Środa
15.07.2020
nr 197 (5463 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zbiorówki  (NOWY TEMAT)

Autor: pniewa  godzina: 15:51
Witam. Jak czytam wpisy przed i po wyborach, to mam wrażenie, że zbiorówki będą w dwóch grupach. Czy można skończyć i zając się czymś innym?

Autor: kedaT  godzina: 16:01
Ta sprawa "puchnie "od pamiętnej jesieni roku 2015 . A że wstęp ma tu każdy " z ulicy " to nie ma się czemu dziwić . Najbardziej zagorzali i chorzy z nienawiści określają się mianem sympatyków więc nie ma się czego obawiać . Pozdrawiam z pięknego Podkarpacia.

Autor: narzynacz  godzina: 18:18
Zawsze można pobawić się w strzelanego ......

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 18:49
Zbiorówek nie będzie ze względu na epidemię. Nie ma problemu. A za rok ? przecież to wieczność !

Autor: pięta  godzina: 19:37
Kolego Pniewa można ...ale po co jak to są takie nośne tematy? Z kogoś trzeba łacha ciągnąc inaczej byłoby smutno.

Autor: domiś2  godzina: 20:47
Nie ma problemu. Podkarpacie odłączy się od normalnej Polski i przyłączy do Ukrainy albo Białorusi. My będziemy żyć i polować normalnie, a i oni - będą szczęśliwi, czuć się jak u siebie i kochać bezgranicznie swego Cara z metra ciętego! Proste, nie pasuje cywilizowania Europa, to ewentualnie tobołki i przesiedlić ich za Buga. Kiedyś jechali na zachód, .....czas im umożliwić powrót!

Autor: Stefan Senegal  godzina: 21:01
To wtedy będzie Zakarpacie😁

Autor: domiś2  godzina: 21:06
Jeżeli o mnie chodzi, to mogą na księżyc, byle dalej od cywilizacji, bo obciach okrutny!

Autor: pięta  godzina: 21:24
O to ,to kolego domis-2 jeszcze zabrać ich z Górnego Ślaska jako ,że większość kopalń już wkrótce będzie zamknięta a korona wirus był tylko preludium do tego.

Autor: drago  godzina: 23:32
domiś2, sądząc po tekstach,wracają stare sentymenty - właścicieli jedynej, obowiązującej "prawdy" i właścicieli kraju.. To nie jest wasz kraj,żebyście coś tu odłączali. "nie pasuje cywilizowania Europa, to ewentualnie tobołki i przesiedlić "to wy , przegrani, niezadowoleni możecie- się...Choć , ci co wygrali, tego wam nie sugerują- a może powinni ? Europa jest bez granic, zawsze można poszukać lepszego miejsca na ziemi, niż POLSKA, gdzie wg was: - szaleje czarny terror,zamykają o 5 nad ranem, kneblują "niezależne" media,nie pozwalają wychowywać dzieci w duchu przykazań WHO, szaleje mowa nienawiści, nietolerancji,szerzy się antysemityzm i żydożerstwo,nie przyznają praw mniejszościom narodowym,penalizują pederastów...uff, długo by wymieniać. Tylko po co ? I tak nie zrozumiecie... To raz jeszcze ; WYGRALI LEPSI, PRZEGRALI GORSI..;-)

Autor: Ciupaga  godzina: 23:35
domiś czy jak ci tam W którym WUML u studiowałeś ? Bo czytając twoje pierdy mam nieodparte wrażenie, że jesteś w awangardzie "postępowych" i "światłych" neomarksistowskich spijaczy leninowskiej siary.