Sobota
26.09.2020
nr 270 (5536 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak to jest ....

Autor: Włodas  godzina: 13:23
pięta do mnie ?? Jak tak to ...nigdzie nie napisałem że uciekłem to po 1, a po 2 jem z talerza i na przyszłość nie osądzaj kogoś według siebie ,,, :-) Be urazy oczywiście !! Nie muszę nigdzie uciekać, bo mieszkam w wyjątkowo zaciszny miejscu mimo, że w mieście Oldmilll....nie szaleje powiadasz to media kłamią (???), albo tfuj obecny adres to KazachSTANY...................??????????????????

Autor: pięta  godzina: 14:33
Kolego Wlodas czy dobrze się czujesz ? Pytam bo tekst był kierowany nie do Ciebie tylko do Pana Old Milla chyba jasno precyzuję swe zapytania co ? A ty mi odpowiadasz na pytanie nie kierowane do ciebie....popraw zrozumienie tekstów pozdrawiam DB

Autor: Old Mill  godzina: 16:22
Panie pieta zapasy sa je jeszcze zwiekszane, tym bardziej, ze produkty egzotyczne zdrozaly z Polski. Dokupilem gotowe do pieczenia chlebki, soki, kwas chlebowy ukrainski, czekolady Wedla dla zony I inne pier. doly. Lepiej miec, niz pozniej przeplacac, takze transporter polskiego spirytusu do odkazania po $14/ butelka zasilil skladzik. Gdyby cos sie stalo, na 3 lata, moze wiecej, zapas jest. Racje wojskowe tez zamowilem, ale kiedy beda to nie wiem, w USA to towar obecnie trudny do zakupu, ale mozna go przechowywac 30 lat.

Autor: Old Mill  godzina: 16:45
Ponadno uwazam, ze w najblizszych 25 latach dojdzie do konfliktu zbrojnego z Chinami, moze wczesniej. Chiny prowokuja Tajwan, Indie, probuja blokowac Australie, wtaraniaja sie na Filipiny, co chwila sa jakies zdarzenia, z ich samolotami, okretami wojennymi , co prowokuja amerykanskie. Na Pacyfiku jest napiecie, a na NATO, poza Polska i krajami baltyckimi nie mozna chyba liczyc. Kazdego dnia cos sie dzieje.

Autor: Old Mill  godzina: 16:48
Trzeba zadusic chinska gospodarke by byl spokoj i tu Prezydent Trump ma 100% racje. Nie mozna nic od nich kupowac! Nie mozna pozwolic na edukacje Chin w USA!

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 19:44
Chinski wojskowy pistolet Makarov bardzo dobry, polecam. Panie Stary Mlyn, kupowane towaru Chinskiego gwerantuje swiatowy pokoj. W Chinskim sklepie mozesz kupic duze worki ryzu tak jak kiedys w Polsce ziemniaki.

Autor: 28rafal  godzina: 19:51
Pablo Jarzabek,,,, pamiętasz jak w sklepach stały wielkie dębowe beczki z solonymi śledziami? Tak zasolone, że sól się z nich sypała. Tak tanie, że otrzepane o cholewę buta stanowiły podstawową zakąskę..

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 20:21
Pamietam duzo zeczy np kiedy na Rozyckiego mozna bylo prawie wszystko kupic. Pozniej najwiekszy bazar Europy byl na Stadionie Dziesieciolecia. Wychowalem sie w malowniczej dzielnicy Wa-wy, to byly ciekawe czasy.

Autor: 28rafal  godzina: 20:34
Czasy piękne bo młode..