Niedziela
22.11.2020
nr 327 (5593 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: narzynaczu - kolejny wielki sukces PiS! Wiwat partia! Wiwat Jarosław!

Autor: WIARUS  godzina: 09:18
    Przez pięć lat rządów PiS okłamywało swych wyborców. Dzięki skutecznym kłamstwom zbudowano w Polsce oligarchię na wzór ukraiński, policję białorusko podobną i telewizję państwową jak za Breżniewa. Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało?


Autor: August  godzina: 09:31
Drago Stać Cię na komentarz tekst z zamieszczonego linku przez Wiarusa . Autor: WIARUS Data: 22-11-20 09:18 Załącznik: Krotkie_klamstwa_dlugo_sie_prostuja.pdf (46k) Na razie uprawiasz pyskówkę broniąc tak do końca nie wiadomo czyjej niepodległości, wolności etcetera ... brzmisz jak Jaruzelski broniący socjalizmu .

Autor: WIARUS  godzina: 09:36
No, tak August - gratuluję dobrego rozeznania w tych klimatach!

Autor: 28rafal  godzina: 09:38
August,,,,,myślę, że drago brzmi jak drago. Nie moduluje fali nośnej...

Autor: drago  godzina: 11:16
August.. -stać mnie, tylko po co ? WIARUSA , jeżeli to TEN - WIARUS , poglądy i sposób uprawiania poletka są mi znane od zarania...jesteście, zdaje mi się "po jednych pieniądzach", z tym, że ty proponujesz odrobinę bardziej zawoalowany sposób indoktrynacji :-))) A jeśli chodzi o Jaruzelskiego - to, zdaje mi się, bliższy jest tobie... Za mundurem panny ( i nie tylko panny - takie czasy ) sznurem...;-)

Autor: WIARUS  godzina: 15:49
Na nic miliardy złotych wyrzucone na Telewizję Publiczną i inne media sprzyjające rządowi. Polacy najwyraźniej są odporni na propagandę. Zwłaszcza taką, która jaskrawo odbiega od rzeczywistości. Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię SW Research dla „Rzeczpospolitej” wynika, że ponad połowa z nas uważa, że rząd PiS nie radzi sobie z epidemią koronawirusa. 65,9 proc. ankietowanych uważa, że gabinet Morawieckiego „źle”, lub nawet „bardzo źle” radzi sobie z epidemią. 15,7% Polaków uważa, że ministrowie PiS „dobrze” radzą sobie z koronawirusem. Jednak jedynie 5,8 proc. ankietowanych skłonnych jest uznać, że politycy PiS „bardzo dobrze” radzą sobie z pandemią. PS Załącznik a właściwie jego treść ma wyraźny związek z "praworządnością" i jej przestrzeganiem przez rządzących w Polsce.

Autor: 28rafal  godzina: 16:00
Ciekawe w której grupie procentowej zawarte są: misie,dragusie, narzynki, pomorscy i cyjanki? Chyba nie płyną pod prąd. Jako zwolennicy władzy ludu z pewnością buszują w 65,9%-tach....