Wtorek
15.09.2020
nr 259 (5525 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Koniec epidemii  (NOWY TEMAT)

Autor: Onufry wuj  godzina: 16:34
Jak koniec - to koniec (dziennik.lowiecki.plhttps://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-09-15/janusz-korwin-mikke-oglosil-koniec-pandemii-koronawirusa-i-zgolil-brode/)

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 19:06
Czy ktos naprawde taktuje powaznie wypowiedzi tego Pana? 😱 Jak kiedys glosowalem to moim zadaniem bylo odsuniecie takich politykow od wladzy lub wplywow na scenie politycznej.

Autor: Onufry wuj  godzina: 20:04
Podczas tej "epidemii" spotkałem z racji wykonywanego zawodu wiele osób z infekcją Covid-19. Przechorowali, nikomu nic się nie stało. W tym samym czasie spotkałem osobiście 3 przypadki zgonów ludzi, którzy zmarli z powodu odmowy leczenia na inne choroby, odmowa wynikła z usankcjonowanej prawnie paniki koronawirusowej. Jeden tych przypadków ci opiszę, byś nienawistnych bredni o mądrzejszym od ciebie panu Mikke nie opowiadał przez szacunek dla ofiar paniki.... Leciwa samotna pani, mnóstwo chorób ale nie grożących śmiercią natychmiastową, mogła jeszcze wiele lat żyć. Jedyny aktualny groźny problem to odwodnienie. Żaden szpital nie chciał przyjąć "bo przepisy koronawirusowe". Zleciłem kroplówki w domu. Następny dzień, godzina 10, dzwoni szefowa piguł informując że nie pojechały, kroplówek nie podały, "bo przepisy koronawirusowe zabraniają". O godzinie 11 zadzwoniła rodzina informując o zgonie. A teraz przeproś pana Mikke.

Autor: narzynacz  godzina: 21:04
Jopsa brodę Korwina będziesz licytował ? Taka kępa oprawiona w skórę wisząca w gabinecie doda splendoru Wartość kolekcjonerska też nie mała ...

Autor: Onufry wuj  godzina: 21:10
Nie licytuję. Interesuje mnie jego program a nie jego kłaki. Ale ty możesz sobie kupić na licytacji fotelik dziecięcy sobowtóra Szeregowego Posła, ten w którym zasiadał w limuzynie podczas wygłaszania wiekopomnego orędzia "spieprzaj dziadu" 😁

Autor: Stefan Senegal  godzina: 21:23
Dobrze, że nie zasnął gdy czekał na obcięcie..

Autor: skaflok  godzina: 22:40
To powinno być w dziale "strzelectwo", ale tu też pasuje. Prawie wszyscy strzelający chcą poznać wszystkie możliwe i niemożliwe techniki strzelania. Jeśli nie można ich przekonać, że nie tędy droga to "używam" Korwina. Informuję, że facet zna 14 języków obcych a ciężko go po polsku zrozumieć. Bardzo pożyteczny gość. P.S. Ja go rozumiem jakbyco.

Autor: Stefan Senegal  godzina: 23:02
W jakim strzelectwie???? W sporcie i w polityce celem jest wygrana.. On jest mistrzem...w przegrywaniu...na 28 wyborów, w których startował od 89 roku, dopchał się do koryta... 3 razy (!) osiągając wyniki około 4%

Autor: Onufry wuj  godzina: 23:23
Rozgadaliśta się gamonie nie na temat. To jezd ta pańdemio cy jej ni mo? Pokażta jaką wiochę, gdzie w opuszcznych chałupach wilcy wyjom, kruki trupy niepochowane rozdziobujom i wicher hula z chichotem diabelskim. Gdzie to, no gdzie?

Autor: narzynacz  godzina: 23:28
Ale jurny chyba jest ....Boże w tym wieku taka młoda kobieta ..... Nie szkoda mu serca na te prochy ....Braweran ponoć trzyma 5 godzin

Autor: narzynacz  godzina: 23:45
Przeczytałem notkę biograficzną .... Faktycznie jurny .....świeci przykładem Pobiera 500 + ....nigdzie nie ma informacji ?