Środa
15.07.2020
nr 197 (5463 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Co dalej z Szambelanem ?  (NOWY TEMAT)

Autor: I G O R  godzina: 00:22
Koledzy co Waszym zdaniem stanie sie teraz z Czosnowskim ? Jaką funkcję partyjną dostanie ? Wygryzie PObudkę ?

Autor: narzynacz  godzina: 07:08
Pod jednym warunkiem ze wezmie 1/2 etatu w Warszawie bo inaczej w 5 dni roboczych do piatku sie nie wyrobi .

Autor: Kadamus  godzina: 07:17
Przecież wiadomo co będzie z "Czosnowskim" czyli małżonkiem takiej pani, która wywodzi się z grupy etnicznej kojarzonej z czosnkiem. Przez kolejne 5 lat będzie marionetką i długoPiSem Jarosława K.

Autor: pięta  godzina: 08:10
Kadamusie czyżbyś zapomniał o dziadku ze strony jego ojca ? Dlaczego czepiasz się tylko szanownej rodziny małżonki? To bardzo niesprawiedliwe z twojej strony!

Autor: Kadamus  godzina: 08:31
A kim był ten dziadek? Znajduję tylko informację że kuśnierzem po 4 klasach podstawówki. Zresztą czy to istotne? To tylko figurant, gdyby 5 lat temu kurdupel z Ciemnogrodzkiej nie wskazał palcem - na prezydenta będę promował tę nieznaną nikomu miernotę, by była tylko moją marionetką - to do dziś byś nie wiedział kim jest małżonek pani Kornhauser.

Autor: pięta  godzina: 12:19
Maluczko wiesz kolego Kadamus oj maluczko....podaj mi swój adres prywatny poczty to Ci napiszę nie chcę wysyłać tu przez "liścik" z tego portalu jakiejkolwiek poczty do ciebie mam taką zasadę ot po prostu wolę bezpośrednio na adres poczty bez jakiegokolwiek pośrednictwa .. Adres tylko dla mnie nie obawiaj się ,że go komukolwiek udostępnię czekam na poczcie.

Autor: Stefan Senegal  godzina: 12:39
Ten dziadek był chłopem babci..

Autor: 28rafal  godzina: 12:49
Włączyłem TV i szok! Nie ma pieniędzy na 13-ą emeryturę. Podobno źle domknęli drzwi od skarbca i myszy pogryzły. Ale to mały pikuś. Du=a pogadał sobie z Ruskim komikiem w języku duka-duk i tak mu dołożył, że nasze służby zajęły się Du=ą..Prowadzą jakieś badania, coś wyjaśniają...Komik ma pozamiatane...

Autor: 28rafal  godzina: 13:09
Widziałem jeszcze raz. To komik dzwonił,, czy do komika dzwoniono?

Autor: WIARUS  godzina: 13:13
Informacja prasowa ;-)))

Autor: Cyzio  godzina: 13:17
Ale jajca czyli zbuki. Aj baj waj cymes.

Autor: 28rafal  godzina: 13:44
Du-du-du,,,jest nowa oddolna akcja dzieci Podkarpacia. "Wszystkie maluchy angielizują Du-duchy..."

Autor: Ziggy  godzina: 13:57
Słowo daję, gorzej jak baby na targowisku, każdemu doupe obrobicie

Autor: WIARUS  godzina: 13:58


Autor: 28rafal  godzina: 14:10
Ziggy,,,,,jak tam z koordynacją pisoświata? Kto komu du=ę obrabia? Du=a błysnął podkarpacką bystrością i musisz to uszanować. Ja tylko podziwiam trafność wyboru..

Autor: Kadamus  godzina: 15:05
Nie wiem w czym problem. Prezydent (nawet gdy jest marionetką Kaczora) ma mówić prawdę, wszystko jedno czy szyszce z ONZ, czy szaremu Rosjaninowi.

Autor: WIARUS  godzina: 16:09
"W trakcie rozmowy zorientowałem się, że coś chyba jest nie tak. Sekretarz Generalny nie wymawia aż tak dobrze słowa 'żubrówka', choć głos był bardzo podobny" (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/314955,duda-o-wpadce-z-rosyjskim-komikiem-zenujacy-komentarz-prezydenta)


Autor: WIARUS  godzina: 16:25
Opinia warta wysłuchania! (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/nagranie-rozmowy-z-andrzejem-duda-michal-kaminski-nie-zostawia-na-prezydencie-suchej-nitki-6532390201694337v)


Autor: pięta  godzina: 17:24
Kolego Kadamus rozumiem ,że nie chcesz wiedzieć skoro brak mi twojego adresu na który to mógłbym wysłać...będziesz naprawdę żałował ,że się ociągałeś....

Autor: Kadamus  godzina: 17:27
Nieszczególnie mnie interesuje, z jakiego gatunku drewna Kaczyński wystrugał swoją kukiełkę

Autor: I G O R  godzina: 17:29
Więcej "ofiar" żartów Andrzej Duda nie jest pierwszą znaną ofiarą rosyjskich prowokatorów. Wcześniej na podobne żarty mieli nabrać się m.in. senatorowie USA John McCain i Lindsey Graham, muzyk Elton John, brytyjski książę Harry, szef NATO Jens Stoltenberg czy były prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. W rozmowach komicy podszywali się m.in. pod prezydenta Rosji Władimira Putina i ukraińskiego premiera Wołodymyra Hrojsmana.

Autor: borowik  godzina: 17:39
Nie wiem co będzie robił Pan Czosnowski. Nie znam człowieka. Nie interesuje mnie on. Interesuje mnie co robi Minister i Wiceminister zdrowia bo to robi za moje pieniądze. Poznańska firma kupiła w Turcji testy na koronawirusa za 34 zł/szt. i sprzedała je Ministerstwu Zdrowia za 128zł/szt. Ministerstwo kupiło 470 000 sztuk takich testów za 57 000 000 złotych. Ostatnią partię 105 000 szt. kupiło kiedy już były dostępne znacznie tańsze testy polskiego producenta.

Autor: pięta  godzina: 19:40
No to odsłuchaj sobie piosenkę kabaretu Pod Wyrwigroszem z Krakowa matecznika pana prezydenta co teź mają oni w owej pieśni do przekazania . Temat w poście"Czyżby" wstawił kol.Golson.

Autor: trucizna  godzina: 22:13
Zaj..biście To kraj z dykty Ciekawe czy ktoś Trampa tak robi w ch..ja .

Autor: Ciupaga  godzina: 22:39
Jeszcze miesiąc , dwa .... i ochrypniecie a potem nie daj Bóg pozagryzacie się ... chyba, że ktoś wymyśli kagańce dla lowieckiego oszołomstwa ...najlepiej takie na wzór anti bark.

Autor: trucizna  godzina: 22:47
Tak jak Mateusz Krzywousty drący japę : Nie Mateusz, Andrzej,Andrzej