Środa
15.07.2020
nr 197 (5463 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Pochwała od WJC

Autor: domiś2  godzina: 06:54
Tak to już jest, jak pod jednym dachem mieszka trzech idiotów i dwóch mądrych. Potem tacy idioci chwalą się, że wygrali wybory, bo tacy wspaniali. Ps. gdyby nie knury w czarnych sukienkach, to budyń nie osiągnąłby 30%, które dała mu TV i tyle w temacie. Bez ww knurów i TV, ten pan nie osiągnął by więcej głosów jak Sołtys Pierdziszewa Dolnego. "Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz D...a to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idjota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomji, lecz o ortografji! To cham, bez cienia „Kinderstuby“, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manjerom! Skończony tuman, kompletne zero! "

Autor: narzynacz  godzina: 07:14
Domiś uspokuj się bo wylewu dostaniesz .... Teraz spokojnie ......moze zaczniesz kultury uczyć ? Masz potencjał to się nie może zmarnować ! Dali by ci tak pogadać w telewizji śniadaniowej albo jakiś kanał w necie .....bloga ?

Autor: pięta  godzina: 08:06
No kolego domis-2 poszedłeś ostro a po co? Wystarczyłoby sięgnąć do wpisu umieszczonego tu na tym portalu niejakiego kolegi Golsona poczytał byś o jego dziadku ze strony tatusia i wszystko byś wiedział ,pisałem o tym ale nikt do czytania nie był skory a więc teraz próżny żal i trud.

Autor: Kadamus  godzina: 08:17
Domisiu, zamieszczając ten cytat z Kariery Nikodema Dyzmy obraziłeś takich ludzi jak Nikodem Dyzma, którzy do swojej pozycji doszli nie będąc bezwolną marionetką - porównując ich z marionetką Kaczyńskiego, też na literę "D", ale lepiej pasującą do archetypu Pana Nikt, bo nie tylko na "D", ale też na 4 litery....

Autor: WIARUS  godzina: 17:09
Przeciętny widz jest bezradny (dziennik.lowiecki.plhttps://teleshow.wp.pl/kolejna-skarga-na-tvp-tym-razem-za-material-o-zydowskich-zadaniach-6532312421099137a)