry magnum wymyślają spasieni amerykanie. Jedno by schaby wozić, drugie by strzelać nie wysiadając z auta. Taki sport tych z wielką wagą i niskim IQ.

Autor: 1585  godzina: 16:41
Hans...&Co....film dla Was☝️👍 (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/fj9W5NflcD4)

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 16:46
Jak kiedyś nuda będzie mi urywać jaja to kliknę, teraz miałoby to taki sens jak gra na okulele w orkiestrze dętej.