Niedziela
16.01.2022
nr 016 (6013 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: POLSKI ŁAD

Autor: WIARUS  godzina: 19:29
Temat Tygodnia: Ulga dla klasy średniej, tarcza antyinflacyjna.
Co dalej z Polskim Ładem? (dziennik.lowiecki.plhttps://news.upday.com/pl/temat-tygodnia-ulga-dla-klasy-sredniej-tarcza-antyinflacyjna-co-dalej-z-polskim-ladem/?utm_source=upday&utm_medium=referral)


Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 21:29
Nowy Lad, moj Boze🥶Nie widze dla siebie przyszlosci w Polsce. Zgadzam sie z Krolem Zygmuntem, .........spierdalac.

Autor: 28rafal  godzina: 21:38
Mój znajomy powiedział, że jeszcze dwa, trzy lata,,poukłada kilka spraw,,,sprzedaje wszystko i do Czech..Tam kupi dom i spokojnie będzie żył na stare lata.

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:59
No i słusznie. Morawy, Brno, piwo tanie, cieplutko, ludzie mili i uśmiechnięci. Mikulov, czeskie morze, gdyby nie USA, pewnie na starość ten rejon bym wybrał. Do Wiednia blisko, a taniej. Pogoda dobra., Klimat. Mam kolegę Czecha z tamtych rejonów, załatwiłem mu robotę i robi w takiej żydowskiej firmie, co już nie żydowska jest a giełdowa w Buffalo Grove. Mówi, że jeszcze kilka lat i z żoną Polka wraca tam na emeryturę. Fajny chlop. Ma taką Ara papuga, co lata i gada mu po chałupie, trzymanie papug to czeskie hobby. Z tym gadaniem to ok, ale niszczy książki, i wali kupy to jest nie ok, ale Czech ja lubi. Fajny gość , na imię Pawel, dużo Czechów ma to imię, muszę kiedyś do niego zadzwonić , co słychać, nie widziałem go już sporo czasu, że 4 lata pewnie.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 23:42
Czesi dzialaja, maja firmy we wlasnych rekach. Firma CZ kupila Dan Wesson a teraz firme Colt (CZolt). Czechow nie widac masowo na emigracji tz ze moga dobrze zyc w wlasnym kraju. Lubie temat "Wies murem za PiS", przypomina karmienie pelikanow w ogrodzie zoologicznym.