Czwartek
13.08.2020
nr 226 (5492 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Łobuzy napadają, biją, niszczą auto nożem i farbą

Autor: Alej.....  godzina: 07:26
Wujcio, pięknie grają Ci tęczą na nosie, To odwracanie uwagi. Klasyka gatunku. Oj, dajesz się robić.

Autor: domiś2  godzina: 08:47
Polska w ruinie, a oni ciągle o doopie Marynie. Gospodarka się sypie,.... to dają wam temat zastępczy, a durnie się łapią i przeżywają jakby innych problemów nie było. Rysio pysio ma problemy, więc lada dzień zacznie dyskusję o aborcji ... Szumowskiego coś się czepiają, to może teraz czas na złych migrantów? Stare chłopy a takie głupie i na ustawki naganiacza dają się nabrać!

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:00
Zaraz zaraz, ale kto podsuwa temat zastępczy? Czyżby PiS jak sugerujeta? czy insza gadzina? No bo aferę rozpętało towarzycho ze zdegenerowaną tęczą. To ci niby tęczowi są z PiSu lub opłaceni przez Pisiorków?

Autor: Alej.....  godzina: 09:21
Kombinuj dalej, Wujciu. Naprawdę świetnie Ci idzie...

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:31
Ciekawe są meandry alejciowego pomyślunku. Pisiorki sponsorują tęczowych, Biedronki sponsorują pro life, niechżyjące animalsy sponsorują rzeźnie, a afrohamerykany sponsorują Ku klux Klan 🤗

Autor: domiś2  godzina: 09:32
ciepło, ciepło, coraz cieplej wujciu ... :-)

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:35
Brrrr... skoro ciepło, coraz cieplej... To domiś z alejciem sponsorują PiS!!! 🤣

Autor: Alej.....  godzina: 09:38
Wujcio, skup się na "kombinuj dalej". "świetnie Ci idzie" to było na zachętę... Podpowiem Ci tylko, że jak mi kiedyś zdemolowano mienie to sprawcy wylądowali w sądzie, gdzie się elegancko przyznali do winy - zeby dostać łagodny wymiar kary. Zwrócili mi koszty wymiany bramy i siłowników i tyle. I... pis z kulawą nogą się o tym nie dowiedziałeś... A przez jakąś plandekę spać trzeci dzień nie możesz... Naganiacz robi robotę. Brawo!

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:55
Alejciu, mój ty krypto aktywisto pisiorski... 🤗 Tu nie chodzi o plandekę, tylko o szantaż rozwydrzonej łobuzerii, która przebrana za chronione w lewackim półświatku dziwadła (m. in. ekusiów, łobrońców gadziny, politpoprawniaków czy innego LGBTABCDEFGHIJKLMNOP) terroryzuje społeczeństwo. Zdrowe państwo na taki szantaż sobie nie pozwoli. Niestety lewackie państwo Populistów i Socjalistów sobie pozwala, a nawet tworzy przepisiki na życzenie szantażystów, np. zakaz udziału niepełnoletnich w polowaniach.

Autor: Alej.....  godzina: 10:01
Wujcio, nie dokładaj ideologii do tej plandeki. Dawno powinno być po sprawie i to bez spektakularnego zaaresztowania. Nie daj się Wujcio ideologii pis .

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:13
Alejciu, nie ściemniaj o plandece. Chodzi pobicie. Każdy z bijących człowieka łobuzów powinien być aresztowany i tak potraktowany, by innym kandydatom na łobuzowanie nie chciało się łobuzować. A państwo Bezprawia i Niesprawiedliwości aresztowało tylko jednego łobuza, pizostali uczestnicy napadu są bezkarni.

Autor: Alej.....  godzina: 10:19
Wcale nie, Wujcio. Łobuz może odpowiadać bez aresztowania, tak jak to się dzieje w innych łobuzerskich przypadkach. Dajesz się robić Wujcio. I nie jesteś w tym odosobniony.

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:40
Ale doświadczenie uczy, że aresztowanie w takich przypadkach ma piękne działanie odstraszające. Kilka lat temu jakimś ekusiom zachciało się awanturowaćwać w Arktyce. Pechowo wybrali część rosyjską. Poszli na kilka miesięcy w tiurmu i od tego czasu już żaden ekuś do Rosji na awanturowanie się nie jedzie, blady strach pada na kandydatów gdy pomyślą jak są tacy traktowani przez ruskich współwięźniów

Autor: Alej.....  godzina: 10:52
Ale, w takich przypadkach jak zniszczenie mienia + szarpanina z zabraniem telefonu a nawet obaleniem na glebę, aresztowania się u nas nie stosuje. Aresztowanie, w cywilizowanym kraju, nie może być karą tylko elementem zabezpieczeniem postępowania i nie należy go, dla efektu, nadużywać. Nie chciałbyś żeby Ciebie tak potraktowano, tylko dlatego, że np. w przypadku jakiegoś fatalnego zbiegu okoliczności zaszła jakaś kuriozalna pomyłka... a Ty się na wezwania wymiaru stawiasz i kompletnie nie uciekasz, i etc A nawet jeśli Ty takiego aresztowania, wśród współwięźniów, dla siebie chciałbyś, to nie przenoś swoich seksualnych fantazji na innych...

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:14
I tu też się Alejciu mylisz. To nie była "szarpanina" , lecz POBICIE. Słowo to w języku prawniczym oznacza coś innego niż w potocznym - to nie jest np. solóweczka między wujem a Alejciem, w której strona przegrana jest potocznie "pobita" Wg prawa POBICIE to jest fizyczna napaść kilku osobników na jedną osobę. Czyn obrzydliwy, i bandziorki napadające w ten sposób od razu powinny trafiać za kratki, by nie uniknęli kary. W tym przypadku POBICIE było drastyczne, z przewróceniem napadniętego na trotuar, co groziło napadniętemu nawet śmiercią po uderzeniu głową o kant krawężnika. P. S. Ja żadnych dodatkowych przygód za kratkami łobuzowi nie życzę. Tylko zauważam jak tego typu osobnicy są traktowani za krateczkami przez współwięźniów...

Autor: narzynacz  godzina: 11:24
Ciekawe czy teraz klawiszowi w oczy krzyczy żeby go j e b.... Te LPG to straszne kochliwe są . Pewnie będzie jakiś odzew

Autor: WIARUS  godzina: 17:24
Dziwny jest ten świat - do przetrawienia (dziennik.lowiecki.plhttps://fakty.interia.pl/opinie/graczyk/news-dziwny-jest-ten-swiat,nId,4667816)


Autor: narzynacz  godzina: 18:27
Wiarus smacznego https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1254363411568302&id=126604424344212&anchor_composer=false