Sobota
27.02.2021
nr 058 (5690 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Ekologia po niemiecku  (NOWY TEMAT)

Autor: narzynacz  godzina: 10:23
Gigantyczna góra NOWYCH (dziennik.lowiecki.plhttps://www.money.pl/podatki/nadchodzi-fala-niszczenia-niemcy-chca-spalic-pol-miliarda-ubran-6612304683236256a.html) Ubrań z zeszłego roku do spalenia. No w kopciuchach butelek nie można palić ale setki ton nowych ubrań .... Nasi lobbyści od futer powinni to chwycić

Autor: narzynacz  godzina: 10:32
Dopiszą do straty podatkow nie zaplacą Pomoc od rządu dostaną bo jeszcze większa strata ....tylko gdzie tu ekologia ? Ile prądu i wody poszło zeby to wyprodukować Ile co2 przy spalaniu A cieplo z tego.spalania to pojdzie gdzieś do grzejnika czy tylko w atmosferę... Zaplacą drobni ciulacze z podatkow

Autor: kudłatyx  godzina: 11:20
Niemiec nie jest głupi i nic u siebie palił nie będzie, ale mają głupich sąsiadów Pisich Wolaków, którzy przyjmują każdą ilość śmieci.

Autor: August  godzina: 11:30
Narzynacz przegapiłeś (forum.lowiecki.pl/read.php?f=12&i=362527&t=362527) ale jeszcze masz szanse zaistnieć w tym nowoczesnym temacie z tymi ciuchami z ‘’folksmarktu ‘’.

Autor: Cyzio  godzina: 11:33
Ba i jeszcze za nie sporo zapłacą.

Autor: werant  godzina: 13:32
Kanada nadwyżkę pszenicy wysypywała do oceanu - kto pamięta?

Autor: bfgj  godzina: 14:08
kudłatyx Data: 27-02-21 11:20 Wersja do wydruku Niemiec nie jest głupi i nic u siebie palił nie będzie, ale mają głupich sąsiadów Pisich Wolaków, którzy przyjmują każdą ilość śmieci. koniec cytatu. Gdy Polak nie chce być głupi i nie chce dać wykorzystać się Niemcom to krytykujesz to i nie popierasz takiej opcji. Gdy Polak daje się wykorzystywać to też to krytykujesz. W takim razie określ swoje poglądy. Bo jak dotychczas to piszesz raz tak a raz inaczej. Masz jakiś kręgosłup moralny? Masz jakieś poglądy? Czy tak jak chorągiewka? Ogarnij się chłopie.

Autor: kudłatyx  godzina: 14:24
Bfgj, mój pogląd jest jak kryształ. Pisia banda na usługach Putina zdobi wszystko by wykończyć nasz kraj i UE a winę zwalić na Niemca. Coś się nie zgadza? A słyszałeś by cokolwiek lub kiedykowiek było z winy Rosji?

Autor: kudłatyx  godzina: 14:24
Bfgj, mój pogląd jest jak kryształ. Pisia banda na usługach Putina zdobi wszystko by wykończyć nasz kraj i UE a winę zwalić na Niemca. Coś się nie zgadza? A słyszałeś by cokolwiek lub kiedykowiek było z winy Rosji?

Autor: kudłatyx  godzina: 14:24
Bfgj, mój pogląd jest jak kryształ. Pisia komusza banda na usługach Putina zrobi wszystko by wykończyć nasz kraj i UE a winę zwalić na Niemca. Coś się nie zgadza? A słyszałeś by cokolwiek lub kiedykowiek było z winy Rosji?

Autor: bfgj  godzina: 14:31
kudłatyx Wiele się nie zgadza. W Twoich poglądach brak spójności. To nie pierwszy przypadek gdy Twoje wpisy wzajemnie się wykluczają. Piszę co zauważam. I tylko tyle. Polemizować i udowadniać czy to prawda nie ma sensu. Wszystko jest w archiwum. I nawet w tym temacie powyżej. A kto według Ciebie powinien być u władzy aby było dobrze? Albo inaczej. Który rząd w przeszłości był ok?

Autor: Golson  godzina: 15:12
bfgj, wszystkie nie były idealne ale ten obecny jest zwyczajnie najgorszy.

Autor: kudłatyx  godzina: 15:57
Bfgj, piszesz głupoty. Gdzieś Ty przeczytał moje słowa, że Polak nie chce być głupi, no gdze? Był głupi wybierając taką władzę i jest głupi bo jej jeszcze nie pogonił.

Autor: 28rafal  godzina: 16:26
I znowu będzie głupi,,to tradycja zapisana genach tej nacji...

Autor: bfgj  godzina: 17:28
Golson Zależy jakimi kategoriami mierzysz. Ja oceniam pod względem gospodarczym z mojego punktu widzenia. 1.Najgorszy polski rząd po okresie przemian to rząd Buzka. 2.Potem rząd Bieleckiego. I tu na poparcie tych dwóch najgorszych rządów mógłbym wymieniać argumenty że brakłoby miejsca na forum 3. Obecne rządy PISu 4 Leszka Milera 5. Rządy PO

Autor: narzynacz  godzina: 20:07
Kudlaty Jakbyś byl kiedyś nad Nysą Łuzycką z pewnością zalapiesz że wiatr i ogolnie atmosfera nie uznaje granicy Jak spalą u nas to ktoś zarobi %$$% Czemu nie ? A gdzie to poleci tego nawet Greta nie wie