Sobota
01.08.2020
nr 214 (5480 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Panie Redaktorze Gawlicki  (NOWY TEMAT)

Autor: Old Mill  godzina: 15:58
To sa jaja, usuwa Pan moje tematy z dzialu edukacji, przyklady: 1 (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=593488&t=593488) 2 (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=593486&t=593486) 3 (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=593482&t=593482) Prosze zapoznac sie choc z ich trescia, co ciekawe a zostawia Pan tematy o krowie I rzepaku. Rozumiem, ze technologie radarowe stosowane na calym Swiecie do ochronej drog, lotnisk, parkow, badan naukowych nad rozpoznaniem, liczebnosci zwierzyny dzikiej, ptakow, nie zasluguje na miane tematow edukacjnych na www.lowiecki.pl , a krowa I rzepak natomiast tak.😂🤣😂, czy Pan ma pojecie, ze w USA takie systemy juz sluza korzystajacym z drog, ostrzegajac przed zwierzetami na drogach ( podswietlane tablice ), co zmniejsza wypadki. Ja rozumiem, ze w PZL jest duzo ludzi staroswieckich w mysli, ale powinien Pan siegnac do statystyk wypadkow w Polsce z udzialem zwierzyny dzikiej by pojac walor edukacyjny mojego tematu. Pozdrawiam

Autor: Old Mill  godzina: 16:05
Rozumiem, ze rowniez, ze rady I opinie na temat COVID- 19 tej osoby (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.m.wikipedia.org/wiki/Anthony_Fauci), nie maja znaczenia dla czlonkow- PZL w zakresie pandemii, wplywu jej na zwierzeta, stosowano srodkow bezpieczenstwa dla ludzi. To sa jaja, rozumiem, ze jakis inteligentny czlowiek z srodowiska mysliwych tego nie ogarnia, ale , ze Pan. To jestem zaskoczony.

Autor: Old Mill  godzina: 16:09
Wszystkie informacje podaje z tzw.pierwszej reki, za pol roku, ktos je w Polsce przetlumaczy I wydrukuje w polskich mediach, a ci co je zglaszali do przeniesienia do HP, ekscytowac sie beda tymi info. Znam to, bo czytam tez polskie media, znam przedruki I inne, wielokrotnie fake newsy polskich mediow.Porownuje wiadomosci w dwoch jezykach i widze zacofanie medialne, czesto cenzure w polskich mediach. Te info, ktore podaje zawsze sa swieze, nawet tak swieze, ze ich slad w polskich mediach odnajduje dzien czy kilka dni pozniej.

Autor: wuj Onufry  godzina: 16:12
Drogi multinickowy Proteusie, a może byś tak wziął wzór z...mniejsza o to z kogo... 😜 i obraziwszy się na Czcigodną Redakcję zaniechał publikowania tu swych Wiekopomnych Złotych Myśli?

Autor: Old Mill  godzina: 16:19
Doktorze Twoim celem, I twoich Kolegow, jest spowodowanie, aby ten portal nie byl zagrozeniem dla tego, co wyprawia dzis PZL. Cel ten chcesz osiagnac wszelkimi metodami, sprowadzajac jego tresc do polityki, wulgaryzmow, dna. Na tym portalu zanikly tematy reformatorow, edukacyjne, kulinarne a jest tylko polityka w najgorszym wykonaniu. Ja staram sie umieszczac tematy w kazdym dziale, apolityczne, wystarczy sprawdzic moje wpisy. Redakcja na to Tobie pozwala, a portal traci poczytnosc.Kiedys portal byl miejscem roznorodnych pogladow, krytycznych uwag wobec PZL, dzis staje sie portalem plotkarskim o polskiej polityce. Grupa utrwalaczy PZL sprowadzila ten portal do dna, dzis lowiectwo w Polsce przez takich jak wy, jest tak zle odbierane w spoleczenstwie, jestescie hermetyczni i Jak beton trwacie w swoich pogladach, aby prl w lowiectwie, klany, uklady, system trwal nadal ku waszej korzysci. Wy obawiacie sie nowosci innego spojrzenia.

Autor: Old Mill  godzina: 16:28
Portal, w ktorym ludzie dla dobra lowiectwa pisali czasem krytycznie, wykazywali patologie ( Pan Pawluk)w PZL, dzielili sie roznorodnoscia sie skonczyl, bo grupa utrwalaczy z kilkoma nickami na osobe, eliminuje tematy dla utrwalaczy PZL nie wygodne.

Autor: wuj Onufry  godzina: 16:30
No widzisz emigrancie jułesejcu, wypiąłeś się na Polskę i na polskie łowiectwo, zatem siedź w tym twoim jułeseju, tam wychwalaj jułesejski model i jułesejskie kalesony, a od Polaków (tych którzy się nie przefarbowali) bądź łaskaw się odtrampić i odpompeić.

Autor: Old Mill  godzina: 16:32
Panie Doktorze, pan jestes chory z nienawisci I zacieklosci, polecam w dziale kulinarnym moj temat o likierach ziolowych. Pozdrawiam serdecznie🙂✋, czy tez Darz Bor.

Autor: wuj Onufry  godzina: 16:35
Przeczytam twoje wypociny o likierach, gdy je opublikujesz na jułesejskim forum.

Autor: Old Mill  godzina: 16:36
Nie zmuszam, tylko polecam.

Autor: Krzych75  godzina: 16:44
Nareszcie Szanowna Redakcja zajmuje się teraz też młynarzem,a nie tylko mną i tu niektórymi... Ja nie mam 7 czy 8 śmiu nicków,coraz to następny! Nie przeczę,może i czasem zasłużyłem... To co ten hamerykaniec "wyprawia",szczególnie np. " Te j.......e Polaczki" nie mieści się w głowie w miarę normalnego człowieka!!!

Autor: Old Mill  godzina: 16:58
Apeluje tu do Czytelnikow, aby powrocili na forum, nie ulegali propagandzie utrwalaczy pzl I ich destrukcyjnym dzialaniom. To juz ostatnie forum lowieckie w Polsce, forum pzl nie istnieje, upadlo bo nie bylo poczytne przez czlonkow tej organizacji, upada pismo mysliwskie pzl, za ktore placicie I je utrzymujecie, tu zas macie mozliwosc wypowiedzi za free o lowiectwie, o tym co Was boli, co Was interesuje, a tego nie czynicie. Wykorzystujcie to co macie, bo juz niedlugo nie bedzie nic do czytania o lowiectwie, zabraknie forum, Waszego forum! Nie musimy sie lubic, zgadzac w pogladach, ale nauczmy sie wymieniac poglady z kultura, bez nienawisci tak charakterystyczej dla utrwalaczy pzl. Sam pzl traci, ze ma wsrod swoich czlonkow tzw. utrwalaczy, bo to oni doprowadza to zrzeszenie do upadku.

Autor: Krzych75  godzina: 17:10
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Old Mill  godzina: 17:20
Brak wiedzy, nie upowaznia Ciebie Krzysiu, do bycia niegrzecznym.

Autor: Krzych75  godzina: 17:30
Cóż mimo braku wiedzy staram się młynarzyku być grzecznym. Chciałbym Ciebie uświadomić,bo świadomość jakby słaba(może z powodu nadużywania chińskiej whyski...),że tzw. "goście" wchodzą w twardym śnie domowników:-) a jak wygląda chałupa po wejściu to obejrzyj hamerykańskie filmy.i pamiętaj,że na forum są ci coś piszą składnie lub też mniej,ale jest b.dużo takich co tylko czytają i zapisują na te dyski...

Autor: Old Mill  godzina: 17:32
Kazdy pisze jak umie, w Ameryce nikt nikogo nie poprawi, aby go nie urazic. W kraju, gdzie schodza sie wszystkie cywilizacje, kultury, jezyki to wazne, by szanowac innych. Bo tak naprawde liczy sie tresc, a nie akcent, blad w pisowni, kolor skory czy przynaleznosc do jakiejs organizacji lub nie. Zapisuja dyski ...ci z PZL masz na mysli?

Autor: Old Mill  godzina: 17:38
Tak sa tacy, co zapisuja dyski I nie tylko dyski ... dbajac o PR polskich mysliwych (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/lR4uzlkZooo) Wspoczuje im I tym, ktorych interesy reprezentuja.

Autor: Krzych75  godzina: 17:40
Myślę Młynarzyku vel vel vel vel vel vel ... wystarczająco Ciebie "nakarmiłem" :-). Myśl,myśl to ma przyszłość!!!

Autor: Old Mill  godzina: 17:41
Mysl zawsze ma przyszlosc, dzieki niej istnieje Swiat.

Autor: Stefan Senegal  godzina: 18:03
W tym USA nikt nikogo nie poprawi bo nie kuma o co temu drugiemu chodzi..

Autor: Old Mill  godzina: 18:08
Zapewne tak, podobnie jak Chopina graja najlepiej wylacznie Polacy. (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/R2d2spnXyLA)

Autor: Stefan Senegal  godzina: 18:15
Co mię tam jakiś Chopin.. Nap...na tym pianinku, tymi dwoma lewymi rękami do roboty..

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 18:46
O krowie i rzepaku posty są wciągające, nie czytałem, ale domniemam...

Autor: 28rafal  godzina: 19:00
"Panie Redaktorze Gawlicki",,,,a nie mówiłem?? :-)