Poniedziałek
23.11.2020
nr 328 (5594 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Prawactwo oblazło lewacką wikipedię :)

Autor: wuj Onufry  godzina: 04:56
Alejciu, to samemu do Konstytucyi onej pozirać nie łaska? "Art. 38. Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia." Połówek człowieka nie przewidziała...

Autor: wuj Onufry  godzina: 05:34
Podsumowanie dla kudłatego iksa, Alejcia i ogółu lewaczków nieroztropnych. Konstytucyja nadaje różne prawa ludziom w różnym wieku. Obywatelstwo od urodzenia. Prawo czynnego udziału w wyborach od 18 roku, a prawo zostania Pierwszym Kapusiem, Pierwszym Alkoholikiem, Pierwszym Fotografem Gadziny lub Pierwszym Długopisem - dopiero po trzecim krzyżyku z połówką (w przypadku Olkoholika połówka to za mało, 0,7 minimum 😜) Ale prawną ochronę życia każdemu, bez względu na jego wiek. Czyli jeżeli prawactwo chce zgodnie z Konstytucją wieszać winnych zbrodniarzy na stryczkach, a lewactwo chce zgodnie z Konstytucją zabijać niewinne maluchy łychą - to najpierw muszą zmienić Konstytucję, bo Konstytucja chroni życie każdego - w tym zbrodniarza i prenatalca. Wuj Onufry chciałby zmiany Konstytucji pozwalającej na eliminację winnych zbrodniarzy stryczkiem, zabijanie niewinnych prenatalców zostawiając hitlersynom i bolszewikom.

Autor: kudłatyx  godzina: 06:26
Straszne Onufry, straszne, przed chwila jadłem jabłko i przez swoja nieuwagę połknąłem pestkę,,,,, tffff,,,, proszę o wybaczenie,,, oj ja durnowaty, przecież ja wg wuja połknąłem całe drzewo. Gdybyśmy się kiedyś spotkali, to zapraszam na obiad, zamówimy te same dania - kudłaty zje sobie kurczaka z grilla, a wuj zje jajko z grilla,,,, przecież to to samo. Może wolisz rybkę? to kudłaty zje sobie sandacza, a Onufry trochę ikry. Przecież nie ma różnicy. :-) Oj te prawackie puste łby ,,,, :-) To może Onufry woli prawacką logikę - czyli jej brak? To proszę Cię bardzo: Wikipedia pisze co sam zacytowałeś, że zarodek jest także ludzki,,, ale Konstytucja chroni życie człowieka,,,,, Człowieka, a nie ludzia, a tym bardziej ludzia pod postacią zarodka. Podsumowując po prawacku: nie ma zapisanej prawnej ochrony ludzia na żadnym etapie jego rozwoju w Konstytucji. Ps. Nadal czekam xatsapie na wskazanie tego fragmentu Konstytucji, który mówi o tym, że życie zaczyna się od poczęcia, a na podstawie którego tzw. TK wydał swój tzw. wyrok przy kawie i ciasteczkach. Czekam i czekam i doczekać się nie mogę. Ciekawym dlaczego?

Autor: Alej.....  godzina: 08:34
Połówek człowieka nie przewidziała - a 3/4 z człowieka... albo człowieka 7/8 ?? Przecież o komplet nie pytam... Plączesz się "błyskotliwy" Wujciu o własne nogi. Musisz mieć obie prawe...

Autor: wuj Onufry  godzina: 08:56
Kudłatyiksie, durnowate (czyli lewackie) przykłady zapodajesz. Kurczak z grilla to kura, a sklepowe jajko z grilla nie jest kurą, gdyż nie jest zapłodnione. Natomiast połykając pestkę jabłka połknąłeś małą jabłoń, lecz nie w formie drzewa. Wiem, to dla lewaków trudne, wsteczniactwo lewusiarskie nie pojmuje biologii i bajdurzy jak ten lewus Łysenko. A cytat z Konstytucji masz podany w pierwszym wpisie. Każdy to każdy, wyjątków Konstytucja nie przewiduje. .......... Alejciu, człowiek 3/4 (czyli zawierający 3/4 chromosomów) nie jest w stanie żyć, zatem jak chcesz chronić takie życie które żyć nie może?

Autor: Alej.....  godzina: 09:35
Ja?? Wujcio, przecież to Trybunał Kulinarny, pisie akolity, czarne katabasy i inne Ordojurki (w tym Ty), chcą chronić płody, które po "wyjęciu z żywej trumny" żyć dłużej nie są w stanie. Ja takie decyzje pozostawiam rodzinie a nie choremu, bezdusznemu przepisowi.

Autor: Golson  godzina: 09:40
A jak zje jajko wiejskie, gdzie wcześniej kogut zrobił co trzeba to już to pieczone jajko będzie pieczonym kurczakiem? Płód z anancefalią jest w stanie żyć? Jak chcesz chronić życie czegoś co nie jest samo w stanie żyć? Pomijam już fakt, że do pewnego momentu żaden płód, nawet ten normalnie rozwijający się, nie jest w stanie żyć poza organizmem innego człowieka... Nasz forumowy omnibusie - czy zarodek ludzki jest w stanie żyć poza organizmem matki?

Autor: kudłatyx  godzina: 10:21
Wujek, specjalnie dla Ciebie zamówię prawackiego kurczaka, tzn. wsiowe świeżo zapłodnione jajo z rożna, a co Ci będę żałował! A co z rybką? kudłaty zje jednego sandacza, a wujek zje jedną kulkę z ikry, przecież to bez różnicy. Wujek, a co z np tasiemcem w organizmie kobiety? to też życie i też w kobiecie. Usuwać czy hodować aż do naturalnej śmierci? Ps. te wypociny z pierwszego wpisu w żaden sposób nie ukazują zapisu Konstytucji o ochronie życia od poczęcia. W związku z tym, możesz sobie tę opinie mgr Przyłębskiej i prokuratora PRLu Piotrowicza w buty wsadzić.

Autor: Old Mill  godzina: 11:05
To nie pasuje🐓, bo 🦃 jest w czwartek 26!😉

Autor: jaszczur  godzina: 23:42
Wuju, mądrze prawisz o Konstytucji gwarantującej ...."prawną ochronę życia każdemu, bez względu na jego wiek.... Czy do wieku szkolnego wlicza się dodatkowo 9 m-cy, żeby dostać się do szkoły ? Czy do ukończonych 18 lat uprawniających do czynnego udziału w wyborach, wlicza się dodatkowe 9 m-cy? Swoim dzieciom kazałeś obchodzić urodziny czy jubileusz poczęcia? Chyba nie unikasz odpowiedzi na moje pytania i nie pogubisz się z odpowiedzią, tak jak na poprzednie (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=603929&t=603925&v=t)?