Niedziela
22.11.2020
nr 327 (5593 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Co to jest jewrounijna "praworządność"?

Autor: J.Chudy  godzina: 07:15
Fry,,,, cytujesz Waldorffa. Mamy rozumieć, że już wam jego orientacja seksualna w niczym nie przeszkadza? .Bo, jak dobrze pamiętam, "patryyjotyzm" zawiódł się na Konopnickiej. Ale skoro kryptogej waszym wucem ............... .

Autor: Alej.....  godzina: 09:48
Zatem, całe trzy dni wytrzymał bez lewactwa... o 4 w nocy go opuściło, nie dał rady.

Autor: August  godzina: 09:59
Jasiu nie mam nic przeciw Twojej orientacji seksualnej, gdy piszesz; ‘‘ wolałbym z Jaro siedzieć w mamrze, niż z tubylczą, antypolską hołotą na Maderze’’ (dziennik.lowiecki.plhttps://thefad.pl/aktualnosci/znani-politycy-o-homoseksualizmie-jaroslawa-kaczynskiego/)

Autor: Duży Miś  godzina: 10:28
Flyjanek kolejny raz potwierdza się reguła, że komuchom nic nie wytłumaczysz. Zdolności poznawcze komuchów są bardzo ograniczone. To, że tolerujesz innych ludzi, którzy żyją w społeczeństwie i nie naruszają obowiązujących zasad, dla komuchów jest abstrakcją. Zasady nowoczesnych społeczeństw nie wtrącają się w prywatne sprawy obywateli. Komuna ingerowała we wszystko, nawet wydzielali ile mięsa możesz zjeść w miesiącu, ile paliwa możesz kupić..... W normalnym kraju za pracę dostajesz zapłatę i SAM decydujesz jakie potrzeby życiowe zaspakajasz. A komuchy tylko "medale" rozdawali.

Autor: Golson  godzina: 11:06
Misiaczku, a którzy to Ci "komuchy"? Kolejnemu odwagi zabrakło?

Autor: Flyjanek  godzina: 12:53
Golsonie ! Wróć do szkoły. Ucz się na nowo historii ,ta z 1947-1990 którą Ciebie odurzano jest propagandą . Ale na początek zacznij od czegoś lekkiego np.historii Niemiec pod przywództwem Fryderyka II ,Bismarcka ,Hitlera .poczytaj też F.Nitrze np. „tako rzecze Zaratustra „ (A zrozumiesz o czym mówią ci piersi i ta ostatnia ,która uwarzą , że jesteś głupszy (jesteśmy)od naszych sąsiadów zza Odry , (żebyś się nie zniechęcił) sporo zrozumiesz o uwarunkowaniach historycznych tego ,co dzieje się dziś w Polsce . Miłej lektury.

Autor: Golson  godzina: 13:05
Flyjaneczku, groteskowe jest odsyłanie do nauki czegokolwiek przez człowieka, który nie potrafi jednego zdania bez błędu napisać. Proponuję abyś odgrzebał swój elementarz i przyswoił sobie w końcu te kilka podstawowych zasad ortografii i gramatyki języka, który tak ochoczo nazywasz ojczystym, a kaleczysz niemiłosiernie... Jak już opanujesz te podstawy komunikacji wtedy będziemy mogli podyskutować o pozostałych kwestiach. A póki co, miej odwagę, by, nawet kalecząc, pisać konkretnie zamiast chwytliwych bon motów.

Autor: kudłatyx  godzina: 13:08
kolejny raz potwierdza się reguła, że komuchom nic nie wytłumaczysz. Zdolności poznawcze komuchów są bardzo ograniczone. to akurat 100% pewnik, tyle się Dużemu Misiowi tłumaczy, a on zupełnie nic mnie łapie. To pewno przez te ograniczone zdolności. To, że tolerujesz innych ludzi, którzy żyją w społeczeństwie i nie naruszają obowiązujących zasad, dla komuchów jest abstrakcją. Zasady nowoczesnych społeczeństw nie wtrącają się w prywatne sprawy obywateli. wypisz wymaluj Duży Miś, Flyjanek, naganiacz i drago. Ponoć waszą zasadą komuchy jest nie wtrącanie się w prywatne sprawy obywateli, a to m.in. ich seksualność. To dlaczego w zasadzie nic was innego nie interesuje, oprócz LGBT??? Duży Miś masz rację, dla was PiSich komuchów tolerancja to pełna abstrakcja.

Autor: Flyjanek  godzina: 13:32
Owszem ,zdarza siè ,że mówię prozą .Fakt ! A co do namolnego „spychania”mnie do „konkretów i nazwisk” ..... ORMO-ska i popularna z minionej epoki prowokacja (ośmieszona u....Barei ) . Cienkie Toto -klasy „Bolesław” .Nie twierdzę ,że jesteś zły czy głupi, Ale zaKODowany i owszem.Pozdr.

Autor: Golson  godzina: 14:02
Ty nie "mówisz prozą" tylko piszesz bez ładu i składu o ortografii czy gramatyce nawet nie wspominając. Wracaj do szkoły. Naucz się pisać poprawnie i wtedy wróć.

Autor: Flyjanek  godzina: 15:32
No i na marginesie należy zauważyć , że dzisiaj być kodowcem , w kontekście nieobyczajnych Pań ,to klasa, szpan.

Autor: Golson  godzina: 15:48
Dla pełni obrazu nie zapomnijmy dodać, że nawet te "nieobyczajne panie" wciąż stoją kilka poziomów wyżej niż wyznawcy jarosława...

Autor: drago  godzina: 16:25
Golson... -W świecie stojącym na głowie jest właśnie tak ;-))) Wuju Onufry - ale masz fajnie !

Autor: wuj Onufry  godzina: 22:02
"Praworządność to jest przestrzeganie prawa które samemu się ustanowiło." No właśnie. Lewusy wypichciły ustawę niezgodną z Konstytucją. Trybunał Konstytucyjny to zauważył, lecz lewusy drą japy że tę Konstytucję mają w zadzie. Czyli te lewusy są nie tylko nierządne, ale też niepraworządne? 😋

Autor: jaszczur  godzina: 23:55
Wuju, wyszło szydło z worka. Jak obecny Trybunał Konstytucyjny jest zgodny z Konstytucją, to Ty jesteś PiS-owcem. I po co było się zapierać?