Sobota
14.11.2020
nr 319 (5585 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Trzeba godziwie wynagradzać lekarzy i pielęgniarki w kraju

Autor: pięta  godzina: 10:35
Mniej pieniędzy na kampanie polityczne a więcej na inne rzeczy.Jak lekarz który kształcił się 6 lat plus dwie specjalizacje robione też przez kilka lat / zarabia tyle co przeciętny poseł no to proszę wybaczyć ale o czym tu dyskutować . O pielęgniarkach nie wspomnę bo tam zarobki to już dno kompletne! Jaka jest skala odpowiedzialności u lekarza a jaka u takiego posła/ posłanki dajmy na to pani Lichockiej z jej środkowym paluszkiem za nic nie odpowiadajacego/ odpowiadającej ?

Autor: Mark - 2  godzina: 11:16
A to czym jest spowodowane.? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.onet.pl/informacje/onetolsztyn/koronawirus-dantejskie-sceny-w-szpitalu-w-ilawie/yskqr1l,79cfc278) Ile takich szpitali, jest jeszcze w "tym kraju". A konsultant Mateuszka (prof. Horban), twierdzi iż nam się "wypłaszcza" jak góry Stołowe. Tylko zapomniał dodać, że to "wypłaszczenie" dotyczy mózgów aktualnie rządzących i ich "konsultantów" zapewne. :)

Autor: August  godzina: 11:32
Pomorski …. Najlepiej to każdemu wedle jego potrzeb!!!. A nie wystarczy by za pracę zaczęto płacić za pofałdowanie kory mózgowej?. Z lekarzami pielęgniarkami mam do czynienia na co dzień przez ostatnie dwadzieścia lat . Rozpiętość fałd i w tej grupie zawodowej jest wedle moich subiektywnych ocen wręcz dramatyczna - a stawki za pracę na ‘’umowę ‘’ równie dramatycznie płaska .

Autor: WIARUS  godzina: 12:54
Gwarantująca podwyżki dla lekarzy ustawa covidowa nie została opublikowana, bo rządzący uchwalili ją „przez pomyłkę”. (dziennik.lowiecki.plhttps://crowdmedia.pl/morawiecki-celowo-nie-publikuje-ustawy-ktora-przyznaje-podwyzki-lekarzom-ekspert-nie-ma-watpliwosci-to-przestepstwo/)


Autor: pięta  godzina: 13:15
Ze tez koledzy przyszło nam żyć w takim "pięknie zarządzanym kraju" czy to już przygotowanie pod ....Polin? Będziemy umierać jak muchy popryskane Muchozolem!!! Ale przeciez nie tak dawno sie tam "komuś" wypłaszczało nieprawdaż ?

Autor: Mark - 2  godzina: 15:34
Dziwne, w tym temacie, megaloman i sarmata (takie dwa w jednym) - jakoś wypowiadać się nie chce, widocznie wszystko mu "pasi". "Prawacka" służba zdrowia, jest mu na rękę - papier przecież wszystko "przyjmie" - nawet przeziębienie czy grypę - aby tylko "wyjść na swoje". :))

Autor: pięta  godzina: 16:11
Jak temat jest niewygodny to się nie pisze proste? Oczywiście ,że proste. Trudno nie przyznać koledze racji kolego Mark-2 pozdrawiam DB

Autor: narzynacz  godzina: 16:53
Za stwierdzenie covida u nieboszczyka 700 zł .....mało ?