Wtorek
23.02.2021
nr 054 (5686 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Lewica, skrajna lewica

Autor: Onufry wuj  godzina: 01:24
Florek, nie śmieć, pisz na temat

Autor: ULMUS  godzina: 13:09
bfgiejocie przecież Ty sam jesteś ultra lewak odzwierzęcy : ) Lewak odzwierzęcy - taki odłam lewicy, bardzo nowoczesny , skrajnie lewacki, wyrosły na gruncie neomarksizmu, przeciwny łowiectwu i stawiający zwierzęta na równi z ludźmi ( patrz Pani Posłanka Spurek - przykład idealny) Odzwierzęcy , lewacki przeciwnik łowiectwa. Skąd zatem nagłe olśnienie o ultralewicy ? Każdy normalny człowiek uważa, że lewicowość powinna być karana z urzędu jak terroryzm.

Autor: bfgj  godzina: 17:47
3.Hipokryzja lewicy na przykładzie Polski. Lewica w swoim założeniu dąży ,aby środki produkcji były państwowe. Czyli jest generalnie przeciwna firmom prywatnym. Tymczasem wszyscy na wysokim szczeblu lewicowi przywódcy i działacze w Polsce posiadają własne prywatne firmy. Są właścicielami kancelarii prawniczych, uczelni, firm doradczych , a nawet produkcyjnych. Czyli co innego mówią , a co innego robią. Lewica w Polsce jest głównym inicjatorem podwyższania najniższej pensji krajowej. To lewica krzyczy, że najniższa pensja krajowa powinna być przynajmniej o 100% wyższa niż obecnie. Natomiast lewicowi właściciele firm zatrudniają ludzi płacąc im bardzo często najniższą krajową. Podobnie jest z pracownikami zatrudnionymi na etatach w lewicowych partiach. Chodzi szczególnie o zatrudnionych na niskich stanowiskach. [sprzątaczki, magazynierzy, itp] Czyli co innego mówią ,a co innego robią. Skoro tak bardzo chcą dbać o pracownika to dlaczego sami i dobrowolnie bez oglądania się na wytyczne państwa nie płacą swoim pracownikom stawek wielokrotnie przewyższających najniższą krajową? Hipokryzja do kwadratu. c.d.n.

Autor: PeBe  godzina: 20:37
bfgj a Ty jako "stary" bywalec tego forum, pracodawca - gdzie się plasujesz? Jak sam siebie oceniasz? Jak odnosisz się do lewicy, lewactwa, prawicy, prawactwa????