Niedziela
18.10.2020
nr 292 (5558 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park Corner



Temat: Obornik pod domami niektórych polityków PIS  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 17:37
Zawały obornika pod domami polityków PIS z komentarzami słownymi. Może wiosną się przyda pod warzywa i kwiaty. Można zamówić sobie jeszcze kilkanaście hektolitrów gnojówki. Zamówienia kierować należy pod adres rolników zrzeszonych w Agro-unii obiecali więc realizują .O zaistniałych faktach informuje portal Onet.pl. Trochę wsi w mieście / głównie jej zapachów /czeszcz nikomu nie zaszkodziło to nie szkodliwy smog z palenisk i silników spalinowych. Brawo rolnicy cenię sobie bardzo ludzi słownych obiecali więc realizują ta piątka dla zwierząt niektórym wkrótce wyjdzie bokiem a i ogródki niektórym posłom się zazielenią .

Autor: Reset  godzina: 18:28
Skoro teraz posłów "kryje" pandemia i wszelkie obostrzenia w miastach, to pomysł z obornikiem pod willami uważam za przedni!

Autor: mokrzec  godzina: 19:20
A komuchy i ekipa Budki? Toż to dyskryminacja oni też mają ogródki.

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 19:22
To najwieksza głupota jaka moze zrobić istota no niby myśląca, lepiej by to wywiózł na pole i przyorał albo gruberem przykrył, miałby lepsze plony, a PIS to najwięcej w historii jako partia zrobił dla łowiectwa, bo odsuną TW od zarządzania ZG i NRŁ, chociaż jeszcze TW Puma podczas zjazdu w Sękocinie został honorowym członkiem PZŁ, a absolwent szkoły im feliksa dzierżyńskiego (krwawego feliksa) jest członkiem komisji szkoleniowej przy NRŁ, no to ciekawe z jakiej tematyki przygotuje szkolenie.

Autor: Golson  godzina: 19:30
mokrzec, "Komuchy"? o przecież stoi zapisane, że przed "domami polityków PiS". Przecież komuch i pisowiec to niemal synonim.

Autor: mokrzec  godzina: 20:16
Na ten gnój zasłużyli nie tylko pomysłodawcy ale i Ci, którzy ją poparli. Tu nie chodzi o zwierzęta.

Autor: 28rafal  godzina: 21:02
mokrzec ,,,,jak to tak? Gnój za poparcie władzy pochodzącej od boga?