Sobota
12.12.2020
nr 347 (5613 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zaginęły Husky, pomożecie je znaleźć

Autor: alette  godzina: 06:20
rales Data: 09-12-20 10:42 Wersja do wydruku Dużo Chińczyków, Koreańczyków czy Wietnamczyków mieszka w okolicy? Naprawdę nie żartuję.. Nie, o ile mi wiadomo nie. Pan Bruno jest mocno zdołowany, ja dziś dzwoniłam do przytuliska w Głubczycach, no i dowiedziałam się, że te dwa młode, łagodne psy mogą być nawet 50 km od domu!! Chcę pomóc, bo to On mieszka niedaleko mnie, i mi go szkoda. Skoro te psy potrafią się tak daleko oddalić, to ma poważny problem. Kobieta z przytuliska powiedziała, że pewnie ktoś je przetrzymuje, i mogą być w Czechach, w Krnovie nie ma schroniska dla zwierząt. Wilki na tych terenach nie występują. Ciężko mu będzie je znaleźć... [36301068] (www.garnek.pl/alette2/36301068) Ale to jego ukochane psy...

Autor: alette  godzina: 06:42
August, Głubczyce to wiocha, dziura, jaja sobie ze mnie robisz i tyle. Dlaczego od razu bierzecie pod uwagę najgorszy scenariusz? Pięta, jeśli nie chcesz pomóc to po co się tutaj wypowiadasz. Chyba, że chcesz pomóc?

Autor: pięta  godzina: 09:58
Pani alette idą święta i trzeba przyjąć do wiadomości ,że psy się miewa....a tak po prawdzie chyba są jakieś czipy po których można ustalić gdzie są ...../ nie myślę o czipach przy pomocy ,których można ustalić jego wlaściciela / .Jak faktycznie są już skonsumowane to pech ale zawsze trzeba mieć nadzieję ....lub kupić nowe szczeniaki i odchował je sobie a potem pilnować by się nie zgubiły Co do wilków nie byłbym tego taki pewien ,że ich tam nie ma ten "szkodnik" opanował już całą Polskę a apetyt zawsze ma.

Autor: narzynacz  godzina: 11:10
Każde oddalenie się psa w kompleksach lesnych to stołówka dla wilka Dużo psów teraz znika