Środa
15.07.2020
nr 197 (5463 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: skoro już po wyborach... to można zacząc odwoływać obietnice...

Autor: I G O R  godzina: 00:16
Wiarus ...chyba, że masz dziś nockę i będziesz walczył z piszącymi nie po linii Kpisz ? Czy w uja grasz ? Przecież jątrzysz razem z Głupsonem od paru lat , ale teraz głupa rżniesz !! Pogódź się z porażką:)

Autor: Kadamus  godzina: 08:48
WIARUSie, ten pomysł podziału Polski na tylko 2 części - socjalistów pobożnych i socjalistów bezbożnych - nie do końca mi się podoba. Jeszcze bym prosił o wydzielenie 5% powierzchni kraju dla tych, którzy socjaluchami nie są. Może być najgorszy ugór i pustynia, i tak za 20 lat będzie jednym z najzamożniejszych miejsc na świecie. Nawet muru nie będziemy stawiać, niech przyjeżdżają do pracy - nawet największego pisiaczego lenia głód do pracy zmusi.

Autor: WIARUS  godzina: 09:52
PiS udowodnił, że nie po drodze im z wykształconym narodem, gdyż nieoczytanymi ludźmi łatwiej jest rządzić i manipulować. Partia ta obrała najprostszą strategię kupując sobie takich ludzi ich własnymi pieniędzmi. Przekupiona część społeczeństwa zadowala się socjalem, który dostaje do ręki nie zauważając przy tym, że każdego dnia oddaje to z naddatkiem. Żyje wyłącznie dniem dzisiejszym, nie wybiega w przyszłość i nie zdaje sobie sprawy w jak zastraszającym tempie rośnie dług Polski, który przyszłe pokolenia zmuszone będą spłacać. Ci ludzie tak naprawdę nie myślą o swoich dzieciach, wnukach czy prawnukach, bo żyją wyłącznie dniem dzisiejszym. Rząd bojąc się utraty władzy, uzależnia naród od siebie dając mu w "prezencie" te wszystkie +. Smutny a jednocześnie kłamliwy jest fakt, że wyznawcy dziś jedynej słusznej władzy, nazywają siebie jedynymi prawdziwymi patriotami. Prawda jest taka, że ta część społeczeństwa wraz z obecnym rządem i prezydentem doprowadzają cały kraj do ruiny i nieuchronnego bankructwa, do obniżenia poziomu wykształcenia i statusu społecznego wszystkich obywateli. Nie zauważają ci ludzie, że dumą i chlubą aparatu PiS-u jest to, ze zepchnął obywateli do brania i życia z socjalu, dzięki czemu łatwiej jest nimi sterować! Jest faktem, że kilkunastu (kilkudziesięciu?) ludzi pod wodzą tego z ksywką " 13 grudnia spałem do południa" zdołało skupić wokół siebie "elitę narodu" i rozwaliło państwo polskie! W ubiegłym roku ponownie wygrali wybory, tak jak wygrali je 4 lata wcześniej wmawiąjąc narodowi, że "Polska w ruinie", że wystarczy nie kraść i że Smoleńsk to zamach. Teraz też wygrali, wspomagając się worem obietnic bez pokrycia! (dziennik.lowiecki.plhttps://fakty.interia.pl/polska/news-bon-turystyczny-dla-emerytow-i-rencistow-jest-odpowiedz-rzad,nId,4612466) Oni musieli wygrać, bo tylko w takiej sytuacji mogą jeszcze przez jakiś czas pozostać bezkarni

Autor: kedaT  godzina: 10:49
Jak "widać słychać i czuć " jednookim nie pomogła wizyta u okulisty . Chyba dodatkowo wrzody by im popękały gdyby napisali ,że AGORA wydawca GW przytuliła parę milionów pomocy od państwa . Jak widać pieniądze nie śmierdzą nawet od jak to określają " reżimu pisowskiego".

Autor: WIARUS  godzina: 11:19
A gdzie pozdrowienia z pięknego Podkarpacia? Już nastąpił upadek obyczajów? Fejk, propaganda czy prawda? (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/rolnicy-z-podkarpacia-ofiarami-wygranej-andrzeja-dudy-przykre-ale-nie-jestesmy-msciwi-6532307312957057a) Pozdrawiam.

Autor: kedaT  godzina: 12:51
WIARUS Grupa Bojkotu Podkarpacia - fejk czy prawda. A handel - ze wszystkimi byle płacili. W tamtym tygodniu byłem w Zamościu , Krasnobrodzie , Arłamowie i Kalwarii Pasławskiej . Na parkingach rejestracje z całej Polski . Wjeżdżając na parking w Arłamowie obowiązkowe badanie temperatury ciała . Pozdrawiam ze słonecznego dzisiaj Podkarpacia.

Autor: WIARUS  godzina: 13:07
kedaT - chyba czas najwyższy włączyć myślenie po obu stronach! (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/314753,wybory-2020-przeciwnicy-andrzeja-dudy-zapowiadaja-ze-nie-zostawia-pieniedzy-na-podkarpaciu) Z tego tekstu to tylko opinia DT do mnie przemawia ;-))) Pozdrawiam.

Autor: Kadamus  godzina: 16:15
Ten bojkot konsumencki to doskonały pomysł. Szkoda, że chyba jest tylko słomianym zapałen...

Autor: kedaT  godzina: 18:29
Podkarpacie było potrzebne jak trzeba było przyjąć goowno warszawiaków z oczyszczalni Czajka. Bojkot to jest broń obosieczna , a papier każdą głupotę do powielania przyjmie. To jest właśnie ta hipokryzja i pamięć paro sekundowa - coby nie pisać ostrzej . A wpis w sieci :"dobra chłopaki czas najwyzszy pozbyć sie tej dziczy z naszego państwa.".. znajduje na łowieckim poklask. Pozdrawiam z pięknego Podkarpacia

Autor: Kadamus  godzina: 20:06
Podobno wstrętne antysocjalistyczne liberalne hejterstwo, które nie może zdzierżyć niezależności i prawdomówności Dudy, postanowiło nie tylko wszcząć akcję "nie kupuj u PiSa", ale też chciało PiSiorskim studentom urządzić getto ławkowe. Niestety plany nie wypaliły, gdyż nie znaleźli żadnego PiSiora wśród studentów. Studenci pytani gdzie można spotkać pisiora odsyłali do zjazdów absolwentów podstawówek.

Autor: domiś2  godzina: 21:05
kedaT, mylisz się, taka akcja to prosta rzecz. Było, kupuj polskie produkty rolne bo, ble, ble, ble ... wieśniaki wybrały PiS, od dzisiaj będę kupował tylko i wyłącznie zagraniczne. Pocałujta w d.. wójta. Ja, nowych komuchów wspierał nie będę!

Autor: trucizna  godzina: 21:17
A ja będę kupował musztardę i ocet , Będę grzał się gazem , który wynegocjował tow.Jasiński

Autor: WIARUS  godzina: 21:23
Nade wszystko nie dajmy się zwariować. Nie pozwólmy się „zjeść” ani lękom, ani agresji. Nie dajmy się ponieść nienawiści ani wyobrażeniu, że nienawidzą nas „oni”, lepszy sort, wyborcy Dudy. Odpoczywajmy, śmiejmy się, szukajmy sensu życia, jedzmy lody malinowe. Bez wielkiej przesady: od naszej psychicznej formy zależy przyszłość Polski.

Autor: trucizna  godzina: 21:26
Ja jestem w stanie się poświęcić i nachlać z każdym, któremu nie che się pracować Tak z czystego pojednania

Autor: WIARUS  godzina: 21:35
    Te wybory przegrało społeczeństwo obywatelskie a wygrał fundamentalizm religijny i polityczny. Oba posłużyły się wyjątkowo bezwzględnymi środkami perswazji, z których najważniejszym było kłamstwo zarówno polityczne, jak i religijne. Ich uosobieniem było piątkowe spotkanie Kaczyńskiego z Rydzykiem w Radiu Maryja i sobotnie nabożeństwo w Częstochowie, któremu przewodniczył Jędraszewski. To w pigułce Polska, która wybrała Dudę. I tak już będzie. To system zakłamany. Trzyma się słabo, ale się trzyma. Tylko dlatego, że stosuje w praktyce zasady ułaskawionego właśnie przez Donalda Trumpa notorycznego kłamcy i przestępcy politycznego Rogera Stona: jego polityczny modus operandi to „Atak, atak, atak — nigdy się nie broń” i „do niczego się nie przyznawaj, zaprzeczaj wszystkiemu i kontratakuj”. Czy to wystarczy, by zniszczyć samorządy i wolne media? Nie wiadomo. Zobaczymy. Czy Stone da zwycięstwo w zbliżających się wyborach prezydenckich Trumpowi — można wątpić. Podobnie można mieć wątpliwości czy brutalne kłamstwa kleru wzmocnią władzę PiS-u. Raczej będą ją osłabiać. Już ze wstępnych analiz wydać, że zarówno PiS, jak i Kościół popierają ludzie starsi, i to mieszkający na wsi. Tak naprawdę Duda wygrał dzięki Podkarpaciu. Jednak to z Podkarpacia najwięcej ludzi wyemigrowało. Tym, co pozostali będzie się żyło coraz gorzej i to oni się odwrócą od rządzącej partii, być może już w najbliższych wyborach parlamentarnych. Na pewno w najbliższych latach rozleci się Kościół; już świątynie świecą pustkami, również na Podkarpaciu, podobnie jak seminaria. W całej Polsce. Młodzi już się odwrócili od Kościoła. Tak więc mamy do czynienia z kolosem na glinianych nogach. To marna pociecha, ale jakaś ona jest.
Stanisław Obirek

Autor: Golson  godzina: 22:11
kedaciku, ja już Ci pisałem, że na podkarpacie zawieźli jedynie to żoliborskie, znaczy prezesowskie - lepszego sortu. Sam sołtys z proboszczem uroczyście witali transporty.