Sobota
14.11.2020
nr 319 (5585 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nie takie to tam Santo Subito.

Autor: Szymon Bis  godzina: 08:36
Dziennikarz prawicowy ... bardzo wysoki poziom (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=OWZ6ksags7Y)

Autor: kudłatyx  godzina: 08:51
.

Autor: WIARUS  godzina: 11:56
Módlmy się ... (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.aktywnaczestochowa.pl/2020/11/jasna-gora-modlila-sie-za-oskarzanego-o-ukrywanie-pedofilii-kardynala-dziwisza?fbclid=IwAR2NnT_UwGUMtSW7bxePnJXUzOcX4Q_t0VWqu5o4iPW3OdqZJ011EOXzBaE) za swoich ;-)


Autor: xatsap  godzina: 13:39
Alejciu, skarżą się kleryki na "pałatów" wg Alejcia? Jakiś wyrok sądu prawomocnie potwierdzający gwałt? No bo gdy wyroku nie ma - to wg lewackiej "logiki" atak tegoż lewactwa na homo parkę prałat - kleryk jest "homofobią", "wsteczniactwem", "lżeniem i poniżaniem" elgiebetów, łamaniem Jewropejskiej Karty Praw Człowieka Lewackiego i co tam jeszcze wg lewackiego bełkotu, kwalifikujące się na pręgietz, pierdel i napiętnowanie homofobicznego lewusa przez Gazetę Wybiórczą 😜😋

Autor: Alej.....  godzina: 15:25
Xatsapciu. Owszem, są już pierwsze wyroki sądów. Choćby w sprawie Gulbinowicza, sąd wydał wyrok prawomocny, orzekając srogą mu karę... Sprawca dostał zakaz odprawiania jasełek, zakaz zalegania pod posadzką katedry i jeszcze coś w ten deseń...

Autor: WIARUS  godzina: 18:08
Nie bez powodu ..... w Częstochowie ....;- )))) (dziennik.lowiecki.plhttps://news.upday.com/pl/6-rzeczy-ktore-musisz-wiedziec-o-sprawie-kardynala-dziwisza/?utm_source=upday&utm_medium=referral)
PS Materiały pod łączami w artykule dla zainteresowanych mogą stanowić niezłe źródło informacji. Przyjemnej lektury ;-)))