Wtorek
29.09.2020
nr 273 (5539 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: List otwarty ambasadorów w sprawie dyskryminacji hodowców i myśliwych

Autor: 28rafal  godzina: 03:28
"bo państwo polskie nie wydało w ostatnich latach żadnej ustawy przeciwko elgiebeteciarni." "Grupie szczurów wstrzyknęła substancję blokującą drogę insuliny do komórek mózgowych, po czym stwierdziła ze zdumieniem, że w krótkim czasie cała grupa zwierząt doświadczalnych całkowicie straciła pamięć."

Autor: Onufry wuj  godzina: 05:27
Co mają wspólnego szczury z faktem, że państwo polskie nie wydało w ostatnich latach żadnej ustawy przeciwko elgiebeteciarni?

Autor: kedaT  godzina: 06:05
LGBT = Lokalna Grupa Browar Tankująca !!! Takie tam pierdoły znalezione w sieci .. Pozdrawiam z pięknego Podkarpacia . Po 26 dniach bez deszczu w niedzielę popadało !!!

Autor: 28rafal  godzina: 06:20
,,,,mój sąsiad też uchwały nie podejmował,,do gminy tego nie zgłaszał, a jak napieprzał żonie ,,,tak napieprza. Co dla żony jest ważniejsze? Brak uchwały,,,czy złamany nos?

Autor: Onufry wuj  godzina: 06:46
Dla żony sąsiada ważna jest ustawa Prawo Karne. Na tej podstawie może wsadzić do więzienia każdego kto jej nos złamie. Bez ustawy kazdy by ją mógł prać po nosie bezkarnie. Ustawa najważniejsza Pytanie: Czy państwo polskie wydało w ostatnich latach jakieś ustawy przeciwko elgiebeteciarni? No choć jedną?

Autor: kudłatyx  godzina: 07:28
Państwo polskie nie musiało wydawać żadnej ustawy, wystarczy, że wychowało tak ograniczonych ludzi, jak widać powyżej jego mać! Cały świat mówi - źle robicie, a ograniczony umysłowo polaczek niczego nie kuma i w kółko nawija swe głupoty jego mać! Za chwile ogłosi wielkie zwycięstwo ograniczonego umysłowo polaczka nad całym nowoczesnym świtam 1 : 80 i będzie wieśniak z dumny ze swej homofobii jego mać! W każdym narodzie żyją ludzie ograniczeni, ale czym ten nasz naród sobie zasłużył, by takich przygłupów był aż tak wieli odsetek, jego mać? Najgorsze jest to, że polski wieśniak jest dumny ze swego wieśniactwa, jego mać! Przepraszam, ale nie wytrzymałem, bo ileż można, jego mać!

Autor: 28rafal  godzina: 07:28
Po ch-j- wuj ustawa?,,,nie pajdokracz! Powiedział i to wystarczy. " podczas wykładu na temat patriotyzmu, Kaczyński nazwał homoseksualizm "importem zagranicznym" i powiedział, że wszyscy w społeczności LGBT muszą nauczyć się "akceptować chrześcijaństwo". (Wolność wyznania jest chroniona na mocy polskiej konstytucji)."

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:43
Jest wolność słowa (podobno...) i że jeden ktoś coś tam powiedział to jest najwyżej powód do kpinek - tak jak wuj robi sobie podśmiechujki z bredzących lewaków typu Hartman lub Kaczyński. Dopiero gdy jest akt prawny wydany przez państwo przeciwko jakiejś mniejszości, można mówić o dyskryminacji tej mniejszości przez państwo. Polski parlament przegłosował ustawy dyskryminujące mniejszości - myśliwych, hodowców futrzaków czy przedsiębiorców od mięsa kosher i hallal. Nie przegłosował żadnej ustawy dyskryminującej elbiebeteciarzy. Tyle fakty. I rzeczywiście państwowy system edukacji odpowiada za to, że "wychowało tak ograniczonych ludzi, jak widać powyżej jego mać!" - którzy tych faktów nie pojmują

Autor: 28rafal  godzina: 07:47
Tak,, tak,,,a świstak siedzi i zawija te papierki...

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:50
Czy świstak przewija, nawija, zawija czy nie zawija, w niczym nie zmienia FAKTU, że: Polski parlament przegłosował ustawy dyskryminujące mniejszości - myśliwych, hodowców futrzaków czy przedsiębiorców od mięsa kosher i hallal. Nie przegłosował żadnej ustawy dyskryminującej elbiebeteciarzy.

Autor: Alej.....  godzina: 08:03
Ej, Wujcio, jakie przegłosował ustawy dyskryminujące myśliwych? albo hodowców futrzaków czy mięsiarzy? Co Ty gadasz?

Autor: 28rafal  godzina: 08:15
"Dopiero gdy jest akt prawny wydany przez państwo",,,,tak wuju "naginaj" rzeczywistość.. O wyborach za 70 "baniek" wuj słyszał?,,,,,"Dopiero gdy jest akt prawny" :-)

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:27
Alejcio, nie rżnij głupa... Ustawa dyskryminująca myśliwych (zakaz zabierania dzieci by oglądały hobby rodzica, gdy inni hobbyści np. wędkarze, jeźdźcy czy cykliści takiego zakazu nie mają) już obowiązuje. Dyskryminację hodowców na razie przegłosował sejm, potwierdzenie przez senat i Dudę to już czysta formalność.

Autor: narzynacz  godzina: 08:40
Caly świat ....ale bełkot Taki ambasador Indi ....jak tam system kastowy z ogromną przemocą wobec kobiet a zwlaszcza dziewczynek ......i takie coś ma czelnoś nas pouczać ... Zachód to obecnie szambo i mam głeboko w d....ich listy

Autor: kudłatyx  godzina: 08:46
"Zachód to obecnie szambo i mam głeboko w d....ich listy" i tu jest właśnie całe clou WIEŚNIACTWA wszyscy to szambo, tylko głupi wsiok - palaczek pachnie perfumami

Autor: Alej.....  godzina: 08:48
Bzdury, Wujcio. Nikt nie może zabierać dzieci na polowanie, Niemyśliwy też nie może - to żadna dyskryminacja bo obowiązuje wszystkich. Puknij się w łepetynę, Wujciu. Jak przegłosują zakaz hodowli norek, to też zakażą wszystkim a nie tylko hodowcom norek. Zakażą też hodowcom lisów... Mi też zakażą hodować norki choć ja norek nie hoduję. Ogarnij się, Wujcio. Natychmiast!

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:56
Alejciu, przyjmując twoje kryteria dyskryminacji, elbiebeteciarnia kłamie, że jest dyskryminowana nie mogąc zawrzeć "ślubu jednopłciowego". To obowiązuje wszystkich, zarówno normalnych, binarnych, niebinarnych, trójkąciarzy, grupenseksiarzy, hetero, homo, bi - no wszystkich, nikt nie może. Zacytuję Alejcia "to żadna dyskryminacja bo obowiązuje wszystkich. Puknij się w łepetynę"..... Alejciu 🤗

Autor: Alej.....  godzina: 09:04
Oczywiście, że środowisko LGBT nie kłamie. Kombinujesz Wujcio jak... kuc pod górę... Przecież nie może zawrzeć ślubu ze swoim partnerem, tak jak ja mogę. Ja ślub mogłem zawrzeć, z kim chciałem, az to mój kolega nie możem bo jest dyskryminowany. W Holandii może, w innej GB może a u nas jest dyskryminowany i nie może. Puknij Wujcio się mocniej, bo widzę, że nie pomogło.

Autor: narzynacz  godzina: 09:07
Ale wolno bedzie króliki ....szach mat .

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:08
Pójdźmy dalej za tokiem rozumowania Alejcia - gdy państwo polskie teoretycznie zacznie karać śmiercią poprzedzoną wymyślnymi torturami za stosunek homoseksualny, to też nie będzie żadną dyskryminacją elgiebeteciarni. Bo ten zakaz, cytuję Alejcia: "to żadna dyskryminacja bo obowiązuje wszystkich." Nie tylko elgiebetów 😂🤣 Znów Alejciu poległ w pojedynku z wujem na argumenty logiczne...

Autor: broni  godzina: 09:19
Ad. Onufry wuj To bylo tak, kiedy Bill Clinton wsadzal cygaro w urocze krocze M. Lewinski, spora ilosc tamtych "wujow" rozdarla japy w swietym oburzeniu, ale szczegolnie toczyl piane taki jeden "wuj" senator republikanski tzn. prawak prawoskretny. Dziennikarze przyjrzeli mu sie troche staranniej i okazalo sie, ze ten "wuj" ma oprocz zony i dzieci, kochanke tez z jego dzieckiem, lewackie USA nie toleruje takich zachowan i przestal "wuj" ech jaki prawak! senatorowac. Ja nie wiem jak nazywa sie w psychologii to zjawisko, ze zlodzieje krzycza najglosniej "lapac zlodzieja" a poza tym przy twoim wysokim IQ powines sie zorientowac, ze zwyczajnie przynudzasz, bo co moze obchodzic heteronormatywnych facetetow na portalu lowieckim cale to LGBT-e jak Cie tak bierze, ze w kazdym temacie wsadzasz twoje zainteresowanie ELGBT, to puknij jakiegos homosia oraz odwrotnie i nie przynudzaj wiecej.

Autor: Alej.....  godzina: 09:24
Wujcio, logiku Ty mój. "Znów poległ", a kiedy poległ wcześniej? Jeżeli kara za każdy stosunek seksualny to będzie naruszenie praw człowieka, i etc, ale nie dyskryminacja. Jeżeli jednak kara tylko za stosunek heteroseksualny, to będzie jawna dyskryminacja, względem innych stosunkowiczów. Czaisz, pojedynkowiczu?

Autor: narzynacz  godzina: 09:30
Tak kudłatex ....jesteś zalosnie zakompleksiony .....może konkrety ....na czym.polega ta dyskryminacja w Polsce ...te krzywdy .... Tu masz biednego przedstawiciela dyskryminowanej mniejszości oddajacego cześć poległym w Warszawie cywilą i powstańcą

Autor: kudłatyx  godzina: 09:52
broni, Już dawno tamu ktoś tu napisał, że wuj to gej. Nie chce mi się szukać, ale to było mniej więcej tak; Czy heteroseksualny facet budzi się o 2-giej w nocy, wstaje z łóżka od kobiety i zaczyna pisać nas łowieckim (a może nie tylko) rozprawki o gejach? Kto heteroseksualny całymi dnami i nocami nie myśli o niczym innym, tylko o gejach? Odpowiedź jest oczywista :-)

Autor: Alej.....  godzina: 09:58
Kryptogej, precyzyjniej...

Autor: kudłatyx  godzina: 10:05
narzynacz "Tak kudłatex ....jesteś zalosnie zakompleksiony .....może konkrety ....na czym.polega ta dyskryminacja w Polsce ...te krzywdy ...." Na tak żałośnie myślących jak Ty, zakompleksionych wsiokach o zajęczym serduszku, bojących się wszystkiego i wszystkich. Wielki prawicowiec, wielki PiSior, a na widok małego geja robi w gacie. Na tak żałośnie myślących jak Ty, nieudaczników, którzy jak PiS, chcą odwrócić uwagę od swej niekompetencji, złodziejstwa, zawsze muszą mieć wroga i zupełnie obojętne czy jest ta zła Europa, Ruski, Arab, Żyd, czy też LGBT. Niech się ludzie zajmują pierdułami, byleby nie ruszyć ich od koryta. Buractwo prima sort! Ps. to zdjęcie, to już chyba z 10 raz wstawiasz. Masz go w ramkach na ścianie i się przy nim onanizujesz, czy co Cię tak kręci?

Autor: narzynacz  godzina: 10:53
Po pierwsze nie wiesz co robie i czy robie w ogóle więc nie fantazjuj kudłatex To nie ja szczekam wyje czy brandzluje się na parapecie ....to nie ja zachowuje się jak małpa .....to nie ja mam ze wszystkim problem ...... Jak ktoś z swojego zycia robi sobie syf to jego problemnie nie mój Ja tylko respektuje swoje prawo żeby swoj syf trzymać u siebie a nie zawracać nim d....wszystkim w koło Głeboko w d.... mam te problemy podobnie jak wiekszosć normalnych ludzi . Te zdjecie to sobie w ramkę opraw i powieś aby ci codziennie przypominało jaki syf promujesz ....to jest ten upragniony poziom kultury do jakiej zmierzacie wraz z tymi ambasadorami .....

Autor: kudłatyx  godzina: 11:18
"Ja tylko respektuje swoje prawo żeby swoj syf trzymać u siebie a nie zawracać nim d....wszystkim w koło Głeboko w d.... mam te problemy podobnie jak wiekszosć normalnych ludzi ." Więc trzymaj swój syf u siebie, a nam go tu w koło nie wciskaj. Jak masz głęboko w d.. te problemy, to po kiego walca ciągle o nich piszesz? Ja np. wole kobiety, więc o gejach nie myślę, ani nie piszę, bo i po co? Ty i Onufry .... nie jesteście parą? nie mam nic przeciw, więc najlepszego!

Autor: Onufry wuj  godzina: 12:44
Alejcio leżąc na łopatkach jeszcze popiskuje: "Jeżeli kara za każdy stosunek seksualny to będzie naruszenie praw człowieka, i etc, ale nie dyskryminacja. Jeżeli jednak kara tylko za stosunek heteroseksualny, to będzie jawna dyskryminacja, względem innych stosunkowiczów. Czaisz, pojedynkowiczu?" Czaję, że Alejcio właśnie wywiódł że karanie za stosunek seksualny z niemowlakiem i kozą jest według niego naruszeniem praw człowieka 🤣🤣🤣🤣 Niestety, stosunek homoseksualny może incydentalnie podjąć każdy, w tym hetero, np. w więzieniu. Zatem kara śmierci za stosunek homoseksualny, który może dotyczyć teoretycznie każdego a nie tylko homoseksualistę zdeklarowanego - wg logiki alejciowej..... dyskryminacją nie jest 😋

Autor: narzynacz  godzina: 12:59
Kudlatex już dziś bylo pisane aby sięgnać bo zasoby trzymane pod czaszką wiec się skoncentruj Ja swoj syf trzymam u siebie Nie chodze po ulicy przebrany w szmaty i szczekam ....nie pokazuje swojej d.... Lnie opowiadam z kim z sie bzykam ....nie czuje potrzeby pchac sie do przedszkola i opowiadać o 50 plciach i waleniu w d.... Nie dyskryminuje wegetarian Niech sobie kazdy robi co chce ale u siebie . Lewactwo stawia klocka pod drzwiami dzwoni i chce papieru toaletowego od wlasciciela wycieraczki ...won ...są granice ...przynajmniej jeszcze są

Autor: Alej.....  godzina: 13:10
Wujcio, uprasza sieo czytanie ze zrozumieniem. Oczywiście, że karanie za każdy stosunek będzie naruszeniem praw człowieka, bowiem stosunki osoby dorosłej z dorosłą karane być z oczywistych względów nie powinny (nie piszę tu o stosunkowych okolicznościach - żeby było jasne). Naruszałoby to wiele aspektów wolności, godności ludzkiej i etc. Są jednak stosunki, jak choćby te ze zwierzęciem czy dzieckiem - i te karze, w naszej kulturze, podlegają. Wujcio, tyle nie jarzysz? Alejcio, i to nawet na leżąco, rozkłada Wujcia na blat! Stosunek homoseksualny nie może dotknąć każdego. Ciebie on może dotykać... ale już mnie akurat nie może, Wujciu. Wujcio, nie sądź innych według siebie! Nie myl też w swych a(na)logicznych wynurzeniach - dobrze radzę - gwałtu z dobrowolnym stosunkiem, i to z jakimkolwiek, bo to już kompletna ignorancja. Puknij się Wujcio naprawdę mocno i to jeszcze kilka razy. O ścianę może? Logiki Ci od tego nie przybędzie ale moze choć odrobina zdrowego rozsądku na Ciebie spłynie...

Autor: kudłatyx  godzina: 13:23
narzynacz cyt. " Ja swoj syf trzymam u siebie' narzynaczu cyt. "już dziś bylo pisane aby sięgnać bo zasoby trzymane pod czaszką wiec się skoncentruj" wprost przyznajesz, że u siebie masz syf. To miej i trzymaj swój syf, ale innym pozwól, by też mogli mieć swój syf! Oczywiście zdaje sobie sprawę, że Twój syf, jest znacznie lepszy niż mój. Trzeba mieć nierówno po czaszką, by samemu robić i mieć syf, a innym tego zabraniać.

Autor: August  godzina: 13:27
Jak miło i ciekawie wybrzmiewają kolejne wpisy - puentuję ‘’jak gej z pedałem ‘’. Zadzwońcie do wróżbity (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=LujmPJnF3uQ) on wam pomoże rozwiązać wasze dylematy. .

Autor: WIARUS  godzina: 13:40
Coś na temat prawicowych "obrońców normalności" (dziennik.lowiecki.plhttps://strajk.eu/co-slychac-u-obroncow-normalnosci-prawicowy-kibol-zgwalcil-wibratorem-mezczyzne/)


Autor: Onufry wuj  godzina: 13:56
Alejciu wuj doskonale jarzy i widzi, co Alejcio wypisuje, zacytuję: "kara za każdy stosunek seksualny to będzie naruszenie praw człowieka" Koniec cytatu. Każdy - to każdy, czyli według "logiki" alejciowej również z niemowlęciem i i kozą. Czyli 1. Albo Alejcio bredził gdy twierdził że każdy - skoro chwilkę później Alejcio popiskuje, ze nie każdy. 2. Albo Alejcio bredził gdy twierdził że nie każdy - skoro chwilkę wcześniej Alejcio popiskiwał, ze każdy. Nakaucik .... "Stosunek homoseksualny nie może dotknąć każdego. Ciebie on może dotykać... mnie akurat nie może" Teoretycznie zawsze może. jak ci potentii a aktywny nie staje, co teoretycznie możesz być pasywny :-)

Autor: Onufry wuj  godzina: 14:20
Broni & kudłatyx: O przekierowanie wątku na tematy elgiebeteciarskie - nie do wuja pretensje. Wuj założył wątek o liście ambasadorów w kwestii łamania praw myśliwych i hodowców. Nic na to nie poradzę, że broniego i kudłategox bardziej interesuje elgiebeteciarstwo niż myśliwi i hodowcy - skoro tematu wątku o myśliwych i hodowcach podjąć nie chcieli, tylko z wypiekami na twarzach nie należącym do wątku tematem elgiebetów się podjarali :-)

Autor: narzynacz  godzina: 14:26
Muszą ich krecić tortury ......umysłowe Ciagle się zadręczają

Autor: broni  godzina: 14:28
Ad.Onufry wuj Odpowiedz na zdjeciu; a poza tym Polacy ucywilizuja sie na tyle, to kwesia czasu, ze nawet lekarz bedzie stanie uznac koniecznosc tolerowania homoseksualistow z ich marszami itp.

Autor: Alej.....  godzina: 14:39
Wujcio, Wujcio. "kara za każdy stosunek seksualny to będzie naruszenie praw człowieka" - bo za niektóre stosunki seksualne nie można ludzi karać, nie naruszając ich praw. Zbitki wyrazów można rozumieć na wiele sposobów - tym bardziej gdy się chce, jak w Twoim wypadku, wywrócić kota ogonem - jednak ważny jest kontekst. Wujciu, nie zgrywaj mi tu imbecyla. Ciekawe jak wysokie, masz to swoje IQ, bo to co odwalasz nisko Cię raczej lokuje.

Autor: Onufry wuj  godzina: 14:45
Broni: "to kwesia czasu, ze nawet lekarz bedzie stanie uznac koniecznosc tolerowania homoseksualistow z ich marszami itp." Niestety nie jesteś wróżką i nie wiesz co będzie w odległym czasie. Bo czas może przyjść również taki, że nawet broni bedzie w stanie uznac koniecznosc tolerowania dokarmiania bananami lewaków zamkniętych w ogrodach zoologicznych :-)

Autor: Onufry wuj  godzina: 14:48
Alejciu, wuj ci kawę na ławę, logicznie wyłożył że nielogiczną paplaninę uskuteczniasz. Jak się lubisz ośmieszać - kontynuuj :-)

Autor: Alej.....  godzina: 14:58
Wujologicznie wykładasz...

Autor: August  godzina: 15:04
'' Wujologicznie wykładasz''... Zamiast '' W ''- wstawmy - '' Ch '' No i teraz można to posklejać w jedną całość , o czym to Onufry wykład czyni .

Autor: 28rafal  godzina: 15:13
O Ch w d,,,,,,jak zwykle od dłuższego czasu..

Autor: Onufry wuj  godzina: 15:32
Wuj założył wątek nie o (.....) w (.....), tylko o myśliwych i hodowcach futrzaków. To inni przekierowali dyskusję na bardziej ich rajcujące tematy :-) Alejciu, wuj wyłoży wujologicznie. A alej - a(lejo)logicznie

Autor: broni  godzina: 15:40
Ad. Onufry wuj Piszesz cytuje; "Niestety nie jesteś wróżką i nie wiesz co będzie w odległym czasie" koniec cytatu Nie trzeba byc wrozka, zeby wiedziec, ze Polacy nie wroca do szlacheckiego "kołtuna" wezma przyklad z zachodnich sasiadow i od tych ambasadorow tez.

Autor: Onufry wuj  godzina: 16:33
Niestety, bynajmniej twoja wizja pewna nie jest. w różne dziwaczne kierunki życie zmierza... Czy ktokolwiek przypuszczał 30 lat temu, że będzie się dyskutowało o "gwałconych" krowach - lecz nie w kabarecie, lecz w parlamencie? Albo że spora grupa naukowców i literatów za swego idola uzna wulgarnego łobuza czekającego na proces karny, jawnie hetero podającego się lesbijkę? Albo że podatki od deszczu będą? Albo że menele będą dostawać pieniądze podatników w gotówce, by żyć sobie bez pracy? Albo że "monitorowaniem" przestrzegania prawa w Polsce będzie się zajmował, w wielu kręgach szanowany - złodziej który zwiał z Polski przed prawomocnym wyrokiem? Albo że dotąd tępione wilki będzie się w całej Polsce rozmnażać? Albo że polskie górnictwo zostanie niszczone pod kłamliwym pretekstem "ratowania planety"? Albo że... przykładów setki.