Sobota
26.09.2020
nr 270 (5536 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "Następni do zakazania są myśliwi"

Autor: jastrząb69  godzina: 08:50
Jarzabku ,Biedaku.. Goebbels ,Hitler nie tak dawno jeszcze piękniej i sensowniej mówili ,porwali za sobą cały ,nie głupi i wykształcony narod ,który na nich głosował i szedł ślepo na dobre i złe. Mowy Goebbels-a jego polityka są nadal niedoścignionym wzorem dla wszystkich populistów i to na całym świecie -bez wzgledu na orientacje czy język. A Konfederacja cała z takimi oszołomami jak Braun,Korwin czy ten faszysta Bosak to sa wręcz wzorcowi populiści ,co powiedzia i obiecają dla ciemnego ludu wszystko to co on usłyszeć chce-aby tylko na nich swój głos oddali..

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:31
Jastrząbku... biedaku... Albo manipulujesz wrednie, albo z historii pała. Konfederacja, ugrupowanie prawicowe, antysocjalistyczne, ma nic wspólnego z socjalistami narodowymi niemieckimi z połowy XX wieku. To Ty masz z nimi coś wspólnego, skoro twierdzisz, cytuję Twe światłe myśli: "Goebbels ,Hitler nie tak dawno jeszcze piękniej i sensowniej mówili" Wskaż te wg Ciebie "sensowne i piękne" mowy Goebbelsa i Hitlera, bo wuj, wyborca Konfederacji, nie zna żadnej mowy Goebbelsa i Hitlera, którą by mógł uznać za piękną i sensowną. Śmiało! 😋

Autor: August  godzina: 09:39
Onufry Ty kochasz Jasia to może dasz tu głos polemiczny . (dziennik.lowiecki.plhttps://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1928312,1,powrot-korwina-brauna-i-bosaka-to-nasza-wielka-kleska.read)

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 10:06
Jak niektorzy Czlonkowie Konfederacji przemawiaja to lewakom 🤯.🤭

Autor: Onufry wuj  godzina: 10:10
A z czym ma wuj polemikować lub wdawać się w polemizę? Z obelgami obrydla (to zwrot grzecznościowy, skoro obrydel Hartman nazywa obrydlami myśliwych, to niegrzeczne by było tym samym tytułem Jasiowi się nie zrewanżować) Hartmana, których to obelg nawet liczyć się nie chce, bo jest ich chyba koło setki? Czy z Hartmana kłamstwami? Jedno zdanko obrydla Hartmana zacytuję by pokazać jak łże: "nacjonalizm, ksenofobia, pogarda dla demokracji, antysemityzm i homofobia – takie połączenie nazywa się faszyzmem bez względu na to, czy faszysta jest akurat libertarianinem, czy może zwolennikiem korporacjonizmu" W Konfederacji nie ma nacjonalizmu, ksenofobii, antysemityzmu i homofobii. Dyskutować można tylko o pogardzie dla demokracji, kto prezentuje większą - Pan Mikke czy obrydel Hartman, który to Hartman (obrydel oczywiście) przecież nie uznaje demokracji - to określenie ustroju starożytnych Aten, gdzie prawo głosu miało tylko kilkanaście % ludzi mieszkających w Atenach, w tym żadna kobieta. Ps. A poza tym to obrydlę, obrydlica lub obrydel, które to stworzenie cenzuruje komentarze bloga Hartmana - wuja zbanowało. Nie dały rady lewusy wujowi intelektem - no to typowa lewicowa przemoc.

Autor: August  godzina: 10:23
Onufry kręcisz jak ‘’pies ogonem ‘’ do brzegu ! Onufry śmiało udowodniaj - / gest ‘’ Sieg Heil ‘’ / - to tylko machanie ręką . (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=GkckpC5ZVgs) Wszyscy wymienieni w tym materiale tylko z imienia stawali na czele lokalnych komitetów wyborczych konfederacji . A ty bidaku nadal zapisuj w tym portalu nowe karty historii tej formacji.

Autor: Onufry wuj  godzina: 10:27
Bidoku, już dawno dowiedziono, że ten filmik to fałszywka, inscenizacja lewacka. Żaden z aktorów z tego filmiku nie jest członkiem Konfederacji.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 10:30
Jak zobacza lub uslysza Bakiewicza to 😱 i zemdleja.🤭

Autor: Stefan Senegal  godzina: 10:30
Może nie są bo ich wykopali.. 🤔

Autor: August  godzina: 10:38
To też fałszywka ? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.gazetaprawna.pl/artykuly/768807,ruch-narodowy-do-pe-na-czele-sztabu-wyborczego-krzysztof-bosak.html)

Autor: broni  godzina: 10:46
Ad.Onufry wuj Piszesz cytuje; "Bidoku, już dawno dowiedziono, że ten filmik to fałszywka, inscenizacja lewacka. Żaden z aktorów z tego filmiku nie jest członkiem Konfederacji." koniec cytatu. Jesli dawno to dowiedziono, to zalacz te dowiedzenia, ja tez to zobacze, bom nie doinformowany.

Autor: kudłatyx  godzina: 11:08
Onufry wuj pisze: Jedno zdanko obrydla Hartmana zacytuję by pokazać jak łże: "nacjonalizm, ksenofobia, pogarda dla demokracji, antysemityzm i homofobia – takie połączenie nazywa się faszyzmem bez względu na to, czy faszysta jest akurat libertarianinem, czy może zwolennikiem korporacjonizmu" W Konfederacji nie ma nacjonalizmu, ksenofobii, antysemityzmu i homofobii. Może i w Konfederacji nie ma nacjonalizmu, ksenofobii, antysemityzmu i homofobii, ale tylko pod warunkiem, że Onufry wuj do Konfederacji nie należy. Na tym portalu nie ma większego chorobliwego nacjonalisty, ksenofoba, antysemity i homofoba niż Onufry wuj. Gdzieś pisałeś, że dla "prawaków", powinno się odgrodzić kawałek Polski gdzie zapanuje dobrobyt, ich prawacki dobrobyt .... i tu się z tobą zgadzam, ogrodzić wysokim płotem pod napięciem, by się głupota nie rozprzestrzeniała - najlepiej by był to Kraśnik. Człowieku, takich jak Ty to już się leczyć nie da, można tylko tworzyć getta i tam zamykać, ... z napisem na bramie: "wiocha Skansen prawacki" - zakaz wstępu dla ludzi normalnych.

Autor: August  godzina: 11:10
Broni.... Onufry tradycyjnie coś słyszał że w jakimś kościele dzwoni ale w którym to ‘’ni hu ha ‘’ (archiwum.radiozagranica.pl/8/80/Artykul/402004,Akt-oskarzenia-ws-organizacji-urodzin-Hitlera)

Autor: Onufry wuj  godzina: 11:15
August - oczywiście że nie fałszywka. Zdecydowanie popieram.

Autor: Stefan Senegal  godzina: 11:16
Adolf sobie dożył w spokoju w Argentynie, z Elvisem, a ci mu urodziny zrobili, a łon nie przyszedł był.. A nawet telewizja była..

Autor: August  godzina: 11:18
Uprasza się respondentów o nieatakowanie Onufrego on ma już dawno wyłączone 5 G . (dziennik.lowiecki.plhttps://aszdziennik.pl/130707,radni-krasnika-przestraszyli-sie-5g-wiec-chca-wylaczyc-wi-fi-w-szkolach)

Autor: Onufry wuj  godzina: 11:53
August tradycyjnie wie że dzwonią, a nie wie w którym kościółku. Możesz zacytować ten fragmencik z Twojego linku, w którym jest mowa że aktorzy tej inscenizacji byli z Konfederacji? Hę?

Autor: August  godzina: 12:03
Onufry uporządkujmy , zaspokoisz dociekliwość Broni .? Ja ci wskazuję ‘’hajlujących ‘’ konfederatów . (dziennik.lowiecki.plhttps://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25408718,zarty-z-polskich-faszystow-zdjecie-hajlujacego-berkowicza.html?disableRedirects=true)

Autor: Onufry wuj  godzina: 12:45
Wskazałeś żarty Konfederatów z polskich faszystów. Z głupawym, kłamliwym i insynuacyjnym (jak zwykle) komentarzem lewusów z Gazety Wybiórczej. No i co dalej?

Autor: August  godzina: 13:16
No i co dalej? .... желаем дальнейших успехов - w sklejaniu bzdetów.

Autor: Onufry wuj  godzina: 13:33
Kudłatyx rzecze: "tym portalu nie ma większego chorobliwego nacjonalisty, ksenofoba, antysemity i homofoba niż Onufry wuj." Jakiś link potwierdzający twe urojenia? Ze wskazaniem cytatu? A jak cytatu nie będzie, to jeszcze dodaj że wuj to też pijak. I złodziej, bo każdy pijak to złodziej. 😋

Autor: jastrząb69  godzina: 14:32
Wuju Onufry, Nie jestem od tego aby tu na forum uzupelniac Twoje poważne braki wiedzy historycznej. Wszystko o co pytałeś mnie jest dostępne -tylko potrzebna jest chec aby te materiały poznać. Jak faktycznie chcesz się dokształcić o wiedze z historii najnowszej to jest chwalebne. Jak to uczynisz jestem pewny ,ze przestaniesz pisać dalej dyrdymały i kocopoły na tym forum. Program Twojej Konfederacji jest bliźniaczo podobny z programem NSDP -tak i poglądy wypowiadane publicznie przez jej głownych członków. A bardzo błedna jest ocena ludzi ,organizacji po ich nazwach . Po czynach ich poznacie Wuju. Po czynach..

Autor: kudłatyx  godzina: 14:42
to dodaję. Wuj to też rasista i pijak, a jaki jest pijak, to każdy wie. Cytat? jest ich dziesiątki albo i setki o LGBT, czy też żydach, ciapatych, jak i lewakach. Wg Wuja to każdy jest zły, ... oprócz idioty z Konfederacji. wiedza 5, inteligencja 5, socjalizacja 0, Zalecenia: stały pobyt we wsiowym prawackim skansenie za wielkim płotem, by idiotyzmy się nie rozprzestrzeniały. Ty musisz być z Kraśnika! Coraz bardziej przypominasz narzynacza broniącego prezesa - każdy przedstawiony dowód to od razu fałszywka albo źródło jest niewiarygodne. Podsumowując - słabe to jest, ale za to obciach okrutny!

Autor: kudłatyx  godzina: 15:31
pytanie: na której gałęzi siedzi (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/photo?fbid=171724311194963&set=a.114833120217416) Onufry wuj?

Autor: Onufry wuj  godzina: 19:57
Drogi kudłatyx! (dziennik.lowiecki.plhttps://images.app.goo.gl/uioNLYNVCR8GEDnC8) Prosiłem o cytat, a Ty bleblesz żadnego cytatu nie dając. Na tym zdjęciu nie ma wuja, jest kudłatyx, ten na środku. Scena z akcji "jak lewusy poszły zajumać prawakom ogień". Na szczęście ognia nie zajumały, więc furgonetek nie palą, tylko oblewają farbą 🤗

Autor: Onufry wuj  godzina: 20:28
Szanowny jastrząb69 ! (dziennik.lowiecki.plhttps://images.app.goo.gl/Wz3Vusif3zXV9EWn8) Wuj zna mowy Hitlera oraz Goebbelsa oraz ty je znasz. Zatem ani wuj ciebie, ani ty wuja uczyć nie musi. Ale nie pojąłeś swym rozumkiem, ze wuj nie prosił o naukę (czegóż się może nauczyć prawak od lewicowca, poza metodami szykanowania i eksterminowania ludzi?) lecz o twoją interpretacyję. Wskaż tylko te obu nam znane przemowy Hitlera oraz Goebbelsa, które ty, jako lewak, subiektywnie oceniłeś tak - ponownie cytuję Twe światłe myśli: "Goebbels ,Hitler nie tak dawno jeszcze piękniej i sensowniej mówili" Wskaż te wg Ciebie, lewaka, "sensowne i piękne" mowy Goebbelsa i Hitlera, bo wuj, wyborca Konfederacji, nie zna żadnej mowy Goebbelsa i Hitlera, którą by mógł uznać za piękną i sensowną. Śmiało! 😋

Autor: jastrząb69  godzina: 20:39
Wuju! Z Toba jest gorzej niż myślałem. Nie tylko masz podstawowe braki z najnowszej historii ale również wyraźny problem w rozumieniu czytanego tekstu! Zadajesz ponownie pytanie na które dostałeś już w moim wcześniejszym poście odpowiedź. Czyżby poza zwykła ciemnotą umysłową masz jeszcze hiperleksję albo co gorsza również depresję??

Autor: Old Mill  godzina: 20:53
Pan Onufry zmieni zdanie, gdy sie go doksztalci, spokojnie.😀☝️

Autor: Onufry wuj  godzina: 22:19
Jastrzębiu69 Kłamiesz, nie odpowiedziałeś ma uprzejmą prośbę wuja, byś wskazał i zacytował te mowy Hitlera i Goebbelsa, które tu sam uznałeś za piękne i sensowne. Zamiast tego zapodałeś parszywe kłamstwo, że twoje ukochane socjaluchy nazistowskie miały program bliźniaczo podobny do programu Konfederacji. Oczywiście nie podając cytatów z tych programów, co nie dziwi - trudno wykazać coś czego nie ma.