Poniedziałek
23.11.2020
nr 328 (5594 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: dojna zmiana w końcu pierwsza w Europie!

Autor: kudłatyx  godzina: 06:42
wuj prawak jak zwykle nic nie rozumie. Jeżeli państwo nie pozwala wujowi mnie wywłaszczyć, to właśnie państwo dba o moją wolność. Jak wuj będzie chciał mieć to co ja mam, to może to ode mnie odkupić i UWAGA jeżeli ja będę chciał to sprzedać. I to jest wolność! Wuj od razu chce wywłaszczać, czyli kudłatego iksa okraść,,,,, i dlatego prawakom tak bardzo przeszkadza praworządność. To banda pseudoprawackich złodziei chcąca kraść bezkarnie.

Autor: drago  godzina: 09:44
kudłatyx.. -nie wytrzymałeś.... -UDAŁ CI SIĘ TEN KROK - NAPRZÓD ! Jesteś niezawodny.... wywałaszyć -wywłaszczyć , cóż gimbazie nieznany jest - język ojczysty. Nim zaczniesz propagandę siać - kudłatyx, weż w dłoń jakiś podręcznik, +korę pofałduj, bo to niezbędne do pojęcia, - i hajda !....może ci się uda na jakże ciernistej i pełnej zasadzek drodze do pojmowania świata ten stopień pokonać - CZYTAĆ I PISAĆ ZE ZROZUMIENIEM.

Autor: August  godzina: 09:59
Drago .... On też się nie wstydzi ... Nie wstydzę się swojego bycia dziadersem - podoba mi się to określenie.. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=2FAjEjk6qZE)

Autor: drago  godzina: 16:05
August.. Człowiekiem też mi się podoba - być..choć czasem głęboko się zastanawiam na niektórymi "człowiekami"....(mam świadomość swoich ograniczeń różnej natury ) Stanowczo wolę, jak ktoś zawieszoną poprzeczkę pokonuje - górą, a nie - dołem. Wykopy pod poprzeczką , w których celują co poniektórzy, wywołują u mnie czasami stan ulgi w określonych potrzebach.. Widzę, że czynisz próby doszusowania do awangardy ariergardy ;-)))