Środa
15.07.2020
nr 197 (5463 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Standard kulturowy Redakcji

Autor: domiś2  godzina: 07:10
Wniosek jeden naganiaczu W naszym Cimnogrodzie pedofilia wśród czarnych jest ukrywana, a gdy coś przypadkiem wyjdzie, to szybciutko przez "0" i "niezależną" buuuuhahahahahaaa prokuraturę zamiatana pod dywan. To oczywisty wniosek

Autor: Kadamus  godzina: 08:09
Narzynacz: >oni już od przedsszkola sie edukują ...< A teraz wskaż choć jedno państwo ma świecie, w którym jest w przedszkolach promowanie pedofilii.

Autor: Lesław  godzina: 08:18
Normalnie takie pieprzenie jak by wcześniej i za rządów innych partii nie było pedofilii w kościele. Jak by wtedy nie było to ukrywane. Jak by PO a wcześniej SLD nie chowało głowy w piasek w tej materii. Jak by i te rządy nie płaciły haraczu kościołowi nadając im różne grunty, budynki i przywileje. Wystarczyłoby żebyście zaczęli samodzielnie myśleć, a nie po linii waszych ukochanych partii.

Autor: WIARUS  godzina: 08:35
Tu macie Panowie kulturowy i standardowy wręcz tryb postępowania (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/sady-nie-daly-wiary-zeznaniom-glodzia/)


Autor: narzynacz  godzina: 09:00
Jeśli ktoś coś ukrywa czy tuszuje to na pewno nie panstwo czy policja a raczej kumple z tego samego środowiska . Dwa . Ja delej mowie o skali . Kilka czy kilkadziesiat przypadkow u nas wzgledem jednego śledctwa obejmujacego 30 tyś osób ... To jest miasto powiatowe ......Skala .... Naprawdę idzie wspołczuć dziecią czy nastolatką Z jednej strony miliony arabów i murzynów dla ktorych pojęcie szarmancji czy naszej kultury wzgleem kobiet jest obce a z drugiej powiekszajaca sie z roku na rok masa rodzimych wykolejeńców... Mam znajomą co wyjechała w latach 80 tych . Ona jest przerażona stanem bezpieczenstwa i porownuje to jak bylo dawniej a jak teraz. Przepaść

Autor: domiś2  godzina: 09:39
naganiacz, a Tobie się wydaje, że te bajeczki działają na kogoś innego, jak wyznawców sekty? Mam znajomą co wyjechała w latach 80 tych . Ona jest przerażona stanem bezpieczenstwa i porownuje to jak bylo dawniej a jak teraz. Przepaść To dlaczego ta Twoja znajoma nie wraca na bezpieczne ojczyzny łono? Odp. jest prosta - woli żyć po sąsiedzku z arabem czy murzynem, jak z PiSiorem Co za durni Ci ludzie: - milionami pchają się tam do UE, gdzie jest źle i niebezpiecznie ale - żadnego z UE nie widać, który by chciał przyjechać do dobrobytu i bezpieczeństwa w Polsce Głupi jacyś, czy coś? Naganiacz tłumacz ...

Autor: Lesław  godzina: 10:13
"....woli żyć po sąsiedzku z arabem czy murzynem, jak z PiSiorem..." a ja mam wrażenie, że woli żyć po sąsiedzku z arabem czy murzynem niż w państwie gdzie każda partia pier...li o dobrobycie a dyma, okrada i oszukuje obywateli. Bez różnicy SLD, PO, PiS, jedna sitwa z legitymacjami PZPR.

Autor: domiś2  godzina: 10:21
Lesław, jak naszym "dobrobytem" będzie zarządzała inna partia, to do niej się będę odnosił. Dzisiaj dyma społeczeństwo sekta Pisowska, to o niej piszę. Za trudne? To jak ta znajoma naganiacza ma wrócić do państwa zarządzanego przez PO czy SLD? No jak? Więc na dzień dzisiejszy, nikt nie chce przyjechać do dobrobytu i bezpieczeństwa, jaki panuje w państwie PiS. Każdy, nawet ta sąsiadka, woli Niemca, araba, czy nawet murzyna, niż pisiora.

Autor: jager.jacek  godzina: 10:44
sowland1, Słuszne słowa, 1000% racja, szacun dla Ciebie. Jednak ta argumentacja do tępego oraz otumanionego kadzidłem i zabobonem spiskowego elektoratu nie trafia. Gdyby okadzonemu ciemniakowi ksiądz gwałcił dzieciaka lub wnuka, ciemniak odwróciłby się plecami, a może jeszcze skarcił dzieciaka, wszak wiadomo, że to dzieci prowokują wielebnych do pedofilii. Takie postawy wynikają z wieloletniej indoktrynacji polskich dzieci, które od kołyski mają wpajane przez uwstecznionych katechetów, że ksiądz jest nietykalny i tylko tzw bóg może go osądzić. W głowach mają sieczkę, obornik, ... są jak porażone zoombi, bez empatii i współczucia dla ofiar, stoją murem za księdzem pedofilem, JJ.

Autor: Flyjanek  godzina: 12:40
Za co (ale tak naprawdę) środowiska lewicowo- „nowoczesne” nienawidzą KK. No bo to ,że wśród pasterzy będą Kaim i Judasz i księża „patrioci” ,złodzieje ,dewiaci i Cykliści , to ostrzegał mnie i katecheta i poeta od stuleci...Wśród Kapłanów Podobnie jak wśród lekarzy, nauczycieli czy redaktorów naczelnych trafiają się Mendy wszystkich tawern świata . Gdy kradnie policjant to jest to zło podwójne, gdy Dziecko skrzywdzi kapłan można mu odpuścić jeżeli Siè wyspowiada i szczerze będzie żałował . Zadośćuczynienie zbędne. Wystarczy samobójstwo . Fakt. Tu pełna zgoda ,lecz do kropki .problem jednak z wami . Wam nie o zło idzie, lecz o zło którego Wy ,przez dziesięciolecia przywykli ,dopuszczać się (Przez Ziobre) boicie .

Autor: domiś2  godzina: 13:09
Za co (ale tak naprawdę) środowiska lewicowo- „nowoczesne” nienawidzą KK. nienawidzą to gruba przesada raczej nie lubią, za co? za butę, za to, że KK nie wierzy w Boga, a wierzy tylko w swoje koryto za to, że nie przestrzega 10-ciu przykazań za to, że uważają się za lepszą kastę za sianie nienawiści za bezkarność za dewiacje, za pasożytnictwo, za to, że musimy na nierobów pracować, oni nie wnoszą nic, a biorą wszystko za opłacanie im ZUS i emerytury za to, że garną kasę, a podatków nie płacą za wpie... się w sprawy państwa za wpie... się w życie ludzi za narzucanie i wymuszanie przyjmowania ich poglądów za wyciąganie brudnych łap po majątek państwa kasa, kasa, kasa i nic więcej itd itd Myślę, że znacznie łatwiej wymienić to, za co szanujemy KK 1. za nic 2. więcej zasług nie pamiętam

Autor: Lesław  godzina: 14:24
"...Każdy, nawet ta sąsiadka, woli Niemca, araba, czy nawet murzyna, niż pisiora..." Tak jest teraz, 7 lat temu spora grupa ludzi wolała spieprzyć z tego kraju, mieć za sąsiada araba lub murzyna niż mieć za sąsiada peowca. Ta sama narracja i to samo przesłanie. domiś2 ty i reszta towarzystwa oślepliście z nienawiści do siebie nawzajem. Niczym nie różnisz się od narzynacza. To samo zaślepienie, ta sama prawda objawiona, ten sam język. Jeszcze raz, czy wy umiecie samodzielnie myśleć, czy tylko potraficie patrzeć przez pryzmat swych ukochanych partii ? Jak czytam was to nie dziwi mnie informacja, że ok ponad 20% polaków uważa, że nie płaci żadnych podatków, a 58% że nie płaci żadnego vat-u.

Autor: domiś2  godzina: 14:41
Lesław, ty musisz być z Podkarpacia Nic a nic nie załapałeś Wtedy było źle, to wyjeżdżali i każdy to wiedział. Teraz jest jeszcze gorzej, bo wyjeżdżają, nie chcą wracać a naganiacze twierdzą, że jest miód z boczkim. Wtedy woleli Niemca i sprawa była jasna, teraz jest tak dobrze, że oprócz Niemca wolą jeszcze araba i murzyna.

Autor: kedaT  godzina: 15:07
domiś2 Tobie wszystko lub prawie wszystko zaczyna się kojarzyć z Podkarpaciem . Nie możesz poszukać sobie innego rejonu do opluwania . Może bliżej siebie znajdziesz . Dla chcącego nie ma nic trudnego. Pozdrawiam z pięknego Podkarpacia .

Autor: domiś2  godzina: 21:10
Taaaaa, piękne Podkarpacie, ...... co sprzedało demokrację za menelowe+. Wisi mi wasza piękność, ja chcę normalnie żyć, jak człowiek w środku Europy!