Wtorek
29.09.2020
nr 273 (5539 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nowy Minister Rolnictwa  (NOWY TEMAT)

Autor: Old Mill  godzina: 16:25
Tu. (dziennik.lowiecki.plhttps://wiescirolnicze.pl/grzegorz-puda-nowym-ministrem-rolnictwa/)

Autor: Old Mill  godzina: 20:10
Czy nowy Minister Rolnictwa pomoze zlikwidowac model bierutowski lowiectwa w Polsce?

Autor: Old Mill  godzina: 20:12
Wystarczy zmienic sposob naliczania tenuty dzierzawnej dla obwodow pzl ( wskazniki), a na wiosne ruszyc temat dzierzawy obwodow lowieckich.

Autor: August  godzina: 22:46
‘’Czy nowy Minister Rolnictwa pomoze zlikwidowac model bierutowski lowiectwa w Polsce? ‘’ Wodzu !!! Oczywiście że pomoże !. Nie martw się na zapas to miłośnik zwierząt . Dlatego ja nie mam wątpliwości. Na likwidatorów ! jako konie pociągowe , tej idei , na pewno zaprosi Pawluka i Izdebskiego. Bo przecież ich doświadczenie jako operatorów taczek , walców ,generalizując - /pyr pyr pyr / to jego jedyny, na dzień dobry kapitał , który wniesie do tego ministerstwa . Sądzę że cały portal będzie i tobie kibicował . Zapewne wesprzesz ‘’dularami ‘’ to przedsięwzięcie . Liczę i ja że ty swoim bogatym doświadczeniem łowieckim z okresu PRL , wniesiesz Coś ??? nowego !!! do tej rozpierduchy , poprzez doradztwo nowemu ministrowi .

Autor: Old Mill  godzina: 23:03
Wole byc doradca spolecznym, obiektywnym spojrzeniem z zewnatrz. Swoja droga szanse sa duze w obu przypadkach, z PiS czy bez PiS, na reforme lowiectwa w Polsce.Dawno nie bylo tak pozytywnej atmosfery.🤔 Gadalem dzis przez komorke z " Mlodym Lepperem", umowilem sie na telefon po protestach, zobaczymy co powie. ( koncowka telefonu komorkowego 557). Gdy PZL nie bedzie placil szkod Rolnikom, a sa z tym problemy w pzl, to po nowym roku moze byc inne lowiectwo.

Autor: August  godzina: 23:18
Wodzu …. No nie !!! co za doradztwo społeczne . Portalowa reformacja murem za tobą stoi . To jeszcze ty tu tylko podsycasz kaganek nadziei .Gdy dzielnie bezkompromisowo w każdym swoim wpisie zwalczasz model bierutowski Łowiectwa w Polsce. Ja nawet szykowałem dla ciebie niespodziankę . Chciałem wystąpić z apelem do respondentów tego portalu by przyznać ci tytuł honorowego łowczego R P na uchodźstwie . A ty co z tylnego fotela chcesz doradzać .

Autor: Old Mill  godzina: 23:29
By byc obiektywnym, trzeba byc z boku. Na dystans. Wierze w polskich Rolnikow I trzymam kciuki za dobrymi zmianami.