Sobota
14.11.2020
nr 319 (5585 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: i znowu jak co roku pseudopatriotyczna dzicz przeszła ulicami Warszawy...

Autor: narzynacz  godzina: 07:55
Jest ....mamy historyczną strategie UE w sprawie lpg & agd WNorwegi kara wiezienia za transfobie wyrazaną prywatnie ....tz że jak nie chcę baby z jajami to jestem transfobiczny Powiem jej ale masz dziwną cipke ona się poplacze a mnie zamkną Bedą uczyc dzieci ze d.... to organ płciowy Karol Darwin gadał że ewolucja to postęp Czy aby na pewno ? Gdzie w tym świecie miejsce dla lamusów w gumofilcach i pokot ... Łukaszenk ratunku . Chcę wracać fo PGR-u

Autor: 28rafal  godzina: 08:44
narzynacz,,,wybacz. Mentalnie nigdy z PGR-u nie wyszedłeś..Bezkrytyczne uwielbienie "ludowej władzy",,chorobliwa żądza narzucenia swojej woli innym, nawet kobietom w tak intymnych sprawach jak ciąża i dziecko. Poronione, irracjonalne inwestycje podnoszące niską samoocenę prostactwa. Mechanizm wyparcia i nieakceptacji otaczającej rzeczywistości..Szukanie winnych,,wskazywanie wrogów..Zero indywidualizmu,,bez stada giniesz..Nie jesteś wolnym człowiekiem..Jak nie bóg to pis piszą Ci scenariusz życia.

Autor: narzynacz  godzina: 09:36
Ta Rafcio ...ciało pedagogiczne powie "Jasiu nie dłub w nosie i nie zjadaj baboków " .....a na drugiej lekcji " Jasiu dłubanie w d.... jest ok . Jak myślisz inaczej pała z biologi " wykasujemy cię z życia jak FB wykasował Korwina

Autor: Alej.....  godzina: 10:11
Naganiacz, gdzie nabyłeś tak analną obsesję? Męczy Cię ona od lat, odkąd pamiętam. Myślałeś o jakiejś terapii?

Autor: 28rafal  godzina: 10:19
Jego nos,,jego baboki,,,jego palec jego du=sz=pa..Miałeś kiedyś ciągoty do dłubania w d=e?,,,chyba nie? Twój kolega mógł mieć..To jego prywatna sprawa..Szkoła mówi tylko tyle: Jasio nie jest gorszy od Stasia tylko dlatego, że lubi dłubać w d=e..Łysy nie jest gorszy od czarnego. Lesbijka jest obywatelem oraz posada pełnię praw obywatelskich. Narzynacz,,,odpie=olie się od ludzi..!

Autor: Mark - 2  godzina: 10:25
Naganiacz, zamiast pisać tu głupoty - wsiadaj do limuzyny z ochroniarzami i do roboty, sprawdzać kościoły w okolicy. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/jaroslaw-kaczynski-osobiscie-sprawdzal-czy-policja-pilnuje-kosciolow-nie-wierzyl-ze/xfwm8d1,79cfc278) Zasłużysz sobie na "dozgonną" wdzięczność prezesa - a kto wie i może dobra posada w spółce skarbu państwa ci się trafi w nagrodę. :))

Autor: narzynacz  godzina: 10:31
Alej .....jest ok . Obsesyjnie mnie nachodzicie . Komisja Europejska przyjmuje jakieś strategie .....czym ten eurosyf się zajmuje i wszystkie tv i internety kilka dni o tym beda pisać .....czy w tej materi nie mogła panować by cisza ? Lewactwo walczy z prześladowniem seksizmem zmianami klimatu dyskryminacją a zrobili sobie targi dzeieci i macic do wynajecia i to pod nosem komisji Coś jak targ niewolników ....

Autor: August  godzina: 10:57
Naganiacz jesteś tylko niewiele wartym trybikiem w obecnej filozofii sprawowania władzy. Takich jak ty kładzie się na ołtarzu braku świadomości jak ta obecna machina komusza KFA KWA funkcjonuje. Komuchy przez pół wieku wymyślali kolejnemu swojemu pokoleniu wroga. Raz to były zaplute karły reakcji, stonka ziemniaczana, jako dyżurny wróg Niemcy, zgniły kapitalizm. Dziś konieczność potrzebę obrony kościoła, jako wartości, LGBT, aborcja. Uznano, że i ta tematyka się wypaliła to teraz będzie jazda bez trzymanki na UE. Bez takich jak ty żądnych pokarmu życia dla idei im !!! .... piz,,,, dziec.

Autor: WIARUS  godzina: 11:21
W największym możliwym skrócie - ratunkiem dla kraju i jego mieszkańców może być zrealizowanie choćby tylko takiej minimalistycznej recepty! Im szybciej tym lepiej!

Autor: narzynacz  godzina: 11:22
Ta ... ty August jesteś kołem zamachowum ...he he tak sobie tłumacz .. 1.5 miliarda euro na organizacje aktywnie walczace z legalną władzą i panstwem Zieloni animalsi i tęczowi to jawna piata kolumna obsypywama $ z zagranicy Mamy doczynieni z kreowaniem i finasowaniem sił wewnatrz panstwa dzialajacych na rzecz obcych struktur Komuchy mialy sierp i mlot oraz walkę o pokój . Euro lewactwo ma wieszak i slepą kiszkę na niebieskim tle Bedą walczyć o wyniesienie do pomnikow uciskanej mniejszosci aby milczacą wiekszosc zlapać za ryj Cel jest jeden . Likwidacja niepoleglych bytow panstwowych w europie Alej pali glupa ze to o " analo- fobię "idzie

Autor: August  godzina: 11:35
Naganiacz bzdurz tak dalej niebawem będziesz mógł wystąpić o papiery zbowidowskie.

Autor: August  godzina: 12:02
Likwidacją niepodległych bytów państwowych w ubiegłym stuleci zajęli się bolszewicy. Obecnie Tusk z Merklową?. Miejsca na scenie europy dla funkcjonowania orientacji - ekstremalnie czarnej, ekstremalnie czerwonych jest pod dostatkiem. Problem, że te dwie opcje mają wpisane w swoją filozofie istnienia zwalczania się nawzajem. Jak czarny Tadek z Torunia dostaje darmoszkę to psi jazgot, jak lewactwo kochające inaczej też obsesyjne oszczekiwanie? .

Autor: xatsap  godzina: 13:29
Rafciu, skoro wg twego lewackiego toku niemyślenia obrona życia ludzkiego to jest wtrynianie się w intymne sprawy takiej kobiety, która ma ochotę zabić człowieka, to mam nadzieję, ze nie bedziesz protestował, gdy socjaluchy spod znaku jednej błyskawicy Hitlerjugend podrosną, dodadzą sobie drugą błyskawicę SS i stwierdzą: "Odczepta się od esesmanów! Ma ochotę esesman zabić sobie 28rafcia, to jest jego prawo! Jego chęć, jego sprawa... " No i co ciekawe - lewusek 28rafal apeluje, by się odczepić od innych ludzi, ale sam się od innych odczepić nie chce. Np. od sodomickiej parki prałat - kleryk. Nie jego kościół, nie jego wiara, nie jego rodzina, nie jego zad - a się wtrynia...

Autor: 28rafal  godzina: 13:49
narzynacz,,," 1.5 miliarda euro na organizacje aktywnie walczące z legalną władzą i państwem ",,,, z czym Ty k=rw=a walczyć za równie wielkie pieniądze? Co chcesz wywalczyć, lub co chcesz utrzymać? Jeszcze raz proszę,,,napisz w jakim kraju mamy żyć pod waszym zaborem?

Autor: 28rafal  godzina: 14:03
xatsap ,,,masz szczęście, że koledzy żonie, przemyśleń Twoich nie przesłali.. Staniesz przed moją córką i zabronisz jej usunąć downa,,,o czterorękim nie wspomnę. Pamiętaj, będę stał obok,, a dla już narodzonych litości nie mam żadnej. Zresztą czy warto żałować?

Autor: 28rafal  godzina: 14:12
xatsap ,,,masz szczęście, że koledzy żonie, przemyśleń Twoich nie przesłali.. Staniesz przed moją córką i zabronisz jej usunąć downa,,,o czterorękim nie wspomnę. Pamiętaj, będę stał obok,, a dla już narodzonych litości nie mam żadnej. Zresztą czy warto żałować?

Autor: kudłatyx  godzina: 14:15
nie wierzę, zaprawdę powiadam Wam, że nie wierzę,,, by taki ktoś, o takich poglądach jak xatsap, choćby ze 2 miesiące temu zszedł z drzewa. Nie, On nie zszedł, musiał spaść z niego najdalej wczoraj i to wprost w objęcia Jarozbawa. Takich kocopołów, to by najgłupszy mieszkaniec Kraśnika nie wypisywał publicznie, bo by się zwyczajne wstydził. Następnym razem głosuję na Lewicę, Zamberga, Biedronia czy kogoś podobnego, to jedyna szansa, że oni takich wyłapią, wsadzą w kaftany i umieszczą gdzie trzeba. Do tego czasu w tym kraju nie będzie normalnie. Misi xatsap z Krużewnik pochodzi, bo tam taki sam nowoczesny rozum mieli; Co to za dom? Nawet pieca ni ma. (Mania pokazuje kuchenkę). Upiec – upieczesz. A gdzie spać? Jeszcze żeby tej elektryki nie było, to byłabym już spokojna.

Autor: xatsap  godzina: 15:02
28rafal "Staniesz przed moją córką i zabronisz jej usunąć downa,,,o czterorękim nie wspomnę. Pamiętaj, będę stał obok" Zakładając (hipotetycznie) że twoja córka jest morderczynią i przy pomocy siekiery, łyżki lub innego narzędzia zbrodni będzie usiłowała zabić spokrewnionego lub niespokrewnionego z nią człowieka z zespolem Downa w wieku dowolnym, to bedę interweniował, nawet wtedy gdy obok bedzie stał spokrewniony z nią osobnik biorący udział w tej zbrodni. Więcej - gdy do obrony zaatakowanego życia ludzkiego będzie niezbędnie konieczne zabicie napastnika, to go lub ją zabiję. Bo widzisz Rafciu, tym się różni lewactwo od prawactwa, że lewactwo dopuszcza zabijanie niewinnych, a prawactwo - winnych. Lewactwo zbrodnicze swoich ziomów morderców nie pozwala katu oddać, a prawactwo chroni niewinnych, ale zbrodniarzy nie hołubi, lecz wiesza ich na stryczku. Taka różnica między kulturą i cywilizacją Normalnych, a subkulturą i antycywilizacją lewactwa zbrodniczego. Inaczej będzie wyglądała sprawa, gdy (hipotetycznie) twoja córka będzie chciała zabić czterorękiego. Gdy małpa będzie jej władnością - wuj interweniował nie będzie. Gdy zechce zabić cudzą małpę - wuj poinformuje właściciela małpy, ze ktoś niszczy jego własność. Wuj Onufry

Autor: 28rafal  godzina: 18:01
https://youtu.be/M9bPXS5e4ME

Autor: Golson  godzina: 18:12


Autor: Golson  godzina: 18:29


Autor: Ciupaga  godzina: 23:02
I w tym momencie wypadałoby przybić piątkę a raczej w dobie plandemii łokieć jeżozwierzowi vel 1585 vel ....., który nieodmiennie twierdzi, że w PZŁ same esbeki, ubeki, komuchy i inne tałatajstwo. Osobiście twierdzę, że w PZŁ odsetek tych typów to jakieś 10-20 %, za to na tym portalu spokojnie sięga 80 . Jeżozwierz ! Łokieć !

Autor: jaszczur  godzina: 23:58
Ciupaga, w obecnym PZŁ esbeków, ubeków, komuchów i innego tałatajstwa nie ma więcej jak 5%, ale ich wychowanków i ludzi o podobnej mentalności w organach i biurach PZŁ jest 99%, a przytakuje im i zgodzi się na wszystko 80% ciemnego ludu, tego co go w przeszłości zdefiniował klasyk.