Sobota
01.08.2020
nr 214 (5480 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Mostek

Autor: WIARUS  godzina: 08:21
Polska dorzuci też 5 mln do produkcji filmu. „To będzie nasz sukces!” - cieszy się wiceminister kultury Paweł Lewandowski
Troglodyci (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/resort-glinskiego-sie-cieszy-z-wysadzenia-zabytku/) a już szczególnie asy "dobrej zmiany" tak mają!! Podobno wstali z kolan i głowami uderzyli w przęsło tego mostu ale koniecznie przeczytajcie komentarze pod artykułem (dziennik.lowiecki.plhttps://www.spidersweb.pl/rozrywka/2020/07/29/tom-cruise-mission-impossible-most-plichowicki-co-to/)

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:41
To ja mam lepszą propozycję. Drogie pisiory, przebijam ofertę tego hamerykańskiego heretyka sekciarza i wysadzę tem mostek taniej, za 4 miliony dolców. Z wysadzenia nagram film, puszczę go na youtubciu i nie będę łgał ze to most szwajcarski. Nawet dam tytuł - "Tak pisiorstwo szanuje zabytki w Polsce"

Autor: Jarecek  godzina: 10:23
Ręce opadają , zamiast zainteresować się tym obszarem bo naprawdę jest piękny teren i zupełnie dziki nie zagospodarowany a wystarczy zrobić drogi dojazdowe do jeziora , slipy dla łodzi, jakąś sensowną marinę z zakazem spalinówek a z mostu zrobić punkt widokowy z płatnym wstępem i gmina te 5 mln dolarów za sezon zarobi . Osobiście tam często wędkuję z łódki . Mamy tak piękne tereny w Polsce tylko nie potrafimy ich zagospodarować w zgodzie z naturą a sami szukamy szczęścia za granicą bo All inclusive i Polak jedzie chlać całe 2 tygodnie do Turcji żeby dup.. w basenie moczyć a po wczasach gorzej zmęczony niż przed ot taki mam Naród .

Autor: MAK  godzina: 10:24
Uważam iż można by wprowadzić w życie to co przypisano śp. Panu Kwietniowi (dziennik.lowiecki.plhttps://wroclaw.se.pl/nie-zyje-brunon-kwiecien-chcial-wysadzic-sejm-w-powietrze-aa-aovv-X9GJ-ftfS.html) i wysadzić sejm RP. Żeby nie było wrzasku, proponuje szybkie referendum w tej sprawie. Jestem przekonany iż w przeciwieństwie do wuja Onfurego chętnych do wysadzenia sejmu RP bez wynagrodzenia będzie tylu iż trzeba będzie przeprowadzić losowanie. Pozostaje jeszcze ustalić czy wysadzenie będzie dotyczyło Sejmu w pełnym, czy też częściowym składzie.

Autor: WIARUS  godzina: 11:27


Autor: borowik  godzina: 11:39
Kolego MAK Był już jeden taki co chciał wysadzić Sejm.- chemik z Krakowa. O ile się nie mylę umarł w więzieniu. Proszę weź pod uwagę, że nawoływanie do aktów terrorystycznych (wysadzanie obiektów publicznych to czysty terroryzm) jest przestępstwem, za które na dość długo można pójść do więzienia.

Autor: domiś2  godzina: 12:03
borowik, Ty masz racje, ale przeczytaj kilka postów MAKa, a przekonasz się, że raczej nie pójdzie siedzieć .... :-)

Autor: MAK  godzina: 13:25
No cóż Kol. Borowik Masz rację "nawoływanie do aktów terrorystycznych (wysadzanie obiektów publicznych to czysty terroryzm) jest przestępstwem, za które na dość długo można pójść do więzienia)" Tylko że nie "można pójść do więzienia" a POWINIEN 35 letni wiceminister kultury Paweł Lewandowski pójść do więzienia za popieranie aktu terrorystycznego ! Kol. Borowik. 1. Nikt nie nawołuje, tylko proponuje. 2. Proponuje lepszą opcję 3. Most jest zabytkowy i łączy strony. 4. Budynek sejmu RP zabytkiem nie jest. 5. Budynek ten nie łączy, a dzieli strony 6. Decyzji o wysadzeniu nie będzie podejmował jakiś burak, tylko zgodnie z moją propozycją powinien o tym zadecydować w referendum POLSKI NARÓD ! Pan Kwiecień umarł w więzieniu ponieważ wybierał się do okulisty, a ja się do okulisty nie wybieram i na poziomo powiesić się nie planuje, jak bokser - ochroniarz w burdelu w którym według dostępnych danych bywał o zgrozo marszałek POLSKIEGO !!!! sejmu

Autor: borowik  godzina: 13:40
Mój ś.p. ojciec, który w kampanii wrześniowej służył w artylerii mawiał, że wszystko co człowiek zbudował da się zniszczyć. Most uda się wysadzić. Wierzę w talenty biznesowe profesora Glińskiego, na pewno przy okazji wysadzania tego mostu ktoś zarobi. Gdyby dopłacając do filmu kwotę 5.000.000 złotych na film, w którym zniszczą stary most nie wiedział jak na tym zarobić to się poradzi ministra Szumowskiego (patrz zakup w turecji testów na koronawirusa). Przy okazji może się nakręci odcinek "Wyburzaczy". Tak, że most pewnie wysadzą, będziemy mieli udział w hollywoodskim filmie (od dawna minister o tym marzy), będzie "promocja regionu". Zostaną tylko jeszcze dwie sprawy: 1. "Pare desek i metalowych kontowników" w czasie wysadzania mostu nie ułoży się w pryzmy do załadunku. Trzeba to potem będzie pociąć i wywieźć. Łatwo i tanio nie będzie. Ktoś za to będzie musiał zapłacić. Ciekawe kto? 2. Czy w miejscu starego mostu powstanie nowy i kto za to zapłaci?

Autor: 28rafal  godzina: 13:44
Za "Wyburzaczy" minister też działkę przygarnie..

Autor: borowik  godzina: 14:01
Te 5.000.000 złotych, które minister dopłaci do filmu to mogą być koszty wysadzenia mostu. Zniszczenie stalowej konstrukcji kratownicowej materiałami wybuchowymi to sporo pracy i bardzo dużo materiałów wybuchowych. No chyba, że filmowcom wystarczy jak cały most spadnie do wody - to będzie taniej.

Autor: MAK  godzina: 14:12
Wyje.ać ten Oglądalność filmu pobije rekordy !

Autor: 28rafal  godzina: 14:15
borowik,,,materiał wybuchowy to grosze. Dasz mi 300000zł to go wysadzę tak, że złomu zbierać nie będziesz musiał. Zostanie mi jeszcze tyle, że myślących podobnie przez kilka lat na imprezy zapraszał będę:-) :-)

Autor: wuj Onufry  godzina: 14:17
"Pare desek i metalowych kontowników" w czasie wysadzania mostu nie ułoży się w pryzmy do załadunku. Trzeba to potem będzie pociąć i wywieźć. Łatwo i tanio nie będzie. Ktoś za to będzie musiał zapłacić" Złomiarze jeszcze dopłacą by im pozwolono ten złom zabrać. A materiały wybuchowe są ciut tańsze niż 5 melonów za byle mostek. Wuj podtrzymuje swoją ofertę za 4 meloniki

Autor: borowik  godzina: 17:07
Nie napalajcie się koledzy. Pięć milionów dostanie producent filmu. Zapłacić za posprzątanie resztek mostu i ewentualne postawienie nowego będzie musiał zapłacić podatnik.

Autor: WIARUS  godzina: 19:31
Omawiana wyżej sprawa mostu (dziennik.lowiecki.plhttps://bezprawnik.pl/most-w-pilchowicach/) i zaangażowanie się w nią rządzących troglodytów z MKiDN może mieć jakiś związek z ich wcześniej artykułowanymi ambicjami promocji polskiej kultury za pomocą kinematografii w hollywoodzkim stylu ;-))) (dziennik.lowiecki.plhttps://bezprawnik.pl/pis-chce-krecic-w-hollywood-film-o-polsce-to-super-pomysl/) A to kosztuje z całą pewnością znacznie więcej niż nieudany rejs mający promować kraj z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23320393,wiadomo-ile-bedzie-kosztowal-rejs-jachtem-pfn-cena-nie-uwzglednia.html)

Autor: MAK  godzina: 20:06
PANIE Wiarus Zlituj się Panie Kolego chociaż w niedzielę !

Autor: Stefan Senegal  godzina: 22:43
Skoro oni chcą tak kulturę polską promować..i jeszcze żeby głośno o tym na świecie było to niech ten od kultury z tym od kota się obnażą i wyrecytują tak Pana Tadeusza Mickiewicza, a w tle niech tam jaki pop...a Chopina, a Raffallala (czy jak się zwala) lepi Abakanowicz z g... Tanio by było, ekstrawagancko i wszędzie by puścili

Autor: Cyzio  godzina: 23:01
A kawałek drogi od owego mosta stoi ładna zapora może by i ją przy okazji pyknać Papateczki .