Środa
13.01.2021
nr 013 (5645 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Był temat o szczepionkach..i dziwnie zniknął...  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 14:25
Wczoraj zadałem post na temat szczepionek na Covid-19 oraz związanej z tym konferencji ministra zdrowia i ewentualnych rekompensatach za skutki uboczne tychże Pokazywane to było do znudzenia na wszystkich portalach.. Zaglądam i temat jakoś dziwnie zniknął z Hyde Parku wraz z obfitymi opadami ...śniegu. Może ktoś wie co się z nim stało bo informacji o jego profilaktycznym zdjęciu póki co nie dostałem? I co najsmutniejsze jest to w żaden sposób nie była reklama anty szczepionkowa.

Autor: trucizna  godzina: 15:14
Słyszałem, że szusuje na nartach z Jadźką w górach

Autor: pięta  godzina: 16:26
Czy pana panie trucizna ...nie stać cię na coś oryginalniejszego?. Wypadasz pan coraz smutniej i żałośniej w tych swoich" wpiso-docinkach."

Autor: 28rafal  godzina: 16:48
pięta,,,,kto,,komu będzie płacił rekompensaty? Nie słuchaj tych bredni..Producent będzie płacił za zaczerwienioną rękę? Można było się nie szczepić.. Możliwe, że chcą wprowadzić nową obowiązkową "opłatę rekompensacyjną" dla całego ludu polskiego..

Autor: pięta  godzina: 17:18
28rafale nie ,nie było inaczej ja zapytałem w owym wpisie którego dziwnie jakoś nie ma to dlaczego jak owe szczepionki są takie dobre i bezpieczne robi się konferencje prasowe na szczeblu ministerialnym gdzie się proponuje odszkodowania w wysokości od 10 do 100 tys złotych za jakieś komplikacje poszczepienne /zaznaczając ,że robi się to po to by odciążyć sądy od skarg/ i tego tu nijak pojąć nie potrafię . Pozdrawiam cię DB

Autor: 28rafal  godzina: 17:36
pięta,,,,ale kto miał wypłacać odszkodowania? Możliwe, że była to "brzytwa tonącego"? Tylko ok 50% chciało się szczepić..

Autor: pięta  godzina: 17:58
Wypłacać ma państwo jeśli będziesz leżał minimum 14 dni w szpitalu z komplikacjami po szczepieniu bębnili wczoraj o tym we wszystkich dziennikach TVP i INFO .

Autor: gardamon  godzina: 18:27
Rekompensaty otrzymają pewnie celebryci i biznesmeni zaszczepieni poza kolejnością w WUM. A jak, jak są lepsi od Królowej Elżbiety i Papieża Franciszka, to na całego

Autor: 28rafal  godzina: 18:41
gardamon,,,,, na ich miejscu już bym "kasy" nie brał..Co innego opłatę reklamową, ale też nie więcej jak 500,000zł. Wyobrażasz sobie gardamon ,,,jak by prosta czerń zareagowała na większe pieniądze?

Autor: Cyzio  godzina: 18:51
Nie w temacie za co? Kolega pieta otrzymał ten wredny kolorowo kartonik.No za co kurna co za czasy.

Autor: pięta  godzina: 18:59
Kolego Cyzio temat pozwól ,że pozostawię bez komentarza....to wszystko jest śmieszne ,żałosne i beznadziejne i tu masz odpowiedź dlaczego wielu wartościowych ludzi opuściło ten portal pozdrawiam DB.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 19:25
Im więcej tych wartościowych dla bierutowskiego modela ludzi odejdzie, tym lepiej. Ci co nie poszli w ich ślady, powinni to niezwłocznie uczynić. Tu nie potrzeba takich! Papatki ✋

Autor: Cyzio  godzina: 19:30
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: 28rafal  godzina: 20:33
pięta,,,,przepraszam, że nie w temacie. Jako znawca narzynaczowego biotopu oraz zwyczajów tego gatunku, napisz proszę co może być przyczyną tak słabego żerowania na forum w ciągu ostatnich dni? Ciśnienie,,śnieg,,,wilgoć w domu. Coś jest nie tak..

Autor: WIARUS  godzina: 20:40
może ma coś wspólnego z tą sprawą ? (dziennik.lowiecki.plhttps://dziennik.walbrzych.pl/walbrzyskie-struktury-pis-rozwiazane-decyzja-zapadla-na-nowogrodzkiej/)


Autor: 28rafal  godzina: 20:50
To jest zacny powód...Ale musieli popić?