Środa
01.07.2020
nr 183 (5449 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: jeszcze tylko dwa tygodnie...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 11:55
Koledzy - poziom tej dyskusji zaczyna schodzić do niedającego się pogodzić z jakąkolwiek kulturą. Z reguły ci którzy w ten sposób atakują sami mają coś do ukrycia. Nie mam nic przeciwko temu żebyście się otworzyli i opowiedzieli o swoich problemach czy pragnieniach. Kto będzie chciał ten będzie czytam - może sam Rafał. Natomiast to co robicie w tej chwili mężczyźnie zwyczajnie nie przystoi.

Autor: narzynacz  godzina: 12:38
Strażnik to ich naturalne środowisko . Tak poprostu jest . Naturalny koloryt społeczeństwa Zresztą to tez ta słynna tolerancja . Każdy ma swoje zycie i własne fetysze ....ale mój fetysz jest lepszy niż twój

Autor: Alej.....  godzina: 13:12
To po prostu gorszy sort... I mordy zdradzieckie... I jak to tam dalej szło? chamska hołota czy tak jakoś

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 13:26
Alej To jest argument wg Ciebie ?

Autor: Alej.....  godzina: 13:30
A nie? hołota to hołota. Mi nie chce wyjchodzić inaczej.

Autor: domiś2  godzina: 13:33
Strażnik, tu jest argument: 🔴 Duda i Ziobro bronią pedofila⁉️ Jak donosi "Rzeczpospolita", urzędujący prezydent Andrzej Duda ułaskawił pedofila, znęcającego się nad osobą pokrzywdzoną. Do ułaskawienia doszło na wniosek Prokuratora Generalnego, czyli Zbigniewa Ziobry. Ułaskawiony został wcześniej skazany z artykułu 197 § 3 pkt. 2 i 3 oraz artykułu 207 § 1 Kodeksu Karnego. Udowodniono mu, że poddał osobę pokrzywdzoną innej czynności seksualnej, znęcał się nad nią i naruszył czynności narządu ciała na okres do 7 dni. Środek karny, który został darowany to zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych. Andrzej Duda, gdy usiłował tłumaczyć się z tej haniebnej decyzji, stwierdził, że i tak ofiara mieszka ze skazanym! To pokazuje do jakiego stanu PiS doprowadził nasze państwo. Prezydent broni pedofila, a nie ofiary. Decyzja Andrzeja Dudy wygląda na przyzwolenie na najbardziej obrzydliwe przestępstwa wobec dzieci - bicie i gwałty. Biorąc pod uwagę stan psychiatrii dziecięcej, ofiary takich osób, jak ułaskawiony przez Andrzeja Dudę, mogą mieć trudności z uzyskaniem odpowiedniego wsparcia. Prezydent ułaskawia pedofila, bo to sprawa w rodzinie (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rp.pl/Polityka/200709992-Ulaskawienie-skazanego-za-gwalt-na-nieletnim-Minister-wyjasnia.html) I taki ktoś ma być prezydentem? Jeszcze czegoś nie rozumiesz? może naganiacz Ci teraz wytłumaczy, kto w tym kraju jest za zboczeńcami i kto ułaskawia osobę, która zgwałciła nieletniego. Ps. Co, głupio mu teraz do debaty przystąpić, gdy Kurski mu pytań nie przygotował??? Wielki strach padł na boChatera!

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 14:07
Alej Nie kto inny jak Wasz kandydat otwierał w stolicy paradę równości, nie kto inny jak on finansował tramwaj LGBT, a nie kto inny jak jego zastępca puszczał na komunikatory zdjęcie ze swoim kochasiem wprost z sypialni. Rozumiem że Kaczor jest dla Ciebie obleśny i Cię nie kręci albo ma czegoś za mało. Ale żeby tak przy okazji obrażać całe środowisko wspierane głosem Twojego oblubieńca i Golsona oraz kilku innych obrażać. Niby kochasz a jednak nienawidzisz - coś mi się zdaje że jednak bliżej Ci do tych brzydkich niż do tych ładnych. Dla mnie to Ty jesteś albo krypto Pisior, albo masz syndrom odrzucenia bo jesteś stary i obleśny jak Kaczor i nikt Cię już nie chce :))

Autor: Alej.....  godzina: 14:19
Nie bardzo rozumiem gdzie i kogo obraziłem - cytata dawaj. Nic do fizyczności niczyjej, czy preferencji, nie mam i nie miałem - do hipokryzji owszem... Ale się ludziom naprawdę czasem nie dziwię, bo akcja zazwyczaj wywołuje reakcję. Żeby bylo jasne to pewnie, że mało go lubię. Tak po prostu. Za cały całokształt.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 14:22
Aleju... Nic mi do Twoich emocji i preferencji... To wolny kraj :)) Zwracam tylko uwagę na pewną hipokryzję wyciekającą między słowami :))

Autor: Alej.....  godzina: 14:33
Moimi, Strażniku??

Autor: drago  godzina: 15:36
Uważam, że powinniśmy wystąpić z inicjatywą obywatelską - przeniesienia terminu wyborów o co najmniej 2 tygodnie....

Autor: narzynacz  godzina: 16:13
Dyskryminujecie Kaczora bo nie ruch.....? No jest chyba po siedemdziesiątce i być może ma taką "orientacje " Alej taki wrażliwy i czujny na mowe nienawiści względem mniejszości a tu taka ślepota ......byleś u okulisty ? Moze to jakiś błąd lekarski ? W tym waszym miesiacu dumy moze jakiś jeden dzień byście zrobili za tych co nie mogą ?

Autor: Alej.....  godzina: 16:39
Bzdury. Przecież przykłady mowy nienawiści nawet przytoczyłem powyżej. Nie czytasz ze zrozumieniem.

Autor: Stefan Senegal  godzina: 17:12
Hmm..czlowiek, który przez całe życie był i jest sam..nie budzi mojego zaufania.. Bo to nie jest normalne dla zdrowego fizycznie i psychicznie człowieka.. Ogólnie ma władze ale uważam, że wiedzie smutne życie.. Zamknięty pod swoim kloszem, oderwany od rzeczywistości... Nie bywa w sklepach, zapewne nie potrafi obsłużyć pralki itd..otoczony wianuszkiem ochroniarzy i wazeliniarzy.. No i pani Basia poszła na emeryturę..

Autor: Golson  godzina: 17:20
Jak poważnie traktować kogoś kto: 1. W zasadzie nigdy nie pracował. 2. Nie założył rodziny, nie miał żony/partnerki/partnera, nie ma dzieci. 3. Nie miał konta, nie ma prawa jazdy. 4. Całe życie mieszka z matką... Poważnie uważacie, że ktoś taki powinien decydować o prawie każdym aspekcie życia 38 milionowego społeczeństwa?

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 17:22
Elżbieta też była sama - powiedz to Angolom że było z nią coś nie tak. Pomijając preferencje seksualne Aleja i Kaczora dzisiaj w radio usłyszałem rzecz ciekawą Otóż strategiczny partner, strategicznego partnera/ partnerki naszego Doncia i Rafcia co zasłynął z tego że stołeczne lotnisko przeniósł do Berlina ( nie powiedział czy stolicę również), otóż ten właśnie obrońca praw ludzi i zwierząt co to i Berlin i Bruksela skwapliwie milczą wyliczając jego niewątpliwe cnoty i niezmierzoną dobroć, otóż nasz kochany Putin rządzi już nieprzerwanie od ponad 20 lat. Gratulacje i panu Putinowi i narodowi rosyjskiemu !!!!

Autor: Golson  godzina: 17:29
Strażniku, XVI wiek to może pozostawmy już w spokoju... od tego czasu cywilizacja "odrobinę" się rozwinęła...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 17:34
Nie wszędzie Golsonie - 20 lecie Putina to dowód na powrót starego przez niektórych ukochanego :)

Autor: Stefan Senegal  godzina: 17:35
Strażniku..w porównaniu z Ruskimi.. My mamy już XXIw..,odwieczna tradycje wolnościową i brak pokory,itd.. A one nadal defekują do wiader i dziury w ziemi.. I od zawsze byli deptani przez władze

Autor: Golson  godzina: 17:39
Pytanie należy postawić: czy aspirujemy do krajów rozwiniętych czy PiSowi marzy się właśnie druga Rosja? Bo skoro tak argumentujesz to chyba należy wnioskować, że Putin PiSowskim idolem?

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 17:53
Golsonie Wybacz prostolinijność ale Twoje tu aspiracje nikogo nie interesują. Putin jest partnerem strategicznym Angeli niezależnie od tego ile wałów przepchnie i ilu ludzi wykończy aby pozostać tam gdzie jest. Nie bez kozery Niemcy odwróciły się zadem do amerykanów i dzióbkiem ku Moskwie. Sprawa ma się identycznie jak z Chinami - Polskę i Węgry pojedziemy za łamanie praworządności a z Ruskimi i Chińczykami zarobimy parę groszy. Bardziej krwiożerczych kompanów trudno sobie wymyślić dla kraju słynącego z rozsądzaniu o losach Europy. Zresztą - nie po raz pierwszy.

Autor: WIARUS  godzina: 17:55
Każdemu, kto chciałby zorientować się komu służy lub przeciwko komu i czemu występuje oraz chciałby odnaleźć siebie w otaczającej nas wszystkich sytuacji proponuję inwestycję w siebie, kupienie lub wypożyczenie i przeczytanie ze zrozumieniem tych dwóch tomów w jednej książce ( jest jeszcze trzeci i czwarty). Im szybciej tym lepiej ;-))))

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 17:59
Wiarusie Lubię Rodana i myślę że za niektóre fragmenty "Ostatnie dni sodomy" powinien dostać nobla :)))

Autor: Golson  godzina: 18:04
Niech sobie Putin będzie partnerem strategicznym czyim zechce. PiS zapomniał, że czym innym jest robić z Ruskimi deale, a czym innym jest upodabniać kraj do Rosji... Pomerdało się tam Towarzyszom z Nowogrodzkiej srogo pod kopułkami i zamiast interesów upodobniają się do nich...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 18:24
Golson Niestety Golsonie ale się z Tobą nie zgodzę - tolerowanie czy bratanie się z Putinem przez Angele to ewidentny sygnał że interesy są ponad ideami. Angela i niemcy to przemysł - a rosja i Putin to surowce naturalne i w przyszłości (o ile naród się wzbogaci zanim wszystko wyprzedadzą) także olbrzymi rynek. Nie można kogoś sztorcować za tz łamanie praworządności i to subiektywnie oceniane a jednocześnie chodzić do łóżka z bandytą i mordercą - ale tylko teoretycznie nie można bo w praktyce z taką mamy właśnie sytuacją do czynienia. Ja nie słyszałem o seryjnym samobójcy za czasów PiS - a za PO i owszem, cuda na kiju się działy. Pałowanie, gaz, gumowe kule - to marsze wolności i protesty górników. Słynna prowokacja pod ambasadą rosyjską. To wszystko za rządów najlepszych i najsprawiedliwszych a PO tem chyc do Bruksleli i niech się Ewka martwi sama. No Grześ ją wsparł całe szczęscie.

Autor: drago  godzina: 18:51
Odwołuję...2 tygodnie to stanowczo za mało... P.Trzaskowski powinien dostać więcej czasu...- żeby zdążyć wszystkim wszystko obiecać.. tak jak w stolicy.:-))))))))))) -i tak , jak w stolicy,- obiecać.

Autor: 28rafal  godzina: 19:19
drago,,,Trzaskowski to marny naśladowca,,za to Sasin ratuje LOT...

Autor: Stefan Senegal  godzina: 19:35
Andżej dziś mówił, że tamte zwijali Polskie.. Teraz już wiem czemu mię tak rypało w krzyżu😂

Autor: WIARUS  godzina: 19:48
drago - PMM natomiast niczego nie obiecuje tylko wczoraj rozdawał nie swoje (dziennik.lowiecki.plhttps://www.lublin112.pl/premier-mateusz-morawiecki-na-lubelszczyznie-przekazuje-srodki-finansowe-dla-samorzadow-i-zacheca-do-glosowania-na-andrzeja-dude/) i dzisiaj dalej kontynuował kupowanie poparcia (dziennik.lowiecki.plhttps://radio.lublin.pl/2020/07/miliony-dla-wlodawskich-samorzadow-premier-wreczyl-promesy-na-inwestycje/) A zaraz potem, po wyborach, wystąpi z wnioskiem do Sejmu o nowelizację budżetu państwa, w którym już jest dziura tegoroczna w wysokości ok. 180 mld PLN. To zapewne cieszy i stanowi siłę napędową "genialnych" beneficjentów, przy czym oni sami nie zauważają swej aktywnej i bezgranicznej głupoty! Nie pamięta jednak, że wskutek różnych decyzji rządu w budżecie Elbląga zabraknie 100 mln złotych (dziennik.lowiecki.plhttps://www.portel.pl/wiadomosci/wiceprezydent-miasta-premierze-oddaj-sto-milionow-elblazanom/118640)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 19:48
Stefan Posłuchaj Kaszpi... tj Trzaskowskiego a Ci przejdzie z pewnością w tym krzyżu. Tylko czy potem głowa to wytrzyma :))

Autor: Stefan Senegal  godzina: 20:30
Nie chce mi się słuchać ich bajek. Obejrzałbym ich naparzających się na ringu..deskami sedesowymi.. Z fajnymi ring girls..

Autor: narzynacz  godzina: 21:10
"Cywilizacja odrobine się rozwineła "..... Tak wiem .....zwłaszcza kynologia .....jakaś nowa rasa ......? Mamo ja chce do średniowiecza ....! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=140287847679808&id=100050957801866&anchor_composer=false

Autor: narzynacz  godzina: 21:20
W sumie fajnie się sklada bo mamy dzień psa ..... Jakieś nowe świeckie świeto .....?

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 21:29
Stefan Ja bym nawet wykupił pay per view :))

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 21:35
Narzynaczu A co z innymi zwierzętami ? Koty, chomiki, rybki - w mordę dyskryminacja. A co z psami gejami ?

Autor: Stefan Senegal  godzina: 21:39
No ba.. Cały naród by wykupił.. Wyobraź sobie 16 rund.. 16scie ring girls z każdego województwa.. 2 gości z chińskimi białymi WC deskami.. I taniej by było jak drukować te karty, lokale, komisje.. I powodzianom by się z pay per view pomogło.. I dało tam komuś jakieś coś tam plus..

Autor: Golson  godzina: 21:53
A naginacz znowu rodzinny album... On ma jakiś kryzys osobowości? Wątpliwości swojej orientacji? Naginaczu, jak to jest, Ty się boisz, że jak na ulicy dwóch gejów trzymających się za rękę zobaczysz to pokonają Twoją silną wolę i sam również się mężczyźnie zakochasz?

Autor: narzynacz  godzina: 22:27
Golson .......z uporem maniaka nie łapiesz ...... Czy ja coś pisze o orientacji czy sexsie ? Taki obrazek z centrum miasta w środku europy ? Naprawde nie masz watpliwości ? Czy to już taki euroejski standard ?