|
|
Sobota
09.05.2026nr 129 (7587 ) ISSN 1734-6827 Hyde Park Corner Temat: "polski" samochód elektryczny... Autor: Robert123 godzina: 20:05 Jejciu, już mamy Cherry. MG, Lempator czy coś takiego. Wystarczy poskładać w PL i będzie polskie, jak MG z brytyjskie, a Volvo szwedzkie :) |