Środa
16.09.2020
nr 260 (5526 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Koniec epidemii

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 05:44
Przepraszam, zawsze bede sie starac byc temu Panu wdzieczny za to ze juz nie musze chodzic na wybory zeby glosowac. Chyba to on kiedys powiedzial zeby w systemie demokratycznym elektorat mogl cos przez glosowanie zmienic to ten system zostalby juz dawno wyeliminowany. Dzieki Pan Korwin-Mikke.👍

Autor: Alej.....  godzina: 07:57
Wijcio. A jemu, Twemu idolu, też homoseksualizm nie przeszkadza w intensywnym rozmnażaniu się - jak Tobie...? Czy jemu przrszkadza też?

Autor: skaflok  godzina: 08:00
Przyznam się uczciwie, że Senegal zrobił na mnie wrażenie kumatego. Myliłem się. On ma tylko niezłe poczucie humoru. Dobre i to.

Autor: Stefan Senegal  godzina: 08:05
Czyli jednak de..l🤣

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:10
Alejciu, jak może przeszkadzać kumuś jakuś idełologio w jego łosobistym życiu, gdy tyn któś idełologii onej nie uznaje, idełologiom onom gupiom siem brzydzi i ta idełologio JESZCZE przymusowom nie jezd? Przykład Chin z czasów gdy tyż sobie skośnołokie lewicowo idełogizowały (ich lewicowa idełologija dla łodmiany zakazywała posiadania wiency niźli jednom śtuke narybku) pokazuje czymu warto zapobiegać wtryniajoncym się w rozród lewicoowym idełologiom, by siem przymusowymi nie stały. Profilaktyka Alejciu, profilaktyka....

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:15
Narzynacz - jeden ma młodą żonkę i wianuszek dzieciarni. Drugi nigdy baby nie miał i i ma kota. Który jest lewusem? 😋

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:56
Stefciu, bez urazy, ale przypominasz mi leszczyka którego zatrudniają w korpo i na dzień dobry puszczają zestaw slajdów pt. "Misja naszej firmy". Obejrzawszy leszczyk leci realizować te "misjofirmowe" dyrdymały, po potem noga - leszczyka zad - brama, bo nie pojął że nie do "misji" został zatrudniony, lecz do przynoszenia firmie KASY. Wygraną polityka jest nie stołek, lecz kasa, czas to Stefciu pojąć. No to porównaj bidę Kaczyńskiego, który w polityce tyra od lat jak gupi by bezwartościowe stołki zyskiwać - do milionów Korwin Mikkego, który nie tyrał, a zarabiał, czasem w czasie pracy sobie smaczne drzemki ucinając. Obaj są na tyle starzy, że już można ich podsumować: Kaczor - bez baby, bez potomstwa, bez kasy, kot mu zdechł, bez przyjaciół, a tyrał i tyrał. Luser i fujara. Mikke - młoda fajna żonka, genów swych posiał wiele, kasy jak lodu, wielu przyjaciół - a się nie narobił. To jest zwycięzca.

Autor: domiś2  godzina: 08:57
Rozgadaliśta się gamonie nie na temat. To jezd ta pańdemio cy jej ni mo? jezd wujciu, jezd, sam to łoznajmiłeś Podczas tej "epidemii" spotkałem z racji wykonywanego zawodu wiele osób z infekcją Covid-19. zabocyłeś to?

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:03
Domisiu, jescy wiency zobocył wuj łońskiego roku boloków co przeziembienie mieli. To my kurde ciongle w jakiej pandemiji som! Coby śmiszniej było, to te przeziembienia łońskie, zeszło łońskie i sprzed wielu lat tyż w czenści koronawirusy robiom 😋

Autor: Alej.....  godzina: 09:07
Wujcio, skoro nie przeszkadza jemu to dlaczego przeszkadza Tobie? Co z Tobą jest nie teges... profilaktycznie?

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:23
Musi Alejciu pojąć, że wuj nie jest jedynym człowiekiem na świecie. Jeszcze jest wuja rodzina, wuja klan, wuja naród, wuja rasa i wuja gatunek. I wuj martwi się nie tylko o los wuja, ale też o los wuja rodziny, klanu, narodu, rasy i gatunku. Tylko o Alejcie, Młyny i Hartmany itp. wuj się nie martwi, bo nie z wuja bajki ci łone są 😋

Autor: Alej.....  godzina: 09:28
Wujciu, alejciu to wszystko pojmuje. Gdyby Wuj jedynym był człowiekiem na świecie to w rozmnażaniu przeszkadzałoby Wujciwi dużo więcej niż, tak jak teraz, tylko homoseksualizm... musi Wujcio wziąć to na logikę... To Wujciowa rodzina ten sam ma kłopot? Cała?

Autor: Stefan Senegal  godzina: 10:02
Skaflok...przetrawilem to i doszedłem do nieskromnego wniosku, że jestem inteligentny (!) ale... BEZOBJAWOWO😂😂😂

Autor: domiś2  godzina: 10:07
wujasku, co by ni godać, to jednak zabocyłeś. pytołeś o -To jezd ta pańdemio cy jej ni mo? i samiusienki se odpowidziołeś - spotkałem ... wiele osób z infekcją Covid-19. z COVID-dziewietnoście wujasku, a nie z innemi chorubskami z koronom, cy tez bez nij!

Autor: skaflok  godzina: 12:03
Senagal.....z Twoim poczuciem humoru miałem 100% racji. Bardzo dobre to co napisałeś.

Autor: Onufry wuj  godzina: 14:49
To twierdzi pan Mikke o zabijaniu i jedzeniu zwierząt (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rp.pl/Konfederacja/200919748-Korwin-Mikke-Zwierzeta-musimy-zabijac-i-zjadac.html) Wuj nie raz się zastanawiał, jak to jest możliwe, że większość myśliwych czyli ludzi którzy zabijają i zjadają zwierzęta, może pluć na swojego sprzymierzeńca i łasić się do lewaków z PO, PiS, Lewicy itp. którzy ich za degeneratów, morderców, sadystów i obrydli uważają. Do dziś wuj nie może zrozumieć kosmicznego wymiaru ich głupoty.

Autor: WIARUS  godzina: 14:56
On już niejedno stwierdził a zapewne jeszcze na wiele go stać w opowiadaniu głupot! (dziennik.lowiecki.plhttps://twitter.com/JkmMikke/status/1306132148668321792)

Autor: 28rafal  godzina: 15:07
Nie czytałem myśli wodza. Dla mnie każdy, kto ma swojego bożka i z nim się identyfikuje,,,jest zdrowo upośledzony na tzw. rozumie.

Autor: narzynacz  godzina: 15:47
WPM .....to ma sens ... Muszą o tym pogadać z moją ....

Autor: Onufry wuj  godzina: 16:42
Wiarusie, głupot? No to sobie wyobraźmy, że WIARUS jest młody, przystojny, szarmancki (a co nie może sobie wuj puścić wodzy fantazji?😋) i przygruchał sobie na imprezce dziewczę. Idą objęci, migdaląc się w krzaki, dziewczę nie protestuje, nie krzyczy, nie wyrywa się. A za kilka miesięcy WIARUS ląduje w mamrze, bo na nic tłumaczenia w sądzie, że sama w krzaki poszła, nie krzyczała, nie wyrywała się, a kancelaria notarialna już była zamknięta, by dziewczę lewackim manierem podpisało najpierw notarialnie poświadczoną zgodę na odbycie w określonym miejscu, w określonym czasie, w określonych pozycjach określoną liczbę aktów kopulacji... 😁

Autor: narzynacz  godzina: 17:27
W Szwecji potrzebna jest wyrazna zgoda slowna Tak ...... Ale atmosfera .....chcesz czy nie ....czar prysł

Autor: 28rafal  godzina: 17:36
Powinno być odwrotnie. Tłumaczyła, że w krzaki ją zaciągnął,,że krzyczała,,nie chciała. Prokurator umarza postępowanie w stosunku do Wiarusa gdyż obaj są ze zmiany zamawiającej na baczność po pięć piw. Dziewuszka dostaje "działę" za pomówienie, zniesławienie, składanie fałszywych oskarżeń.

Autor: Onufry wuj  godzina: 17:45
Zgoda słowna... Ale ilu szwedzkich świadków musi ją potwierdzić, by potem dziewczę.... Upss, zapomniałem ze to w Szwecji .... nie dziewczę, tylko współkopulująca osobopostać...... nie łgało w sądzie, ze TAK nie powiedział/o/a? Wyobrażam to sobie tak: -Ja Olaf, wyrażam zgodę na odbycie dwóch aktów analnych i jednego oralnego z tu obecną niebinarną kobietą Gustavem mówiąc TAK. Jednocześnie wyrażam zgodę na sfilmowanie i przechowywanie nagrania z tych aktów w Urzędzie Kontroli Kopulacji dla ewentualnych celów procesowych, wraz pobranymi podczas tych aktów próbkami wydzielin i wydalin. Proszę świadków - Ingrid Queer i Magnus Trans o złożenie podpisów. 😋

Autor: Onufry wuj  godzina: 19:15
Wróćmy do tematu: Koronaświrus drastycznie ograniczył dostęp do leczenia nowotworów (dziennik.lowiecki.plhttps://wideo.wp.pl/pandemia-koronawirusa-dramatycznie-pogorszyla-sytuacje-pacjentow-onkologicznych-6554699173856897v)

Autor: WIARUS  godzina: 19:35
Nie mówiłem? ;-))) Długo nie trzeba było czekać. (dziennik.lowiecki.plhttps://streamable.com/er8mku)


Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 19:45
Niestety nikt nie poniesie negatywnych konsekwenci za zle decyzje podjete w zakresie walki z pandemia koronawirusa. Z tego co widze brak odpowiedzialnosci ze strony elit rzadzacych to norma w III RP. Jak nastepna ekipa z "Wielkiej Rodziny" dojdze do wladzy to wszystko zostanie "zamiecone pod dywan" I zapomniane.

Autor: Onufry wuj  godzina: 19:53
WIARUSie, co to za agresywny seksistowski cham który zwyzywał pana Mikke?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 20:08
W systemie demokratycznym z Panem Mikke Konfederacja daleko nie zajdzie. Z drugiej strony mysle ze decyzja ze Polakami nigdy nie beda rzadzic politycy ugrupowan prawicowych zostala podjeta kilka dekad temu. Mysle ze czlonkowie Koalicji swietnie z tego zdaja sobie sprawe dlatego toleruja Pana Mikke.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 20:08
Moze chodzi tylko o utrzymanie stolkow?

Autor: 28rafal  godzina: 20:20
:-) :-),,,ciekawe który głupszy? Głupi z natury,,,czy głupi z uwielbienia? "każdy, kto ma bożka i z nim się identyfikuje,,,jest zdrowo upośledzony na tzw. rozumie." :-) :-)

Autor: Onufry wuj  godzina: 21:09
Najgłupszy to ten myśliwy, który wspiera tych lewackich politykierków, którzy do likwidacji łowiectwa dążą.

Autor: 28rafal  godzina: 21:57
Mocno zawężone pojęcie głupoty. Patrzący z zewnątrz nie jest w stanie zauważyć takiej aberracji.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 22:11
To tak jak Amerykanin ktory lubi latwy dostep do broni a glosuje na politykow partii demokratycznej, cos w rodzaju pilnowania drobiu w kuniku uzywajac dzikiego lisa. Do tematu. Znajac system Amerykanski teraz media beda masowo namawialy do szczepionek na grype. Co sie stanie jak do koronawirusa dojdze grypa 2020-2021?😱 Z noszeniem maseczek, trzymaniu odleglosci i czestemu myciu rak nic, ale firmy farmaceutyczne ktore podtrzymuja system polityczny musza dobrze zarobic. Choroby i zgony na grype wrzuca do grona ofiar koronawirusa. Niska liczba wypadkow grypy bedzie przypisana swietnej szczepionce na grype. Taki Amerykanski win-win.