Sobota
12.12.2020
nr 347 (5613 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Strajk kobiet  (NOWY TEMAT)

Autor: mokrzec  godzina: 16:34
Ostatnio na portalach rolniczych pojawiają się artykuły. O tym jak strajk kobiet tworzy komisję do spraw zwierząt. Przy tym piątka Kaczyńskiego to pikuś. Delegalizacja wędkarstwa i łowiectwa, zakaz wszelkiej hodowli zwierząt, kastracja dzikich zwierząt i wiele innych. Autorami tych absurdalnych postulatów są organizacje zwierzoterrorystyczne. Zachęcam do poczytania między innymi na farmer.pl.

Autor: narzynacz  godzina: 16:45
Lewactwo .... To jest system naczyń połączonych . Wsadzi sobie pompę żeby wyssać rozczłonkowane kawałki potomstwa ale kornika i żabiego skrzeku będzie bronić ...

Autor: mokrzec  godzina: 18:32
Akurat Twoja święta władza też postawiła zwierzęta ponad ludźmi.

Autor: narzynacz  godzina: 18:50
Nie do końca ....likwidacja ferm futerkowych jest że tak powiem dość daleko od postulatów likwiacji produkcji zwierzęcej jako całości ...

Autor: mokrzec  godzina: 20:55
Fermy to propagandowa przykrywka. Głupota pisowskiej piątki jest niezaprzeczalna i nie ma tu czego bronić.

Autor: 28rafal  godzina: 21:02
mokrzec ,,z tego poubojowego odpadu robią granulat do karmienia ryb. Tak mi mówił znajomy który wie co mówi..Pstrągi z ekologicznej hodowli :-)

Autor: Duży Miś  godzina: 21:14
To nie jest strajk kobiet. To jest zaprogramowana awantura. Te wszystkie postulaty są tak bzdurne, że aż się nie chce wierzyć, jak te prowodyrki szkoły kończyły. Przecież do skończenia szkoły podstawowej trzeba posiąść pewien poziom wiedzy ogólnej. A poziom postulatów strajku wściekłych macic, nawet poziomu wiedzy dzieci w żłobku nie jest w stanie osiągnąć.

Autor: August  godzina: 21:53
Kolejni naćpani propagandą kurskiego ? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1977308,1,13-postulatow-strajku-kobiet-o-co-walcza.read)

Autor: Ciupaga  godzina: 22:26
Najlepszym postulatem czerwonej zarazy jest walka z klimatem . Buuuaaahahhhaa ! Jak im tak gorąco to niech się porozbierają do naga z tych sztucznych ciuchów, zrobionych z ropy naftowej. Jak już się obnażą to pewnie zaatakują ...... słońce. Plan działania napisze ten co z liścia załapał od Korwina i się osmarkał z bólu.

Autor: narzynacz  godzina: 22:47
Tymczasem w Azji powstała nowa unia . Znacznie większa i bogatsza niż UE Do tego nie zawracają sobie D.... walką o lepszy swiat pod szyldem LPG i walką o klimat ....robią kasę i tam powstaje jej coraz więcej .. UE zmienia się w skansen paranoików Brytyjczycy olali ten cyrk . Od 1 stycznia uzbrojone po zęby brytyjskie okręty wojenne będą ganiać kutry z swojej strefy ekonomicznej ... Niemców pop....zupełnie . Zamykają cały kraj z powodu bezobjawowej paranoi