Czwartek
13.08.2020
nr 226 (5492 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Prawie wszyscy jesteśny niebinarnobinarnymi heterohomobiseksualistami?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 00:11
Jestem heteroseksualista ale rozsadni ludzie orientacji homoseksualnej mi nie przeszkadzaja. Ta uliczna 🏳️‍🌈 holota jest przerazajaca. Ludzie tacy jak "Margot" to zwyczajni uliczni chuliganie.

Autor: wuj Onufry  godzina: 06:37
Hodowla od dziecka (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/060AhXm7_Q0)

Autor: 28rafal  godzina: 07:06
Wspaniały pomysł. Ostrzykam się hormonami i podłącze na stałe to co mam z tym co mi wyrośnie.

Autor: narzynacz  godzina: 07:06
Brawo ....wuju .....już cię nie puścimy ....

Autor: Alej.....  godzina: 07:20
Faktycznie inteligentne bydlę. Aż, ta inteligencja, cała się w niej pręży, żeby na zewnątrz wyskoczyć... Można odnieść wrażenie, że od inteligentną tkanką wypełnienia, ciało aż całe się wije, żeby nie pęc a dać upust temu, co w środku aż się gotuje. Tak, to zdecydowanie inteligentne jest wrzenie. Ale to dobrze się składa, bo im, w tym studio, potrzeba jest inteligenta, któren inteligentnie z kartki przeczyta tłumaczenie kolejnych poprawek do covidowych ustaw, zwalniających ze wszelkiej odpowiedzialności za cokolwiek. I - jakby już samego tego było mało - jeszcze wstecz! Bez konieczności ułaskawienia... No, no. Ciekawym bardzo czy ciemny lud jej to - co będzie miała napisane a co inteligentnie przeczyta - kupi?

Autor: domiś2  godzina: 08:10
Autor: Lesław Użytkownik otrzymał żółta kartkę Data: 12-08-20 14:46 " ...wymiar teorii strun mówi o tym, że nikt bez bardzo ważnych przyczyn nie ma prawa ingerować w prywatne życie innego człowieka ...." domiś2 sprecyzuj co to bardzo ważne przyczyny ? Lesław, jest coś takiego jak prawo (państwowe, a nie kościelne i PiSie) , ... np. bardzo ważną przyczyną jest to, gdy w swoim prywatnym życiu ksiądz bzyka nieletniego ministranta lub na lekcji religii pcha łapska tam gdzie nie powinien. To bardzo ważna przyczyna ale nie w PIslandi, .... tu ważna jest każda inna przyczyna, a szczególnie PiSie wsiowe poglądy.

Autor: narzynacz  godzina: 08:45
Alej .....zapomniałeś dopisać że robi to językiem i do tego w trzech językach .....

Autor: narzynacz  godzina: 08:54
Teraz trzeba wyglądać jak szmata od podłogi bo klasyczny wygląd i synonim piękna nie pasuje do wyglądu obojniaka Dziary do tego szmaty na sobie i grzywka na 1.5 cm. ......

Autor: Alej.....  godzina: 09:07
Naganiacz, no co Ty gadasz? - ona czyta językiem?

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:25
Narzynacz - jakże miło, że robi TO językiem (miło temu któremu TO robi) ale trzema językami? Plastyczny tak się na cyckach rozpędził że język też z rozpędu chlasnął?

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:57
No to się przyjrzyjmy z bliska buźce tej nowej gwiazdeczki TVPisu (dziennik.lowiecki.plhttps://teleshow.wp.pl/karolina-pajaczkowska-rozkreca-sie-w-tvp-kim-jest-nowa-prezenterka-w-talii-jacka-kurskiego-6482748466988673a) Ewidentnie nastrzyknięty botoks na policzki i do obu warg (tych na zdjęciach...) Górna warga - jeszcze tuszowana wada na środku Kilo tapety. Szkoda, bo jeszcze młoda, a już pudernica. Ewidentnie te same zabiegi co u Ogórkowej.

Autor: narzynacz  godzina: 11:14
No tak .....są jeszcze usta .....wolał byś rękami ? No ale glucho niemy nie jesteś żebyś migowym operował ... Uważasz że można gadać bez języka ?

Autor: narzynacz  godzina: 11:17
Wujku nie kumasz ... ...ta blondynka płynnie wlada 3 obcymi językami .....błagam cię nie wyciagaj wniosków bezpodstawnych ze to jezyki obce ( nie jej własne )

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:49
Alejciu, acan w piętkę gonisz. Sam twierdzisz, że włada obcymi językami, a potem każesz wujowi nie wyciągać z tej alejowej wypowiedzi wniosku, że włada obcymi językami 😜😋

Autor: Alej.....  godzina: 11:50
Naganiacz, to w sumie czterema językami włada a nie trzema. Ty liczyć nie umiesz. Ale ona ma tylko czytać a nie gadać... Poza tym, w kilku obcych językach to... kto ją zrozumie... Zbyt duże ma do czytania po pisiemu kompetencje, uważam.

Autor: Alej.....  godzina: 11:53
"Alejciu, acan w piętkę gonisz." Wujciu, nie alejciu tylko naganiaczu... Proszę tu nie naruszać mojego dobrego imienia... To naganiacz twierdził a nie ja. Ja nie znam kobity.

Autor: narzynacz  godzina: 11:55
Alej ....ona jest też po kursie " mowy ciała " Faktycznie sporo tego .... Ps gdzie była najwieksza zdawalność matury .......podkarpackie :)

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:59
Alejciu, ma czytać na prompterze co jej kurskie napisały a potem puścić przekaz dnia otworem gębowym - czyli gadać. Ale dość tego, temat jest o obyczajowych dziwadłach, a ta niewiasta, choć podpicowana pudernica (jak audik w tedeiku. sprzedawany przez płaczącego staruszka Niemca) to zwykłe nudne hetero, a nie żadna z pozostałych 55 giendiernych pci.

Autor: Alej.....  godzina: 12:00
O, to, to. Mowa ciała. Tak mi od razu wyglądało, że ona chyba całym ciałem ma to wszystko czytać... Ale bym sie skupiał na inteligencji raczej a nie na wyglądzie. Jeżeli tak, to dlaczego na taki hejt reakcja inteligentna nie była? Czyżby szkoda było naruszyć podskórnych pokładów owego dobra - teraz, to już chyba narodowego...?