Wtorek
23.02.2021
nr 054 (5686 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Czy jest psychiatra na sali?  (NOWY TEMAT)

Autor: Onufry wuj  godzina: 01:55
Historia jakich wiele. Człowiek poluje, lewackie małpiszony nienawistnie wyją (dziennik.lowiecki.plhttps://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-opublikowala-zdjecie-z-sercem-zyrafy-w-rekach-polowanie-bylo,nId,5065540) Lecz co innego zwróciło uwagę wuja... Lewusom przeszkadza... hodowanie zwierząt łownych na potrzeby myśliwych 🤣 Czyli: Człowiek strzela do zwierzęcia - wg lewusów źle, bo zwierząt mniej. Człowiek hoduje zwierzęta dla potrzeb łowieckich - wg lewusów też źle, bo zwierząt więcej. Czy jest na sali psychiatra? Mający doświadczenie w leczeniu chorób psychicznych u człekokształtnych lewusów?

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:22
Czyli lewusom nie chodzi o zwierzęta, lecz by się do myśliwych perfidnie przypierniczyć. Wuj znalazł tylko 1 logiczną przyczynę niechęci lewactwa wobec myśliwych i łowiectwa: Łowiectwem najczęściej nie zajmowało się pospólstwo A polujące elity nie reflektowały na lewusiarskie wywracanie porządku społecznego, tylko nie mające wiele do gadania klasy społeczne, które żartobliwie określano jako Chamy i Żydy. Żydom ich religia zabrania polować, a Chamom zabraniało prawo. Zatem lewusy z Żydów (inspiratorzy) i z chłopstwa pańszczyźnianego (pożyteczni ydyoci) się wywodzący, nie mają w genach żyłki myśliwskiej, lecz instynkt do przygarniania gadziny (kozy, krowy itp.)

Autor: Ciupaga  godzina: 08:59
Zaiste, dziwne zjawisko...... wielu z tego forum , o wiadomo jakich poglądach niby poluje, jednocześnie popierając działania tych, którzy chcą łowiectwo zniszczyć. Psychiatra koniecznie potrzebny !

Autor: broni  godzina: 09:03
Ad.Onufry wuj Bajdurzysz jak zwykle i mylisz sklonnosc do polowania z mozliwoscia polowania, np. w 1846r we wsi z ktorej pochodze chlopi upolowali dziedzica, ktory usilowal czmychnac ze wsi na saniach przed usciskami poddanych (pożyteczni ydyoci). W USA jest kilkanascie milionow mysliwych, a tam byla pomijalna ilosc szkodliwych "elit" tzn. burakow pastewnych cierpiacych na megalomanie.

Autor: Onufry wuj  godzina: 09:23
Broni pięknie scharakteryzował socjaluchów z chłopstwa pańszczyźnianego się wywodzących: "W 1846r we wsi z ktorej pochodze chlopi upolowali dziedzica" No wszystko się zgadza - socjaluch z plebsu Adolf Hitler sarenki głaskał, lecz polowaniania na ludzi organizował z wielomilionowym "pokotem" Dzisiejsze socjaluchy też chcą zabijać ludzi - starców, prenatalców (czyli najbardziej bezbronnych) sarenki też głaszcząc.

Autor: PiotrD  godzina: 09:30
broni - masz rację, chłopi wykazywali się bardzo dużą skłonnością do polowania...ale bardziej na innych ludzi niż na zwierzęta. Przytoczona przez Ciebie rabacja galicyjska to tylko jeden z przykładów jak służalczy byli polscy chłopi względem wszelakich okupantów. Inny to powstanie styczniowe: wyłapywanie ukrywających się powstańców i usłużne oddawanie ich w ręce katów za ochłapy z carskiego stołu. IIWŚ i bieganie po lasach za ukrywającymi się żydami to też zdecydowanie chłopska domena była (aby być uczciwym, chłopów polskich, białoruskich, ukraińskich...ale też i francuskich). I jeżeli Ci się wydaje, że w USA nie ma tak znienawidzonych przez Ciebie "elit" to pojedz do Nowego Jorku czy Waszyngtonu (czy choćby do każdego miasta stanowego). Tylko faktycznie w USA trend jest odwrotny niż w Europie (gdzie polują głównie ludzie, którzy coś w życiu osiągnęli)- tam nowojorskie elity w zasadzie nie polują, ale głównie tzw "redneck" (ale Ci ludzie choć nie wykształceni to też muszą mieć odpowiednią ilość "prezydentów", aby móc polować, bo to zawsze kosztuje).

Autor: broni  godzina: 09:45
Ad.PiotrD Przestan mi przypisywac nienawisc do elit, mnie chodzi o chorych na megalomanie, a nie o elity, ale tak czy owak nie dam sobie wmowic, ze to chlopi panszczyzniani zmarnowali duzy kraj w Europie. USA uczylem sie wlanorecznie, patrz zal. poza tym ja wiem ze i tak "elyt" polski wie wszystko najlepiej.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 12:08
Osobiscie tez mam tego dosyc. Zeby czlonkowie skrajnej lewicy nawzajem wyeliminowali czlonkow skrajnej prawicy to normalni ludzie mogliby spokojnie zyc. 🙏

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 15:56
Lewactwu los zwierząt, tych realnie żyjących, jest zupełnie obojętny. Ich interesuje idea zwierzęcia. Czyli niby materialiści a tak na prawdę idealiści, którzy wierzą w idealny świat niczym Platon. Lewactwo tak na prawdę boli nasz atawizm - chęć do polowania. Skoro w większości uważają, że człowiek to jedno ze zwierząt, tylko trochę lepiej rozwinięte, to na myśliwych patrzą jak na morderców. Czyli takich którzy zupełnie bez problemów mogą zapolować na ludzi. Najzwyczajniej nie potrafią zrozumieć, że można człowieka traktować jako coś zupełnie innego niż świnie czy inne bydlęta.

Autor: bfgj  godzina: 18:24
Onufry wuj Bardzo uogólniasz dlatego podam Ci informację ze źródła. Obrońcy zwierząt w Polsce dzielą się na dwie grupy. Pierwsza grupa wcale nie jest przeciwna zabijaniu zwierząt. Nawet akceptuje polowania. To wielu inteligentnych ludzi zarówno z poglądami lewicowymi jak i prawicowymi. wielu z nich jest wykształconych . Są leśnikami, weterynarzami i hodowcami zwierząt. Wielu znam osobiście. Znają oni swoje miejsce na ziemi i wiedzą jakie miejsce na ziemi zajmują zwierzęta. Jednemu czemu się sprzeciwiają to patologii jaka występuje na linii człowiek - zwierzę. Przeciwstawiają się zezwierzęceniu człowieka. Druga grupa o której Ty piszesz nawet nie wie czy ma poglądy lewicowe czy prawicowe. To zwyczajnie nie myślące osoby. Zagubione w realnym świecie ,które nawet nie wiedzą czego bronią. To często także ekoterroryści, którzy za pieniądze przestają być obrońcami, lub ludzie oderwani od rzeczywistości. I na koniec napiszę to co kiedyś wielokrotnie podkreślałem. Ja jestem obrońcą zwierząt. A poglądy mam skrajnie prawicowe. I w swoim życiu, zabiłem tyle zwierząt ,że wielu z was nawet nie zbliży się do tej liczby. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- I na koniec pytanie które Ci już zadawałem wielokrotnie i nigdy nie odpowiedziałeś. Tu jest portal myśliwych którzy polują. Ty wielu z nich nazywasz lewusami i twierdzisz ,że to lewaki. Wiec według Ciebie lewaki polują. A skoro lewak może polować i nie być obrońcą zwierząt to dlaczego w przypadku prawaka nie może być odwrotnie. W końcu zdecyduj się. Chyba że wszystkim tu piszącym zarzucisz ,że nie są myśliwymi , tylko lewackimi obrońcami zwierząt.

Autor: Onufry wuj  godzina: 23:02
Bfgj Tutejsze polujące lewusy to nic innego, jak opisani już przez Lenina "pożyteczni ydyoci" Takie głupki, które całują stopy osobnika który ich chłoszcze batem.