Wtorek
23.02.2021
nr 054 (5686 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak lewactwo przebrzydłe kłamliwie przypisuje Kościołowi pedofilię

Autor: Onufry wuj  godzina: 01:12
Sęk w tym Alejciu, że wujowe przypomnienie, że według Alejcia papcio jest lewak i oszukuje... ........ w niczym nie zmienia faktu, że teraz z prawdą Alejcio się mija. Papież ANI RAZU nie użył kłamliwego określenia "pedofilia" wobec kleru. ANI RAZU!!!

Autor: Alej.....  godzina: 07:57
Aż taki jest wyrafinowany papciowy asekurant? Za to użył wobec ofiar kleru i w bezpośrednim kontekście kleru. Musiało mu się wypsnąć niechcący... Oj, wylali by Cię, Onufrek, z tej funkcji rzecznika knurii w 48 h.

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:05
Alejciu, nie konfabuluj. Wskaż link, w którym będzie zacytowana ściśle wypowiedź papcia Frania, w ktorej używa słowa "pedofilia" mówiąc o klerze. Podkreślę - to mają być słowa samego papieża, a nie komentującego papieskie słowa pożytecznego ydyoty lub wrednego kłamliwego lewusa. ....... o ile chce się Alejciowi trudzić nadaremo, bo papcio NIGDY tak nie powiedział

Autor: Alej.....  godzina: 08:26
NIGDY, NIGDY, PRZENIGDY?? Hipokryta wypowiada w ewidentnym zastępstwie tylko słowa typu "koscielny grzech"? - nie wiem, aż tak hipokryty nie śledzę. Całkiem to bardzo możliwe, że takiemu zakłamańcowi słowo "pedofilia" nie przechodzi przez jego papciową gębę. Cynik mówi tak, żeby nie za dużo powiedzieć... To zadziwiające ale oczywiscie nie dziwne.

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:38
Alejciu, w poprzednich wpisach powoływałeś się na słowa papieża, a gdy się okazuje, że papież kłamliwego słowa "pedofilia" wobec kleru nie używał, to zamiast powiedzieć: -uppsss.... przyśniło mi się... ..... dalej brniesz w zaparte. Kłamliwe określenie "pedofil" wobec samcołóżców z kleru to perfidna manipulacja słowna lewactwa, by Kościół zohydzić - a papież nie jest pożytecznym ydyotą lewactwa, by ich kłamliwą terminologię stosować.

Autor: Alej.....  godzina: 08:53
Oczywiście, że pożytecznym idiotą nie jest. Jest zakłamanym cynikiem katolskim. Onufrek, Ty konfabulancki konfabulancie, a gdzie, i kiedy, ja twierdziłem, że papież użył tego słowa, które mu przez gardło nie przechodzi? Nie kłam dłużej, Onufrek.

Autor: WIARUS  godzina: 09:09
Stolica Apostolska! Stosownym dla niej językiem i pojęciami o problemie nadużyć seksualnych! (dziennik.lowiecki.plhttps://cod.ignatianum.edu.pl/wypowiedzi-kosciola/stolica-apostolska.html)
    Na tym naszym dzisiejszym spotkaniu pragnę podzielić się z wami głębokim bólem, jaki odczuwam w swej duszy z powodu sytuacji dzieci, w stosunku do których popełniane są nadużycia, jak miałem już sposobność wyrazić to niedawno przy różnych okazjach. Skandal wykorzystywania seksualnego jest naprawdę straszną klęską dla całej ludzkości, a dotyczy bardzo wielu dzieci, ludzi młodych i bezbronnych dorosłych we wszystkich krajach i we wszystkich społeczeństwach. Również dla Kościoła było to bardzo bolesne doświadczenie. Odczuwamy wstyd z powodu nadużyć popełnionych przez kapłanów, którzy powinni być osobami najbardziej godnymi zaufania. Jednak odczuliśmy także wezwanie i jesteśmy pewni, że pochodzi wprost od naszego Pana Jezusa Chrystusa — aby podjąć ewangeliczną misję ochrony wszystkich nieletnich i bezbronnych dorosłych. Pozwólcie, że powiem bardzo jasno, iż wykorzystywanie seksualne jest obrzydliwym grzechem, całkowicie przeciwnym temu i będącym w sprzeczności z tym, czego nas uczą Chrystus i Kościół. (dziennik.lowiecki.plhttps://cod.ignatianum.edu.pl/component/content/article/9-stolicy-apostolskiej/38-franciszek-przem%C3%B3wienie-do-papieskiej-komisji-ds-ochrony-nieletnich.html?Itemid=109)
PS Ale i papież jest cenzurowany (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tygodnikpowszechny.pl/jak-sie-pojawiaja-i-jak-znikaja-slowa-papieza-franciszka-165370)

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:15
Alejciu, to ty pisałeś, że papież "o pedofilii kościelnej i kościelnemu, systemowemu jej ukrywaniu wie". No to wuj prosi o cytat z wypowiedzi papcia, typu "o kościelnej pedofilii wiem" Nie ma? Alejciu mijał się z prawdą? Przypisał papieżowi kłamliwe określenie, którego papież nie użył? Brzydko Alejciu, brzydko....

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:30
No i WIARUS widzi, ze papież o żadnej kościelnej pedofilii nie kłamał jak kłamią lewusy, lecz mówił o wykorzystywaniu seksualnym... A to określenie jest czysto uznaniowe... Można kłamliwie homoseksualiście biskupowi przypisać wykorzystywanie seksualne homoseksualnego kleryka (gdy on sobie tylko kochasia przygruchał) , można nawet (stosując lewackie załgane standardy) przypisać homoseksualne wykorzystywanie Śmiszka przez Biedronia, który w partyi Śmiszkowi szefuje...

Autor: Alej.....  godzina: 09:37
Cytowanie z głowy, sam to słyszałem na własne oczy i uszy, że przepraszał ofiary kościelnych pedofili i to nie za przejście na czerwonym świetle... ale za pedofilię właśnie. Kontekst był jednoznaczny, i żaden prawacki propagandzista go nie zmieni. Ale nawet gdyby słowa na "p" faktycznie nie użył, a o czynach na "p" nie wiedział, to tym gorzej byłoby dla niego a nie dla mnie.

Autor: August  godzina: 09:38
Onufry... Przyznaj się ? brakło Ci już pomysłów na atrakcyjne zaistnienia . Zamierzasz epatować czytelników jeszcze długo wkładaniem penisa do pupy ze wzajemną satysfakcją Biedroń vel Śmiszek ???.

Autor: broni  godzina: 10:06
To przeciez wiadomo, ze lewicowcy przebieraja sie w sultanny i pukaja dzieci, zeby podstepnie zgonic potem na katabasow KK.

Autor: Alej.....  godzina: 10:12
Mądrutki nasz tu Onufrek, jednym wątkiem, kilkoma raptem wpisami, obalił całą tę lewacką ściemę wobec Kościoła. Bystrzak jest i zdolniacha. Tylko dla czego, w takim razie, kościelne pedofile nie potrafią wybronić się w powszechnych sądach, po co ich w przepastnych knuriach ukrywają aż do przedawnienia, po co KK na całym świecie z ofiarami pedofili zawiera ugody, po co płaci im (bezpodstawne i nienależne) odszkodowania? Czyżby całkiem już zgłupiał? do reszty? Onufrek, zapewne i na to, ma jakąś arcyprawcką teorię...

Autor: WIARUS  godzina: 14:05
Prawicowego guru mentalność, sposób myślenia i punkt widzenia (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/340191,stanislaw-michalkiewicz-nazwal-ofiary-pedofilii-bzyknietymi-i-mazgajami) Teraz każdy z nich zarabia 12 650 zł. Plus dodatki funkcyjne. (dziennik.lowiecki.plhttps://tvn24.pl/polska/panstowa-komisja-do-spraw-pedofilii-kulisy-dzialania-jak-pracuja-blazej-kmieciak-barbara-chrobak-5027144?source=rss)


Autor: Mark - 2  godzina: 16:24
A to uzupełnienie do postu WIARUS-a. (dziennik.lowiecki.plhttps://kobieta.wp.pl/molestowane-dzieci-nazywa-bezposrednimi-sprawcami-bzykania-szokujacy-wpis-na-blogu-stanislawa-michalkiewicza-6611275057204096a)

Autor: Onufry wuj  godzina: 23:13
Alej: "sam to słyszałem na własne oczy i uszy, że przepraszał ofiary kościelnych pedofili" Kłamiesz. Papież nie przepraszał ani ofiar kościelnych kosmonautów, ani ofiar kościelnych pedofili. Bo jednych i drugich nie było, przeczytaj jeszcze raz pierwszy wpis wątku, gdzie jest bezspornie dowiedzione, że załgane lewusy kłamliwie zwą pedofilami ludzi, ktorzy pedofilolami nie są. A jak nie przestaniesz kłamać, to wuj Alejcia też będzie nazywał pedofilem. No bo właściwie czemu nie? Co prawda Alejcio definicji pedofila nie spełnia, ale homoseksualny ksiądz efebofil też nie. Zatem skoro skoro Alejcio może nazywać pedofilem księdza który pedofilem nie jest - to i wuj może pedofilem Alejcia nazywać, mimo ze Alejcio pedofilem nie jest. Logika, Alejciu P. 😋🤗