Wtorek
29.09.2020
nr 273 (5539 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Przestępca  (NOWY TEMAT)

Autor: MAK  godzina: 11:56
Przestępca (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=ZKelAe9bp94&t=2s)

Autor: MAK  godzina: 13:02
Macie jeszcze wątpliwości iż jesteśmy rabowani i niszczeni jako naród !

Autor: MAK  godzina: 13:15
14700 US okupantów będziemy utrzymywać w zakresie od A... do Z ! W tym żołd który pozwoli US okupantom na bliższe międzynarodowe kontakty damsko - męskie. Podnieśmy składkę w PZŁ i dołóżmy swoją cegiełkę w celu umilenia US okupantom bezstresowego rabowania naszego NARODU i KRAJU !

Autor: August  godzina: 13:17
Mak przestań wklejać tu te defetystyczne linki . W jakiej ty tu sytuacji stawiasz tych prawdziwie katolicko patriotycznych polaków. Chcesz doprowadzić Igora czy Narzynacza do apopleksji ?. Jak w ogóle - dobrą zmianę - śmiesz !!! tu oskarżać !!! wklejając jakiegoś Kękusia??? .

Autor: MAK  godzina: 13:27
No dobra... Panie Auguście ! Załącznik na poprawienie humoru. Izraelska gazeta POTWIERDZA ! Będziemy płacić renty 50 000 rodakom Morawieckiego za zbrodnie popełnione przez Niemców i Sowietów, 20 MILIONÓW złotych miesięcznie, prawie 1/4 MILIARDA rocznie. Ps. Jak tam nowelizacja ustawy łowieckiej ?

Autor: MAK  godzina: 13:46
Prezydent RP Andrzej Duda ...w Polin, ziemi przyjaznej żydowskiemu narodowi. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,56,wystapienie-prezydenta-w-70-rocznice-pogromu-kieleckiego.html) Ps. Dlaczego Koledzy komputer wskazuje słowo "POLIN" jako słowo, wyraz, oznaczenie, nazwę zawierającą błąd ortograficzny ?

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 14:20
Za komuny w latach 80-tych była taki dowcip: Jak Polska może wyjść z kryzysu ? Ano wypowiedzieć wojnę USA i następnego dnia się poddać. Wobec panującej wtedy biedy perspektywa okupacji przez USA wydawała się wielce kusząca.

Autor: narzynacz  godzina: 14:22
Mak bapisz w 2 -3 zdaniach o co ci chodzi ?

Autor: WIARUS  godzina: 15:22
A w lodówce ... (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage/photos/a.774611949262547/3466779900045725/?type=3)


Autor: Old Mill  godzina: 15:51
Polskie fobie cy co?🤔

Autor: MAK  godzina: 16:49
Myślę Kol. Wiarus iż te "Twoje" wstawki i wiele innych w innych tematach nie oddadzą rzeczywistości która zawiera załączony komentarz którego autorem jest "Arginy1605" Ponadto Pan Kękuś wskazał na czym polega przestępstwo mające na celu rabunek wyników pracy POLSKIEGO NARODU, nie wspominając o bogactwach naturalnych (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=VMVvtfJD7i0). Wymienił również tych którzy się tego dopuścili Panie WIARUS ! Uważam iż Pana wklejki, to chęć nie dopuszczenia do rozpowszechnienia rzeczywistości której autorem, lub wykonawcą jest między innymi MORAWIECKI którego dzieci kształcą się w żydowskiej szkole której zadaniem jest wychowanie jej absolwentów w duchu patrioty żydowskiego co jest naturalnym w każdej szkole "podstawowej" w każdym kraju. W tym przypadku jet to szkoła żydowska na terenie POLSKI, co nie ma najmniejszego znaczenie w sprawie kierunku wychowania patriotycznego. Jestem pewien iż patriotyzm polski nie polega na sięganiu do kieszeni obcych narodów i rabunku ich zasobów - dóbr naturalnych.

Autor: MAK  godzina: 17:01
Tak jak przewiduje się karanie tych którzy propagują antysemityzm, tak moim zdaniem prawo powinno przewidywać karanie za działanie na szkodę Polskiego Narodu oraz karanie tych którzy poprzez swoje działanie niweczą działania ujawniające poczynania na szkodę Polskiego Narodu.