Poniedziałek
23.11.2020
nr 328 (5594 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Co to jest jewrounijna "praworządność"?

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 05:06
Bardziej wuju nie mogłeś określić swoich poglądów. Zapisuję to i podkteślam wężykiem, by cytować Ci to przy każdej okazji i w każdym towarzystwie. A to, że obecnie mamy Trybunał Konstytucyjny - przebija wszustko. Ps. Pozdrowienia dla Małżonki.

Autor: wuj Onufry  godzina: 05:08
Jaszczur, wskaż zapis w Konstytucji, z którego wywnioskowałeś, że Trybunału Konstytucyjnego nie ma.

Autor: Golson  godzina: 07:55
Art. 7 Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa. Jeżeli powołujesz kogoś na stanowisko sędziego lub prezesa trybunału naruszając przepisy to taki wybór jest nieważny. A skoro jest nieważny to wyrok wydany przez taką osobę nie jest wyrokiem bo wyroki wydawane są przez sędziów trybunału, a nie odkrycia kulinarne starego kawalera z Żoliborza.

Autor: 28rafal  godzina: 08:38
wiadomożeZOMO,,,,,,," by cytować Ci to przy każdej okazji i w każdym towarzystwie",,,niezłe towarzystwo musi się spotykać...Omawiacie też przekazy dnia,,sukcesy dojnej zmiany..? :-) :-) :-) :-)

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:00
Golsonku - "działają na podstawie i w granicach prawa". Rozumiesz nieszczęsny różnicę między działaniem a powstaniem?

Autor: Golson  godzina: 09:42
Wujaszku, a rozumiesz, że one nie powstały tylko zostały powołane... i sposób tego powołania został określony przez prawo. Zbyt trudne? Żony zapytaj.

Autor: August  godzina: 13:33
Dajcie już spokój Onufremu – to tylko zakonspirowana wersja pełnokrwistego piśśśiora vel Beata Kempa ze sporą domieszką Tadzika Toruńskiego . Do tej pierwsze nic nie trafia a Tadzika komuchy okradają .

Autor: Old Mill  godzina: 13:46
😁🤭

Autor: 28rafal  godzina: 15:02
August ,,,,ale ten konspirant siada do stołu z ludźmi!