Środa
03.03.2021
nr 062 (5694 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Buck Knives  (NOWY TEMAT)

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 09:15
Kto ich nie zna? Mocne, dość tanie, porządnie wykonane ... https://youtu.be/6A8EZx9NNF4 Życie w USA nauczyło mnie używać rzeczy, porządne, trwałe, ponadczasowe i proste, często z dożywotnia gwarancja. Wśród nich legendę: https://youtu.be/vPky47ByPQo https://youtu.be/e3VSGy1KN_M https://youtu.be/B5nwEMdjl78 Od pewnego czasu przyglądałem się na "nowościom" tej firmy miałem je rękach, ale nie mogłem się się przemoc ( mając model tradycyjny), aż nie użyłem ich w realu, kupiłem w Walmart 110 z rękojeścią w nylonie za $19, leciutki 90 gramowy nóż. Tego noża się nie czuje w kieszeni, jest lekki jak piórko! Dobry do mycia w zmywarce i prania w pralce ( nóż i pokrowiec). https://youtu.be/JNc9prMrzPc Prostota szwedzkiej mory zaklęta w składanym nożu firmy Buck Knives, praktyczna, takie edc na codzien, do pracy, nie do chwalenia się: https://youtu.be/EGm3l0uAo2I https://youtu.be/pfm4D9k6jec "Do wbicia gwoździa nie potrzeba złotego młotka, wystarczy solidny, trwały, stalowy", i to odnosi sie do broni, noża ...wszystkiego!

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 09:16
https://www.buckknives.com/

Autor: Trebron  godzina: 11:03
Moze bys wstawial te linki na "zielono", to ulatwi ogladanie.

Autor: ogór  godzina: 11:27
Trebron-Miłosnik ma zablokowaną tę opcje Co do nozy Buck-to uzywam od lat i mam kilka-nie musisz reklamować

Autor: ogór  godzina: 11:33
Zapytaj firmę ile lat działa na polskim rynku zanim ty dowiedziałeś się że takie noże w ogóle istnieją (dziennik.lowiecki.plhttps://buckknives.pl/156-noze-mysliwskie)

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 11:50
Panie ogor ja nie kwestionuje, że ta firma handluje w Polsce, tobie coś się pomieszało, ja piszę o nożach, prostych, tanich i wartych zakupu. Znowu facet coś próbujesz mnie zaczepić, a tekstu, tematu nie ogarniasz. Ma pan problem z rozumieniem tekstu? A co i kiedy widziałem, to nie pana broszka, ten konkretnie model jest od 1,5 roku w produkcji, ale to akurat nie ma znaczenia dla tematu.Pozdrawiam.😀✋

Autor: ogór  godzina: 11:53
Nie imputuj mi waść win nie zawinionych

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 12:00
To przeczytaj panie ogor coś mnie napisal!

Autor: Lesław  godzina: 12:25
MiłosnikPZŁ noż prosty i tani to albo Mora albo noże dostępne w marketach Jula. A z noży składanych to Opinel. Więc nie trafiłeś z niczym.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 12:31
To też.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 12:48
Noży Jula nie miałem w ręce, ale oglądałem linki. Wyglądają ok. Czy opinel i Jula ma dożywotnia gwarancję panie Lesław?

Autor: ogór  godzina: 13:36
Miłośnik -opisujesz stan swego umysłu a nie moją wypowiedz

Autor: specmisiek  godzina: 14:06
Przejrzałem pobieżnie ofertę i ceny tych noży nie są niestety w żadnym wypadku konkurencyjne, nawet biorąc pod uwagę samą stal użytą do ich produkcji...

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 15:40
A komu temat wadził tych noży Redakcjo, wszak one z dożywotnia gwarancja, a nie jakieś badziewie z UE😉☝️.

Autor: AZ  godzina: 16:06
Ceny konkurencyjne nie sa ale proponowana stal jest bardzo przyzwoita. Mam na mysli noze wykonane ze stali S30V. Z oferowanej gwarancji wywiazuja sie bez zastrzezen. AZ

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 17:11
Najpierw wybiera sie dobra stal np s30v lub s35vn. Wtedy mozna szukac noza do gustu uzytkownika. Warto sprawdzic Chinskie noze firmy Kizer. Jak jest promocja to jakosc do ceny jest wysoka. Panie Milosniku, to juz nie lata piecdziesiate lub szescdziesiate wiec mozna zyc bardzo dobrze bez zadnego Amerykanskiego produktu.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 17:12
https://www.buckknives.com/custom-knife/customizable-110-folding-hunter-reg-knife/CKS110/

Autor: ogór  godzina: 17:45
Panie Pablo - "s30v lub s35vn" to hartowanie nie rodzaj stali

Autor: AZ  godzina: 18:34
Kol. ogor, mozesz rozwinac ostatnia wypowiedz ?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 18:41
Dziekuje. Do tego dodaja CPM. Nie wiem co to znaczy ale tesknie za czasami kiedy kupilo sie fajny noz bez zawracania glowy "alfabecikiem". Osobiscie od okolo 20 lat nosze scyzoryk G. Sakai. Wybite tylko G. Sakai Seki Japan. Nie wiem z jakiej stali zrobiony ale trzyma ostrosc dobrze. Z Amerykanskich seryjnej produkcji scyzoryki firmy Case sa podobno dobre.

Autor: ogór  godzina: 19:12
AZ- w internecie znajdziesz -po co mam darmo klepać w klawiaturę