Sobota
21.11.2020
nr 326 (5592 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Co to jest jewrounijna "praworządność"?  (NOWY TEMAT)

Autor: xatsap  godzina: 04:16
Sporo szumu o tej "praworządności" junijnej, ale nigdzie nie może wuj znaleźć sprecyzowania, co to słowo w IV Rzeszy konkretnie oznacza. Czy forumowe lewusy łaskawie pomogą? Wuj Onufry

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 06:01
Aby znaleźć, należy szykać, a nie z góry zakładać, że czegoś nie ma. Ty wuju leczeniem łupierzy się zajmij. 😝😝😝 Rób to, co najlepiej potrafisz.

Autor: 28rafal  godzina: 07:06
Niech żyje ZOMO! :-)

Autor: skaflok  godzina: 07:20
To nowa wersja sprawiedliwości społecznej.

Autor: kudłatyx  godzina: 07:24
xatsap, gdzieś to tyle czasu przebywał jak Cię tu nie było? Czyżby nieistniejący wirus Cię zaatakował? :-))))) Do tematu: Praworządność to jest przestrzeganie prawa które samemu się ustanowiło. Np. Polskie prawo mówi, że podjęta przez Sejm i podpisana przez prezydenta Ustawa ma być natychmiast opublikowana i dopiero wtedy wchodzi w życie. Jeżeli jakiś kacyk u koryta nie wypełnia tego obowiązku, (nie drukuje lub zwleka) to postępuje NIEpraworządnie a co za tym idzie państwo przestaje być praworządne i staje się polską republiką bananową rządzoną przez dyktatorka. Po co w takim NIEpraworządnvm państwie jest parlament, prezydent, jak o tym czy jakieś prawo działa decyduje jakiś urzędas a może nawet drukarz. Takie to trudne? Oczywiście jak każdy PiSior z klapkami na oczach zaraz się przyczepisz, że UE domaga sie "praworządności" junijnej. NIE prawda, UE domaga się byśmy przestrzegali praworządności polskiej, bo takie są standardy działania w UE, że własne krajowe prawo jest przestrzegane. Komu przeszkadza praworządność: oczywiście złodziejom, oszustom i DYKTATORKOM, bo wtedy czują się bezkarni i uważają, że mogą robić co tylko chcą.

Autor: 28rafal  godzina: 07:25
W prawo,,,,podajcie definicję. W lewo,,,,podajcie definicję..Co te słowa w IV Rzeszy konkretnie oznaczą. Czy forumowe lewusy łaskawie pomogą?

Autor: xatsap  godzina: 08:39
Kudłatyx, wuja jakiś czas tu nie było, bo się wujowi znudził lewacki jazgot na tym forum. Np. jazgot wsparcia dla awanturujących się publicznie (lecz nie w domach publicznych) na ulicach (niczym ulicznice) wulgarnych osobniczek płci nieustalonej, którym nie spodobała się PRAWORZĄDNOŚĆ, czyli wyrok Trybunału Konstytucyjnego wskazujący na niezgodnosć jakiejś tam ustawy z Konstutucją. No i faktycznie było jak piszesz - jakieś tam pisiorskie kacyki zwlekają z opublikowaniem tego wyroku, czyli postępują NIEPRAWORZĄDNIE. Ale, ale... Chyba jednak twoje "wyjaśnienie" nie opisało trafnie "praworządności" junijnej, gdyż jewrounijne lewusy... no niestety wspierały te awanturnice płci nieokreślonej, zamiast domagać się od pisiorstwa natychmiastowego PRAWORZĄDNEGO wprowadzenia wyroku Trybunału Konstutucyjnego w życie. Zatem chyba jednak wuj poprosi o inną definicję junijnej tzw. "praworządności", bo ta twoja w praktyce się nie sprawdza 😋 Wuj Onufry

Autor: J.Chudy  godzina: 08:43
Wuju, już Ci tłumaczę. Jeśli jesteśmy kolegami, to żaden z nas, odwiedzając drugiego nie s.a mu na dywan, nawet gdyby w swoim domu miał na to przyzwolenie. Wchodząc w dowolne układy towarzyskie akceptujemy zasady większości, albo nie integrujemy się z nimi. Wszelkie zmiany muszą być wcześniej przedyskutowane i akceptowane przez wszystkich. Tak więc s.ać na własny dywan możesz, ale nie utożsamiaj się z tymi, którzy tego nie akceptują. I nie ma tu znaczenia, czy sra.ący robi to na prawej, czy lewej strony dywanu, bo g...o jest g...em i tylko tym, a siedzący w tym po pachy są zwykłymi g......ami.

Autor: kudłatyx  godzina: 09:12
xastap, znowu bzdety wypisujesz. Już powyżej J. Chudy Ci to wyjaśnił, ale: 1. To nie żadna płeć nieokreślona, ale nasze żony, matki, córki, a może nawet kochanki. Te nieokreślone, to chyba Twoi partnerzy, baw się dobrze i pilnuj by Ci chłopaka ZOMO nie obiło. 2. Już pytałem, ale powtórzę, bo oczywiście całkiem przypadkowo zapomniałeś udzielić mi odpowiedzi w innym temacie. Pytanie -- wskaż choć najmniejszy fragment Konstytucji, który mówi o tym, że życie liczy się od poczęcia. Czekam? Jeżeli nie ma, to tzw. wyrok tzw. TK możesz sobie w buty wsadzić, bo wydali go powołanie niezgodnie z prawem sędziowie TK tzw dublerzy, na podstawie nieistniejących zapisów Konstytucji. Po takich wyrokach należy tytko przyklasnąć UE, że domaga się praworządności,,, a nie wyroków na polityczne zamówienie przez nieprawidłowo powołanych politycznych sędziów. Ps. Jeżeli jara Cię wyrok tzw. TK wydany przez byłego prokuratora stanu wojennego, to kto tu jest lewak i komuch? (dla ułatwienie- to pytanie retoryczne) xatsap, to nie Ty?? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/NIEEdlaPiS/photos/a.849713658695378/1335043806829025/) Jest do tego fajny komentarz: Uwaga! Jego mama i tata pewnie nie żyją. A jeżeli żyją to prosimy - wiemy, że głupi ale nie zabijajcie go! Niech sobie chłopina żyje!

Autor: August  godzina: 09:28
Onufry poklikaj sobie po niebieskim tekście – może wówczas zaprzestaniesz kwakać jak lewackie Jaro . (dziennik.lowiecki.plhttps://www.europarl.europa.eu/news/pl/headlines/eu-affairs/20180222STO98434/praworzadnosc-w-panstwach-czlonkowskich-jak-moze-zareagowac-ue)

Autor: xatsap  godzina: 09:37
JChudy Wyjaśnienie nietrafne, gdyż zakłada, że nie defekuje się na dywan w CUDZYM domu. Ale w swoim można! Tymczasem Junia jej mać chce się przypierniczać do tego co jakieś państwo robi u siebie, nie na cudzym terytorium. Proszę nadal o zdefiniowanie tej jewrounijnej "praworządności" Wuj Onufry

Autor: kudłatyx  godzina: 09:49
xatsap, to czytać ze zrozumieniem tez nie potrafisz??? Praworządność to jest przestrzeganie prawa które samemu się ustanowiło. Poproś partnera może lepiej czyta i Ci wytłumaczy co jest w linku Augusta. Ps. xatsap, nadal cierpliwie czekam na ten fragment Konstytucji o tym, że życie zaczyna się od poczęcia. Podkreślam cierpliwie ,,,,

Autor: August  godzina: 09:49
Onufry jak jeszcze długo zamierzasz uprawiać ten lewacki bełkot . Jak masz wątpliwość pisz do Łukaszenki, Orban, Jaro… oni tę wykładnię praworządności CI wyłożą . Wrócisz TU z nową energią bajdurzenia o stolcu na dywanie.

Autor: kudłatyx  godzina: 09:59
xastap, jako, że defakacja na dywanie jest Ci bliska, to wyjaśniam: jak nasr..sz na naszym dywanie, to śmierdzi w całej UE. Ty może lubisz, ale nie wszyscy mają ochotę twoje smrody wąchać.

Autor: trucizna  godzina: 12:03
Chudy Prościej już nie można Prześlij tego posta Matouszowi, albo na Nowogrodzką

Autor: Flyjanek  godzina: 12:06
Długo Polska czekała, lecz się doczekała . Kaczyński (scy) to już „ markowe „ nazwisko . Po II WW. pierwsi mężowie stanu, reszta przed nimi to plankton. Wielu Go szczere nienawidzi,wielu uwielbia i podziwia . A Niemcy ? No cóż ,niemiecka ich mać znowu śni o potędze .Ps. Onufry, lecz „ich„ trzewia bo głowy Targowiczan są zaprzedane .Pzdr.

Autor: August  godzina: 12:45
Jasiu wyhamuj bo z Jaro …. i TY…. trafisz do pierdla . ‘’Kaczyński (scy) to już „ markowe „ nazwisko . Po II WW. pierwsi mężowie stanu, reszta przed nimi to plankton.’’ Jak mawiał R. Reagan…. „politycy mają skłonność do myślenia o następnych wyborach, a nie o następnym pokoleniu”, a przecież o następnych pokoleniach, nie tylko o doraźnym sukcesie, winien myśleć mąż stanu. Dlatego też zwykło się mianować ludzi zajmujących się sprawami państwa mężami stanu wtedy, gdy zakończyli swą polityczną działalność. Bo, z jednej strony, gdy wciąż w życiu politycznym uczestniczą, trudno ich działania określić jednoznacznie – czy więc powiedzieć o kimś, iż jest mężem stanu,... W tym kontekście, co powyżej osobiście uważam, że jedynym zasługującym w naszej nowożytnej historii na miano męża stanu był; Generał Władysław Sikorski, któremu w jego karierze politycznej przyświecała jedynie odpowiedzialność za państwo i przyszłość następnych pokoleń. ''=========================='' (dziennik.lowiecki.plhttps://www.polska1918-89.pl/pdf/maz-stanu,1778.pdf)

Autor: Silwerus  godzina: 13:44
Biedak Onufry spać nie może z tego wszystkiego .. pisze posty, zakłada tematy o 4 rano... nicki pożycza. Dajcie chłopu spokój bo się nam jeszcze pochoruje... Wykończą chłopa te lewusy...

Autor: Old Mill  godzina: 13:55
Tak doktorku, oznacza to normalnosc w Polsce, co wymaga pozbawienia samostanowienia tych, co zyja I licza tylko na kielbasa wyborcza I sete czystej, tych co zwa sie patriotami, gdy zjedza I popija w kampanii wyborczej darmowki.

Autor: Flyjanek  godzina: 22:16
„Jasiu wyhamuj bo z Jaro …. i TY…. trafisz do pierdla” .wolałbym z Jaro siedzieć w mamrze , niż z tubylczą ,antypolską hołotą na Maderze . PS. Sikorski- TAK ! Pzdr.

Autor: Golson  godzina: 22:21
Flyjaneczku, a kto to ta "tubylcza antypolska hołota"? Odwagi - wymieniaj z nazwiska albo nickami albo chociaż z imienia...

Autor: Flyjanek  godzina: 22:23
Aaaa,-jeszcze Bódka📌

Autor: Flyjanek  godzina: 22:31
„a kto to ta "tubylcza antypolska hołota"?„ - odpowiem słowami J.Waldorffa: „nazwiska ich nie wymienię ,bo zanadto się brzydzę „

Autor: Golson  godzina: 23:29
Czyli kolejny "bohater"... tak długo odwagi nie brakuje jak długo nie trzeba czegos napisać wprost Powoli ta wasza "odwaga" staje się charakterystyczna...