Sobota
26.09.2020
nr 270 (5536 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: nowi idole naginacza w natarciu...

Autor: narzynacz  godzina: 00:48
Wiatr w żagle

Autor: August  godzina: 08:50
Obiektywizm wymaga wyrazić podziw że już o 0,48 pis - dzielcąą rozesłano zaktualizowany przekaz dnia.

Autor: August  godzina: 13:03
Golson wywołałeś niusa z mojego podwórka . Nie dalej jak wczoraj kupiłem u nich karpia / 3, 99 kg dokładnie / z przechowalnika . Karpia mają pysznego bo po kilku tygodniowej diecie w przepływowej wodzie wszelkie naleciałości ‘’zapachowe i słoninowe ‘’ są mu obce. Jednak to nie dział kulinaria - wspomnę . Ludzi tam pracujących znam osobiście gdyż wielu sympatyzuje z myśliwymi i polują w kilku sąsiednich kołach . Pogadaliśmy i ten cytat ; "- Większość z nas głosowała za "dobrą zmianą". To czego jesteśmy świadkami jest dla nas nie akceptowalne. W załodze dominuje ogromne rozczarowanie i złość." - nie jest odpowiedzią na jakoby zmiany ich postaw . To że się / ponoć bez wyjątków / wszyscy burzą - mentalności taliba PiS – nie zmienia.

Autor: Onufry wuj  godzina: 13:45
"że się / ponoć bez wyjątków / wszyscy burzą - mentalności taliba PiS – nie zmienia" Długotrwała tresura daje rezultaty. Najpierw dzicz tresowały komuchy. Częściowo skutecznie. Dzicz została zaprogramowana na komuszy socjal. Nie zdążyły komuchy przeprogramować dziczy na komuszy antyklerykalizm, to przejął ich tresurę cwany komuch Kaczor i łącząc komuszy socjal z klerykalizmem on teraz dzicz tresuje. Dzicz się teraz burzy na nieznane dotąd metody tresury, ale w 2 lata przywyknie i merdając ogonkami za 3 latka potulnie pobiegnie na swego pana Kaczora głosować.

Autor: Onufry wuj  godzina: 14:23
Ale wy, socjaluchy lemingi niePiSie, nie myślcie że jesteśta lepsze od PiSowskiej dziczy. Was komuchy PRLowskie wytresowały całkowicie. Przepragramowali wasze tępe mózgi i na komuszy socjal i na komuszy antyklerykalizm. I pięknie was komuchy tresują na swoją nową ideologię lewacką. Merdacie ogonkami, służycie na dwóch łapkach, a treser was batem smaga rżąc z waszej głupoty i niewolniczej potulności. Zadziwia mnie skuteczność tresury lemingów. Np. tresujący jest tak pewny wytresowania lemingów, że wprost im mówi że ich gnębił będzie. Np. treser mówi wprost tresowanym lemingom z PZŁka, że chce docelowo całkowicie zabronić polowań. A leming myśliwy buty treserowi po staremu liże i zgodnie z Przekazem Lemingowegp Dnia obszczekuje Konfederację - jedyne ugrupowanie w Parlamencie które myśliwym sprzyja. Lemingi, jesteśta głupsze od tresowanych pudli w cyrku.. .

Autor: Stefan Senegal  godzina: 15:37
Ehh...ta Twoja "Konfederacja"... Raczej nigdy nie będą największym knurem u koryta... Będąc w opozycji marginalnej i nic nie znaczącej mogą sobie mówić co sobie tylko chcą bo nikt z ich zdaniem się nie liczy, a nawet ich nie słucha.. Gdyby dorwali się do żłobu będąc np wspolkoalicjantem (przy obecności 2 parti w rządzie) zachowywaliby się jak ci obecni.. Tez drzwiami i oknami pchaliby się do spółek SP itd..i nagle przestaliby pleść..

Autor: Onufry wuj  godzina: 22:40
Stefciu, porzuć wróżbiarstwo i zajmij się faktami. Fakt bezsporny - jedynym ugupowaniem parlamentarnym wspierającym łowiectwo i myśliwych jest Konfederacja. I drugi fakt bezsporny - człowiek plujący na swojego jedynego sprzymierzeńca musi być upośledzony umysłowo.

Autor: Stefan Senegal  godzina: 23:25
Powiedzieć można wszystko. Zrobić nigdy nie będą mieli szansy.. Zresztą jak to w życiu...od gadania do dymania dłuuuuga droga🤣