Środa
03.03.2021
nr 062 (5694 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Fundamenty prl

Autor: narzynacz  godzina: 00:06
Będzie lepiej Alej sam to wiesz Jest postęp (dziennik.lowiecki.plhttps://nczas.com/2021/02/28/w-odmetach-lewackiego-szalenstwa-w-bostonie-likwiduja-program-dla-zdolnych-uczniow-bo-korzystali-z-niego-glownie-biali/)

Autor: Onufry wuj  godzina: 06:09
Złote lewe myśli Alejcia: "Pedagog wspierać musi wszystkich bez względu na orientację seksualną. Facet nie nadaje się. Odsiewają plewy zwyczajnie - robią robotę. Ktoś z tak zaawansowaną homofobią (czy jakąś obsesją genitalną - patrz naganiacz) nadaje się na terapię, a dopiero potem na nauczyciela." Wg Alejcia twierdzenie ze facet ma fujarkę to "homofobia"? Alejciu, to jakiś nowy dogmat religii lewackiej, którego wuj jeszcze nie zna? Samce homoniewiadomo fujarek nie mają? 😋 A co z orientacją płaskoziemską? Tylko elgiebeteciarskie paranoje mają być chronione? A wywalić każdego belfra, który dyskryminuje płaskoziemców na lekcyjach jeografii! 🤗 Każdy lewacki belfer, który przeprowadzi dyktando - noga, zad, brama, bo dyskryminuje orientację dyslektyczno - dysgraficzną! I jakikolwiek inny sprawdzian, test lub klasówkę, bo dyskryminuje orientację lewackich tumanów, leni i nieuków. I najlepiej wszystkie uniwersytety zlikwidować, bo to jest katolski, prawacki wynalazek. AMEN.

Autor: Onufry wuj  godzina: 07:08
Wuj sobie yayca z lewusów przygłupów robi, a tu się okazuje, że yayca ponurą prawdą już się okazały... Lewusy naprawdę chcą zakazać katolom, by wymyślony przez katoli uniwersytet nie mógł się nazywać uniwersytetem, gdy jest... katolski 😲 (dziennik.lowiecki.plhttps://nczas.com/2021/03/02/bezboznicy-chca-wyjac-katolicki-uniwersytet-spod-prawa-i-skladaja-donosy/) No to czas na nazwę" kościół". Aż się wuj boi yayec robić, bo kto wie, może lewusy już proponują zakazać stosowania tej nazwy katolom, rezerwując ją dla miejsc kultu lewackich zboczeń? 🤔

Autor: Alej.....  godzina: 07:29
Wiem, że będzie lepiej. Jeszcze lepiej. Naganiacz, wysyłają Cię na dyplomatołoplacówkę i się martwisz, że już nie skorzystasz? To przecież było dla zdolnych... staraj się czytać ze zrozumieniem. Onufrek, paranoje powinny być leczone - chronieni powinni być ci nimi dotknięci... Znalazłeś już psychiatrę, którego tu onegdaj szukałeś? Rokuje specjalista - bo jakiejś wyraźnej poprawy nie widzę. Co to, kurna, ma być, Onufrek? Jakiś specjalny, prawacki off-line program wsparcia dla głąbów, pod pretekstem dyslektyczno-dysgraficznym? Ogarnij się! Socjalizm i nieuctwo wyzwala w Tobie empatię czy to, raczej, efekt wzmożonej cytowalności nczasu...?

Autor: narzynacz  godzina: 08:29
Alej nie mów że znałeś wczesniej wyrok Chinskiego sądu .....aleś mi zaimponował. Skad wiedzialeś ze się poprawi ? (dziennik.lowiecki.plhttps://nczas.com/2021/03/03/sad-w-chinach-homoseksualizm-mozna-nazywac-zaburzeniem-psychicznym/)

Autor: Alej.....  godzina: 08:44
Naprawdę myślisz, naganiacz, że jesteś błyskotliwy? - no, nie jesteś. Kilka już lat temu, młody kolega z mojego koła, popełnił samobójstwo. W łeb sobie wypalił z dubeltówki. Na pogrzeb przyszli wszyscy naganiacze...

Autor: narzynacz  godzina: 09:03
Gdybyś ty niedzwiedziu w lesie siedział nigdy by się Wojski o tobie nie dowiedział ...... Poszliście na wojne ideologiczną - są ofiary . Mi się podoba jak ten problem rozwiązali azjaci Zadnej dyskryminacji ale też żadnej nachalnej agitacji . Żółtki to bystrzaki 6 lat robiłem z jednym takim malezyjczykiem chinskiego pochodzenia ...bezproblemowo zesztą Kazdy wiedział nikt się nie pytał prwatna sprawa Tylko u nas w europie problem . Tolerancja .....was trzeba dopieszczać ...za wzor stawiać ...pomniki budować ....a i to mało

Autor: narzynacz  godzina: 09:08
Zesztą Alej bądz uczciwy. Popatrz na statystyki chocby z USA Tam też dfyskryminują Odsetek samobojstw narkomani depresji innych patologi nawet zdrowotność leży i kwiczy Nie szukaj wszędzie winnych . Lustro trzeba postawić Jak wam dogodzić ?

Autor: kudłatyx  godzina: 09:13
Nie szukaj wszędzie winnych . Lustro trzeba postawić no właśnie naganiacz, no właśnie. Ciągle szukasz winnych i piszesz: a to w USA murzynów biją, a to Niemce Cie okradają, a to Francja, a to ,,, itd, itd a zwyczajnie weź lustro i zobacz jak Nas PiS dyma. Cywilizowany świat nie zna większych oszustów i złodziei,,, tylko Ty w to lustro Pisie nie chcesz patrzeć!

Autor: narzynacz  godzina: 09:36
Kudlaty...ja jestem przyparty do muru Nie bardzo widać alternatywę ... Trzaskowski z Biedroniem nowe PO zakladają. No . Wtedy Polsk zacznie przypominać kanalizacje w Warszawie Jedna wielka Czajka Swojej kobiecie też codziennie wszystkie wady wypominasz ?

Autor: Alej.....  godzina: 10:17
"Poszliście na wojne ideologiczną" On nie szedł na żadną wojnę, naganiacz. Dopiero studia skończył. Dzieci masz małe, lada dzień będą dorastać. Strasznie głupio grasz.

Autor: narzynacz  godzina: 10:39
Każdy ma prawo do głupoty ... Cynicznie grasz emocjami . .... Tak jakby za tym nie stał cały ideologiczny syf AGD A co powiesz o dzieciakach ktorym pleć pozmieniano .....no ofiar tego procederu w samym UK liczymy w tysiacach Moze nie zmieniono ale okaleczono psychicznie i fizycznie przy okazji kradnąc dzieciństwo Tu cisza . Jest ok .

Autor: kudłatyx  godzina: 11:00
lustra nadal nie ma w samym UK liczymy w tysiacach Co Cię znowu UK obchodzi? Ty patrz na złodziejstwo PiSie w Polsce, a nie martw się UK.

Autor: broni  godzina: 11:52
Tytul jest super, fundamentami PRL sa; niewyobrazalna dzisiaj ciemnota, smrod, brud i niewyobrazalne ubostwo i prosze mi nie pie#dolic, ze sie myle, ze jestem lewak itp. i itd. et cetera. Urodzilem sie w IIRP podczas okupacji, na poczatku PRL-u przesiadalem sie z pieluch na nocnik, w rodzinie mojego ojca byl przedwojenny wojskowy zawodowy(WP Anders) i dwoje nauczycieli wiejskich. Z dziecinstwa nie znam zadnego komucha, a jakis soltys czy wiejski milicjant zadnymi komuchami nie byli, o komunizmie nie mieli bladego pojecia tak z wiedzy jak i z przekonan. Nie chce przynudzac, ale kazdego Jaska, ktory po okrutnej i przerazajacej okupacji hitlerowskiej zastrzelil Wladka milicjanta, czy innego Antka soltysa, powiesilbym jeszcze dzisiaj na bialoczerwonym patriotycznym powrozie.

Autor: PiotrD  godzina: 13:20
broni - jeżeli urodziłeś się podczas okupacji, to raczej nie w II RP. I do zwykłych milicjantów raczej nikt nie strzelał (chyba, że zwykli bandyci, których podczas okupacji i w kilka lat po wojnie było dużo). I niestety, ale taka jest dziś moda, aby tamto państwo opluwać. Kto uważa, że II RP nie była piekłem na ziemi ten jest naziolem lub przynajmniej zaściankiem. II RP na pewno miała dużo problemów, które wynikały ze spadku po zaborcach i zniszczeniach po IWŚ (dużo się mówi o zniszczeniach IIWŚ, ale mało kto pamięta, że podczas IWŚ Niemcy z miast wywozili wszystko, co można było wykorzystać na potrzeby przegrywanej wojny. Z przestrzeni miast znikało wszystko co dało się przetopić, od trakcji tramwajowych po ławki w parkach. Na wsi zabierali wszystkie zwierzęta gospodarcze, nie było czym orać pól, więc większość z nich stała odłogiem, co tylko nakręcało spiralę głodu. Do tego wojna z Bolszewikami i Hiszpanka przy której obecna pandemia to lekkie przeziębienie). II RP startowała z dosłownego g...na, i relatywnie odniosła sukces. Nigdy w historii tego kraju rozwój nie był tak szybki. Ci, którzy tego nie widzą, mają zazwyczaj PRL za kraj mlekiem i miodem płynący. Tylko ciekawe dlaczego było wtedy tak szaro i smutno (noo...może poza kilkoma latami ery Gierka, drobny epizod w 45cio letniej historii PRL). Piotr

Autor: broni  godzina: 14:23
Ad. PiotrD Ty przeciez zyles w PRL-u tuz po okupacji niemieckiej i lepiej wiesz jak bylo, cytuje; "Tylko ciekawe dlaczego było wtedy tak szaro i smutno (noo...może poza kilkoma latami ery Gierka, drobny epizod w 45cio letniej historii PRL)." koniec cytatu. To za PRL-u zlikwidowano powszechny w IIRP A N A L F A B E T Y Z M, urzadzono na wsiach biblioteki, wprowadzili system szczepien, w krotkim czasie przeprowadzono elektryfikacje i budowano drogi, zeby nie trzeba bylo grzeznac w blocie z miodu i mleka. Przykro mi, ale nie zamierzam Polski uczyc sie z opracowan IPN-u, ja to musialem przezyc "wlasnorecznie" i czniam to czy konkubina mjr. Szendzielarza otrzymuje stopien pulkownika, czy generalisimusa.

Autor: PiotrD  godzina: 15:09
Taaaa...argument z analfabetyzmem jest the best! Broni - to zjawisko było w II RP właśnie jako spadek po zaborcach (szczególnie po zaborcy rosyjskim). I to w II RP wprowadzono powszechny obowiązek szkolny. Za PRL po prostu umarli Ci, którzy nie nauczyli się pisać będąc dziećmi w czasach zaborów. PRL niczym się tu nie przysłużył. Biblioteki też urządzano już w II RP. I ze szczepieniami też nie trafiłeś - w II RP był system szczepień - może nie doskonały jak dziś, ale nie odbiegający od ówczesnych europejskich standardów. Co do elektryfikacji czy dróg - znowu musimy się cofnąć do tego co nam zostawili w spadku zaborcy (i znowu szczególnie ten ze wschodu). Różowo nie było, ale przez tych kilkanaście lat państwowości zaległości te szybko nadrabialiśmy (za całego PRL tylko może przez kilka tal Gierka budowano równie dużo). Broni - ja wiem, że każdy lubi wspominać czasy dzieciństwa, ale obiektywnie PRL to był bród, smród i wszy....i dlatego upadł i upaść musiał bo się w tym kraju nic kupy nie trzymało. Nooo...chyba, że uważasz, że źle się stało, że komuna upadła - to lepiej dalej nie dyskutujmy.

Autor: broni  godzina: 16:05
Ad.PiotrD Poddaje sie, ja z PRL-owska propaganda nie bede polemizowal, ja w tamtych czasach zylem jak pisalem "wlasnorecznie". Puka ktos, krzycze, ze otwarte, wchodzi sasiadka i mowi do mnie, dziecko powiedz mi ktora jest godzina, ja jej pokazuje zegar ktory wisial na scianie. Ona jednak do mnie, ze musze jej powiedziec ktora jest godzina, bo ona sie na zegarze nie wyznaje. Opowiadam to zdarzenie ojcu, a nasz sasiad tez sie odzywa, ze on tez nie wyznaje sie na zegarze i chodzi do szkoly to sie nauczy, a najbardziej sie cieszyl tym, ze jak pojedzie furka do miasta to bedzie umial czytac napisy. Wiem tez, ze biedni chlopcy ze wsi wyjeżdżali na budowy w pozyczanych ciuchach i wracali w garniturach, stawiali miejscowym nieustannie. Wiem, wiem to wszystko przez zaborcow, naszego kraju nie zamieszkiwali ludzie i mozna bylo tym nieeeeebywale dziiiiiielnym ludziom rozebrac co kto chcial!!!!!!!!! A do komunizmu mnie nie przekonuj, bo komunizm ciagle trwa, bo wszystko jest panstwowe, a po 30-tu latach wolnosci mamy najnizszy PKB/osobe wsrod sasiadow i to jak zwykle jest zawinione przez O N Y C H.

Autor: 28rafal  godzina: 17:01
Dziadek mi opowiadał,że jak kawalerka szła na zabawę to się benzyną smarowali,,bo tak "śmierdziopachnęli" kierowcy,,,,,a kierowca to był łakomy kąsek.. broni ,,,,masz rację, a ja,, jestem mile zaskoczony..:-)

Autor: bfgj  godzina: 19:52
Ale się ubawiłem czytając ten temat. Lewactwo dostało tu kilka bardzo konkretnych wpisów. Lewactwo nie wiedząc co ma odpisać na bardzo konkretny temat ,,odpisuje kompletnie nie na temat ,albo w postaci kpiny, albo personalnie albo "co Cię to obchodzi| To ulubiona metoda kudłatyx i Alej... Autor: narzynacz Data: 02-03-21 10:40 Już komuchy w USA zaczynają z uniwersytetów studentów wywalać za zbrodniomyśl że kobiety nie mają penisa ... A kudlatyx mu odpowiada Autor: kudłatyx Data: 02-03-21 10:53 naganiacz. a co Cie obchodzi za co i kogo zawiesił Uniwersytet w Nowym Yorku??? Autor: narzynacz Data: 02-03-21 11:07 Dostęp do oswiaty zaczyna być reglamentowany Nie drzesz japy ." Konstytucja " ? Kudlaty no co ty ślepyś ? A kudłatyx odpowiada. Autor: kudłatyx Data: 02-03-21 11:44 , a w Polsce wyparował bursztyn, ,,, W całym przekopie mierzei wykopano 17 kg bursztynu Autor: narzynacz Data: 03-03-21 00:06 Narzynasz daje link do dyskryminacji białych w Bostonie. I odpowiedź Alej…a Autor: Alej..... Data: 03-03-21 07:29 Wiem, że będzie lepiej. Jeszcze lepiej. Naganiacz, wysyłają Cię na dyplomatołoplacówkę i się martwisz, że już nie skorzystasz? Onufrek, paranoje powinny być leczone [ale Alej… dał ripostę na temat. I jaka merytoryczna] A i kudłatyx zaraz dowalił Autor: kudłatyx Data: 03-03-21 09:13 a zwyczajnie weź lustro i zobacz jak Nas PiS dyma. [Ale na temat] Autor: narzynacz Data: 03-03-21 10:39 A co powiesz o dzieciakach ktorym pleć pozmieniano .....no ofiar tego procederu w samym UK liczymy w tysiacach I riposta merytoryczna kudłatyx Autor: kudłatyx Data: 03-03-21 11:00 lustra nadal nie ma w samym UK liczymy w tysiacach Co Cię znowu UK obchodzi? Ty patrz na złodziejstwo PiSie w Polsce, a nie martw się UK. Kompromitacja lewactwa. Oni nie mają argumentów. \ Przyciśnięci do muru uciekają do kpin lub zmieniają temat I tak jest w każdej dyskusji. Największe jaja są jak jooopsa dyskutuje z kudłatyx. Kabaret