Sobota
01.08.2020
nr 214 (5480 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Pamiętajmy o Powstańcach o Ofiarach Woli  (NOWY TEMAT)

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 20:01
Pamiętajmy o Powstańcach o Ofiarach Woli o Sanitariuszkach o Dzieciach w kanałach w ten dzień, ale też paru niemców niby dewizowców przyjechało w ostatnich dniach na kozły pokażmy im film z Woli ze zniszczeń szpitala, dziś nie polujmy pomyślmy o naszych rodakach, a niemcom co by chcieli dziś polować, powiedzmy że jesteśmy społeczeństwem patriotycznym i oni też muszą to zrozumieć, że my mamy pamięć i tożsamość.

Autor: 28rafal  godzina: 20:07
Pamiętajmy też o katach którzy wysłali ich na pewną i bezsensowną śmierć!

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 20:26
Pamiętajmy że historii nie zmienimy, nikt nie wiedział wtedy że Polska już została podzielona, Powstańcy mieli cele mieli nadzieję.

Autor: Krzych75  godzina: 20:42
Otóż to! Ci ,którzy to zrobili powinni byli b.dawno temu zawisnąć na szubienicach!!! Oprócz tak wielkiej ilości śmierci Stolica runęła jak domek z kart!....(Paryż piękny pozostał nienaruszony). Znaleźli się tacy,co po wojnie kazali " walczyć" w lesie:-( polska odwieczna patologia... Za nic nie ponosząc odpowiedzialności! Do dziś

Autor: Old Mill  godzina: 20:49
Panie Krzysiu, wielu co pan by ich wieszal bylo po wojnie w pzl bierutowskim.

Autor: narzynacz  godzina: 21:00
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: inne.

Autor: 28rafal  godzina: 21:06
Toś pier=d=ną narzynaczu! Coraz trudniej odróżnić Cię od mułu dennego :-) Piłeś,,nie jedź..

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 21:06
Ej ty Krzych75 co ty piszesz o Paryżu o Paryż walczyli Polacy, a Warszawa została sama.

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 21:10
Ale w naszym pezetele też są tacy co donosili jako TW tak jak TW Puma, który został honorowym członkiem PZŁ w Sękocinie podczas zjazdu, nie dla takich ludzi którzy deptali ideały Naszej Ojczyzny Panie Ministrze tak nie może być, a ŁO z tego okręgu jeszcze go gloryfkiuje tego TW PUMĘ, proszę sobie wpisać w wyszukiwarkę IPN nazwiska tych uchonorowanych z Sękocina i wyjdzie kto to PUMA.

Autor: narzynacz  godzina: 22:21
Rafcio ja ????? To dzisiaj w Warszawie uuuuu uuuuu uuuuu uuuh Oda do radości

Autor: Stefan Senegal  godzina: 22:24
Może to zdanie kontrowersyjne ale mam zdanie podobne do Krzycha! Zabawa garstki ludzi w wojnę spowodowała rzeź prawie 200 tysięcy niewinnych dzieci, kobiet i mężczyzn i zniesienie stolicy z powierzchni ziemi. I co osiągnęli??? To pamięć tych cywilnych ofiar powinno się czcić..

Autor: Stefan Senegal  godzina: 22:37
Pirra Ty ciągłe Puma to Puma tamto i tak w koło.. Wypisujesz coś o Sękocinie jak by to komuś coś mówiło.. Trzęsiesz gaciami, a przecież podając nazwisko nie będziesz kłamał czy oczerniał.. Więc albo mów jak chłop albo przestań d...zawracać..

Autor: Szymon Bis  godzina: 23:13
Decyzja o Powstaniu ????? (dziennik.lowiecki.plhttps://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/07/10/kto-naprawde-odpowiada-za-wybuch-powstania-warszawskiego/)