Wtorek
29.09.2020
nr 273 (5539 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Matousz skazany !!

Autor: August  godzina: 00:23
Igor nie śmiem Cię prosić byś uruchomił najgłębsze pokłady swojego IQ . Spróbuj na pół gwizdka swoich zasobów . Wyjaśnij mi a może i inni też będą zainteresowani jako uczestnicy manifestacji przeciwko łamaniu konstytucji . Jaki dostrzegasz bezpośredni związek skazanie człowieka za malwersacje finansowe z faktem , że był uczestnikiem protestów. Nawet wylansował się epizodycznie na ‘’twarz’’ warszawskich protestów przeciwko łamaniu konstytucji . Dlaczego akurat to Golson czy na przykład ja miałby się tu kajać przed takim jak Ty . Czy ten Kijowski jest też twarzą kilku tysięcy podobnych protestów w Polsce .

Autor: I G O R  godzina: 00:40
Widzisz Auguście, jakbyś uruchomił choć parę % swojego IQ to byś zrozumiał jakim pośmiewiskiem jest Matousz Kijowski i razem z nim obrońcy KONSTYTUCJI wykreowani przez pomazańców Tuska. Tylko Ciebie i Tobie podobnych boli uruchomienie tych paru % :) ps. Nie kajaj się przede mną. Głupson też nie musi:) Zdrowia Wam życzę.

Autor: August  godzina: 01:00
Igor doceniam wysiłek dzięki !. Widzę że poszedłeś jednak po całość swojego IQ . Też się przez chwilę zastanawiałem . Doczytuję - to jednak Tuska w tym Twoim toku rozumowania brakowało .

Autor: Alej.....  godzina: 07:55
A to ciekawostka... To by znaczyło, że są jeszcze, w tym kraju, ludzie przesłuchiwalni, oskarżalni a nawet skazywalni... Ci są zapewne nieułaskawialni - tak, żeby było mniej więcej po równo i sprawiedliwie...

Autor: Golson  godzina: 19:51
Dajcie już mu spokój... w jego przypadku ksywka "ugorek" wcale nie jest przypadkiem