Poniedziałek
23.11.2020
nr 328 (5594 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Czy jest szansa na powrót pana Ardanowskiego na fotel ministra rolnictwa?

Autor: kudłatyx  godzina: 05:59
jaszczur, to może nam powiedz co innego będziemy robić tego Niemca??? Bajek jak to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, to już się dość nasłuchaliśmy.

Autor: pięta  godzina: 08:30
Gość jaki był taki był ale o rolnictwie miał pojęcie nie takie jak ów "młodzian" referujący "Piątkę dla zwierząt" i za to awansujący na stołek ministerialny . Jakoś nic o nim nie słychać...pewnikiem po cichaczu pisze kolejną "lepszą" wersję "Piątki dla zwierząt" tylko ,że tym ruchem z pierwszą "Piątką " to sobie pan Kaczyński narobił wrogów na wsi i tego już niestety żaden pan minister Puda nie odkręci -wieś ma was dosyć i straciła całkowicie zaufanie. No a teraz "reformatorzy z Bożej łaski" znów złapali wiatr w żagle bo ponoć norki /a także psy i małpy / podobnież są wektorami rozprzestrzeniania się owego Covid-19 ...no i jak tu owej drugiej wersji bubla ustawowego nie tworzyć? Koniecznym zapisem jest całkowity zakaz spożywania mięsa zwierząt a jeść będziemy tylko szczawi mirabelki ponoć taniej to wyjdzie a pan prezes nie będzie mieć traumy ,która go ponoć dotyka od lat/ tak przynajmniej wyznał w rozmowie z panem Ardanowskim patrz załącznik z You tube /

Autor: Old Mill  godzina: 08:36
Trucizn I antykoncepcji zwierzyny lownej nie dopuscil, a pzl chcial rozwiazac w mowie, nie czynie. Teraz do mlodego Leppera sie przykleil, pewnie chce byc dalej w polityce u koryta😁.

Autor: WIARUS  godzina: 08:57
pięta - nie powinien już dostawać takiej szansy - jest za słaby intelektualnie (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/lasy-panstwowe-i-lowiectwo-ida-do-resortu-rolnictwa-moze-nas-czekac-totalne-rzniecie/) żeby realnie i racjonalnie ogarnąć tak wiele, jak się przewiduje w nowelizacji ustawy o działach administracji! Przewidywana i planowana wielkość obszarów władzy przerasta znacznie jego możliwości percepcji! To jest populista a nie fachowiec!

Autor: pięta  godzina: 09:08
No to już teraz kolego WIARUSIE ja tu całkiem na tym stołku ministra Rolnictwa i Leśnictwa nie widzę pana ....Pudy.

Autor: WIARUS  godzina: 09:12
Zgoda!

Autor: WIARUS  godzina: 15:12
pięta - poharcował, tuman kurzu wzniósł i uległ - nieprzekonany dał się przekonać ;-((( (dziennik.lowiecki.plhttps://agroprofil.pl/aktualnosci/byly-ministerzostaje-w-pis/) Populista i do tego jeszcze koniunkturalista troszczący się o własne dobro - w moich stronach o takich mówi się, że są miękkim ..... palcem zrobieni, żeby nie powiedzieć dosadniej ;-)))

Autor: kudłatyx  godzina: 15:58
WIARUS, fucha w Orlenie lub KGHMie może zdziałać cuda.

Autor: adam44  godzina: 19:33
Miałem okazję kilkukrotnie spotkać się osobiście z ministrem Ardanowskim i uważam, że był to zdecydowanie najlepszy minister rolnictwa do tej pory. Próbował wiele zdziałać w interesie rolników i ograniczyć samowolę urzędniczą np. w ARiMR, ale miał wielu wrogów wśród samych urzędników mu podległych i wreszcie udało im się go wysadzić. Obecny minister rolnictwa to jakieś tragiczne nieporozumienie...

Autor: drago  godzina: 21:53
adam44... Pan Ardanowski był łaskaw sam się - wysadzić... Zrobił to skutecznie...ze szkodą nie tylko dla niego.