Sobota
21.11.2020
nr 326 (5592 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Skrobaczki w natarciu.

Autor: J.Chudy  godzina: 07:17
Zejdź wuju na ziemię i napisz tu nam biegusiem - Twoi "prawicowcy" bosak i bonkiewicz za jaka płeć w swoich związkach robię ???, bo pewien klecha z ambony, jak i Piróg bliżej nam tego nie określili.

Autor: xatsap  godzina: 08:47
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Golson  godzina: 09:06
Myślę, że ten temat powinieneś roztrząsać w domu podczas rodzinnego obiadu... ...a nie, czekaj, zapomniałem, że w domu niespecjalnie możesz...

Autor: kudłatyx  godzina: 09:20
Golson, myślisz, że mu partner nie pozwoli? (emotikona.pl/emotikony/code.php?n=2smiech.gif)

Autor: xatsap  godzina: 09:27
Odezwał się zgodnym chórem związek? Coż za zgodny chór wujów 🤣 Czyżbym się omylił co do zgodności preferencji ich oraz Bosaka i Bąkiewicza ? 😜 Wuj Onufry

Autor: August  godzina: 09:35
Onufry od Bąkiewicza masz kilka punktów mniejsze IQ . On przynajmniej wie czemu i komu ma służyć dym który czyni .

Autor: xatsap  godzina: 09:44
August - być może. Wuj nie jest najinteligentniejszym człowiekiem (czyli prawakiem) na świecie. Ale od wszystkich pożytecznych idyotów lewactwa jest inteligentniejszy, co zresztą zawiera samo określenie "pożytecznego idyoty" już od czasów wspierania przez tych idyotów rewolucji bolszewickiej. Do dziś.

Autor: WIARUS  godzina: 10:06
Możliwe jest, że w niedługim czasie możliwe będzie całkowite odseparowanie się nie najinteligentniejszych prawaków od pozostałych a także od tych innych grup zbytecznych prawakom ;-))) (dziennik.lowiecki.plhttps://bezprawnik.pl/katolickie-osiedle/)